Prijava

Ja sam antiheroj koji je dobar kada je bitno. JA JEMEN!

Сад ме занима колко би рецимо Циклон изабрао милосрђа :)

Uzeo bi, on bi verovatno izabrao pre pravdu od milosrđa, ali mislim da je mnogo manje mračan neg' što ga zamišljate. :) Možda čak i paragon. xD Sad kad dođe sa rešenjem kreator. :P

Ja sam antiheroj koji je dobar kada je bitno. JA JEMEN!

A ja sam večiti antiheroj, koga izgleda boli uvo za sve, osim ako nije tu neko da mi malo pomogne (ili zvoca) da se aktiviram. :)

Lanč? :D

Е она. Има гомила ликова јбг.
Ма ти си кулијана, не сме нико да те дира. Мени прети опасност од самог себе :(

Ја сам господар времена.

Your powers distort the very stability of the world around you, and therefore if your powers are not in balance, you may end up being devoured by the energy and the chaos within you. Or worse, you may end up consuming the world and everyone around you in your insanity!

Eto, i ja sam ugrožena. da ne pričamo o tome da tebi piše da si uglavnom dobar, bar imaš neku putanju, ja jok. Samo idem i zajebavam i dobro i zlo.

Awwww, that's cute. :) Ti bi mogla mene da usmeravaš u pravom pravcu. :)

To mi je svakako dužnost, ali sa zadovoljstvom, Zloćko. :)

Ja sam se još i trudila da dajem opakije odgovore pa je ispalo da treba da pomažem drugima. haha koliko ste onda vi zliii!! :) Smorka, pa dobro šta je zabavno u uništavanju celog sela gromom, cc. (evo počela sam sa usmeravanjem) :)

Samo idem i zajebavam i dobro i zlo

Зезаш кризу, реално :)

Марципан добрица, хаха :)

E, MArcipančić, svima njima je pisalo kao da su naklonjeniji jednoj strani, ali, naravno mogu da se okrenu i na drugu, a meni ne. Ništa o tome. Nema putanje. Ja sam neka neutrala, ili me boli uvo za to, ko mi se svidi, idem sa njim, ako je dobar, kul, ako je zao, opet kul. :))))

Smorka, pa dobro šta je zabavno u uništavanju celog sela gromom, cc. (evo počela sam sa usmeravanjem) :)

Pa kako da nije zabavno? Može i da se spašava svet na taj način. :) Mračna magija u korist dobra. Ili moćne iluzije? :)

Зезаш кризу, реално :)

Idem ja u plaćenike. :) Pa ko ponudi više. :)

Powerful and pure, the Archive Cleric is both a master of weapons and a master of light magic.

Realno, ja sam ovde najveća dobrica.
(ne bilo primenjeno ćosić)

Evo sad:

The Shaolin Guru

27% Strength, 20% Bloodlust, 28% Intelligence, 33% Spirit, 45% Vitality and 27% Agility!

As one of the wisest and most powerful classes, the Shaolin Guru is a master of both combat and magic. Using light magic to enhance their martial arts skills, Shaolin Gurus can defeat even the most fierce, evil, and dark of opponents. By releasing blasts of light based energy from their fists, Shaolin Gurus can easily shatter through the armor and defensive spells of their opponents. Shaolin Gurus also excel at using healing and defensive magic making them valuable allies in battle. By surrounding themselves with fields of light energy, Shaolin Gurus can repell any sword or spell that tries to harm them. With their incredible combination of defense, strength, and magic, Shaolin Gurus are virtually invincible in battle. Using their mastery of moon magic, Shaolin Gurus can undergo a variety of transformations to enhance their abilities including their transformation into the poweful and sagacious Owl Spirit by night.

Congratulations on achieving this high class!

You have not mastered any Hidden Power granted by the Genie.

http://cdn.okccdn.com/php/load_okc_image.php/images/0x0/0x0/0/17399159370270701689.jpeg___1_500_1_500_cb94de6a_.png

Марципан добрица, хаха :)

Smej se ti, ali senke me prikriju pa se to ne primeti, o masteru darknoće. :)

Pa kako da nije zabavno? Može i da se spašava svet na taj način. :) Mračna magija u korist dobra. Ili moćne iluzije? :)

Da, da, ali pazi da se ne opečeš! :)

Realno, ja sam ovde najveća dobrica.
(ne bilo primenjeno ćosić)

Treba pomoć, zaštita? Ionako ne znam šta da radim sa sobom koliko sam neutralna, haha. Za pokretnu biblioteku koja može da ti usadi znanje nema brige. :)

Хе хе, мени на крају теста

Sorry, you must be 18 or older to use OkCupid.

Хе

Zašto mi je ovako nizak procenat inteligencije, m? Uvređena sam. :)))
Smo, rastumači moj nalaz.

I Nana i Marcipan su dobrica. Samo je Marcipan mistični iscelitelj (kao da nikad ne bismo pogodili), a Nana neki nindža-mag (opet kaaao da nikad ne bismo pogodili). :)

Your result for The Fantasy RPG Class Test ...
The Assassin
30% Strength, 38% Bloodlust, 23% Intelligence, 25% Spirit, 28% Vitality and 30% Agility!
You are the Assassin, a ferocious and cunning warrior focused on silent killing techniques and deadly traps. As one of the stealthiest and most feared classes, you have no trouble taking down multiple opponents in the blink of an eye. When someone needs to be eliminated or killed off, people hire you because you do it so well (and you might just enjoy it a little). You know just how cruel and difficult this world can be, so if you need to survive by killing others, so be it. Most of the time, you're probably eliminating some nasty villains who don't really even deserve to live, so all the better. While you are quite strong, you have not fully mastered all your skills. To reach the higher classes you must improve both your agility as well as your killing techniques.
Focusing solely on stealth leads to the Night Blade, while focusing more on dark magic and destruction leads to the Dark Rogue.

Šerlok, samo klikni ono ispod: nah just the results. Onda ne moraš da daješ informacije.

Nana, ne misli se da ti je nizak nivo, nego koliko nju koristiš u bitci, verovatno se pre oslanjaš na ono sigurnije, što si već uvežbala, nego da rizikuješ novim strategijama. :)

EDIT: Care, to baš nekako tebi i odgovara, bar ja mislim. Ti roug ljudi su obično neki pametni i lukavi strategisti, tako nekako. :)