Prijava

Treba pomoć, zaštita?

Pa i ne preterano, kad ponovo pročitam šta sam ispao, dođem nešto kao Gandalf. Jedino, možda, imam jedan prsten, moram nekako da ga se otarasim...

Ja mu dođem kao The Pirme Wizard.
Zamimljiv test, samo treba da se uživi i razmisli malo, skontati priču. Nije olako shvatati karanje trolova, zmajova i ostalih gamadi.

Pa i ne preterano, kad ponovo pročitam šta sam ispao, dođem nešto kao Gandalf. Jedino, možda, imam jedan prsten, moram nekako da ga se otarasim...

Upravo! Ma, daj, dimam neku zanimaciju, šta treba sa prstenom, za dobro, za loše, da se baci negde, sve može? :)

The Prime Wizard

Prime Wizards are the ultimate spellcasters. They often devote themselves almost entirely to the art of magic and neglect everything else. However, this is not a problem considering how ridiculously powerful their spells and elemental magic are. Although Prime Wizards specialize in lightning magic, they are proficient with all the other elements as well. However, their mastery over ligthning far exceeds that of any of the other spellcaster classes allowing them to manipulate the lightning more skillfully and effortlessly. In fact, these magicians are the only ones able to completely manipulate the weather and unleash the true fury of nature on their foes. In addition, Prime Wizards can use their lightning magic to augment both their speed and power allowing them to easily engage in close combat if necessary.

Congratulations on achieving this powerful class!

You have not mastered any Hidden Power granted by the Genie.

E, da, treba malo da razmisliš kad odgovaraš, što ti kažeš. Je l' ste ubili onog zmaja na kraju? :) Ja nisam, ali sam mu uzela sve blago.

Нашао сам и слику али оно, изгледам ко женско тако да нећу качити.
ГРАНД БИШОП. Имам 43 интелигенцију.

Kako si našao sliku? Da probam i ja. Gde treba da kliknem? :)

Укуцај на гуглу својег и имаш, мада за неке нема.

E pa oni su poređani po moći dole. Prvo je Creator, pa Paragon... Moj Psionic je 15.

Stvarno? Ja sam 12, mada mi opis tvoje klase i sposobnosti deluje moćnije od moje. Nisam znala da je to kao po moćima. Mada ima smisla. Zamisli koji bi bio smor da si ispao Paragon ili Kreator?

Uuuu, ovo Valdemarovo je predobro!
A i Bišop je super, za svoje moći. :)
http://www.seacats.net/teaparty/src/132473903245.png

само да се упишем да урадим тест кад будем преко лапаса

Aj, Milice, pa da te vidimo. :) I Davida.

Jao, Marci, vidi kako sam našla slidžu za tebe. Koja si miiiicaaaaa.
http://th08.deviantart.net/fs70/PRE/i/2011/329/8/6/the_girl_with_silver_hands_by_kimsol-d4h8adi.jpg

http://www.weapons-universe.com/Martial_Arts/Ninja/Ninja_God.jpg
Uvijek budite na oprezu možda baš u ovom trenutku u mračnom kutku vaše sobe se skrivam ja i čekam da spustite gard. Niko nije siguran, čak ni Kreator.

ijuu lepo što je i žensko! :) ali rukavice kao da su one gumene! haha

One srebrne sa šljokicama. xD Ali baš je mica. :)

Lele, trankila, strašan si, ali bar lepo izgledaš, a ja kao horor biće, i taj kripi šešir. :)