Prijava

https://youtu.be/eUkrWam9ylo?t=4m15s
Покојни Батић јебе не вади

Ova mu piša u usta jakim mlazom

hahah kakav klovn jebeni Seselj oduvek

Ja uopste ne vidim da mu neko pisa u usta. Vidim samo da smekerski izlazi na kraj sa skupinom nizih bica(klimaktericnih zena i studenata) i da iz pozicije gde je doveden na klanje(totalno neravnopravna borba, voditeljka na strani ove vilimon dodatno ga podjebava a obe melju 200 na sat, publika koja tapse samo ovoj....) drzi tok misli, smisleno odgovara na pitanja i blagim skecevima izbegava odgovore koji mu ne idu u prilog.

Jos lepo jebe i ono za prodaju izbora pitanjem: pa sta smo trebali, da pravimo krvoprolice?

A na koaliciju sa sps: izmedju slobe i djindjica bih uvek.izabrao slobu, sloba je kako-tako pokusao da odbrani srpsku zemlju.

Seselj jebe uvek i svuda.

Kakvo klanje i kakav neravnopravan polozaj ako su niza bica u pitanju, plus sto prica kad hoce i koliko hoce, ne kapiram

Pa ne, oni su hteli da ga dovedu u neravnopravan polozaj, nisu racunali da ce ih izdominirati i ovako dzumle.

I treba biti veliki covek pa reci "on je moj politicki protivnik i ne slazem se sa njim ali smatram da nije kriv". Demokratske pizdurine bi svakako jedva docekale da svog politickog protivnika kojeg razapinju mediji dodatno gurnu u blato.

Ne znam dal se secas skoro nesto bilo tebe drkali u nekim komentarima ja naisao i rekao da si u pravu i da te bezveze drkaju iako mislim da si debilko. To je, sto se mene tice, ljudska vrlina-biti objektivan i nepristrasan.

Ahaha, mene neko drkao, daj ne budi infantilan. Valjda ti je jasno da mene niko ne moze izbaciti iz takta.

Nego pusti mene, objasni skakanje usta samom sebi, prvo kazes niza bica, a onda on u neravnopravnom polozaju. To kao udjes medju ovce, a one bleje i dekocentrisu.

Pa objasnio sam ako nisi glup. Polozaj je neravnopravan kao kad npr zvezda igra protiv partizana i sudija ali ipak pobedi razumes sad?

A tebe jesu drkali kosmopolita i ko vec sa njom, ako su te drkali ne znaci nuzno da su te izbacili iz takta...ako mislis da vodis raspravu sa mnom o bilo cemu moraces malo da poradis na kulturi razgovora i zajebes te glupe forice imputiranja izgovorenog

Slusaj, ako ja napisem pseto debilcina i majmun, a ti poceses muda, ne znaci da sam te drkao vec da sam glup i bez argumenata, znamo da su uvrede odlika nesposobnih.

Nista ja ne imputiram jebote samo ponavljam tvoje reci.

Dobro napali su te a u rezultat napada ne ulazim, moze tako? E pa tako su i ovog nesrecnika napali a seselj je stao u njegovu odbranu iako mu je poiiticki protivnik. Ovim zamucivanjem vode i skretanjem teme na raspravu o tome sta je drkanje pokusavas da izbegnes komentar o tome jer bi morao biti pozitivan

Imam taj problem sa pronalazenjem dobrih stvari u necemu sto ne valja, kod mene sve crno belo. Ne znam kako da stavim rec dobro i prezime Seselj u istu recenicu. To bi bilo kao da kazem Hitler bio dobar slikar.

Znaci objektivnost je kod nekoga dobra osobina a kod nekoga nije?

subjektivna je objektivnost uvek

i kompromisi su za picke

Pazi, opet mi ne odgovaras na pitanja direktno nego rasplinjavas pricu na neke uopstene stvari a to je samo odraz nemogucnosti da pariras protivniku u raspravi

sta je bilo pitanje, ne zajebavam

Mislim, "objektivnost je subjektivna" haha pa koji kurac? Kao da kazes laz je istina a istina je laz

Previse dozvoljavas nekim stvarima da ti uticu na rasudjivanje, tvoj politiciki kandidat je jedini dobar i sere karanfile ostali ne umeju ni sudoku da rese. Tvoj klub sve radi odlicno i posteno ostali su svi lopovi i bagra. Ides u krajnosti a krajnost vodi propasti(evo umem i ja da kenjam)

Pitanje je bilo: da li je objektivnost dobra osobina? Da ili ne.

Kao sto mislim da pravo nije nauka, tako mislim da objektivnost ne postoji. Ne mogu da odgovaram na hipoteticka pitanja.
j

Aha. A stajanje na stanu istine isto ne postoji? Ili zastita drugih ljudi? Iskrenost? Ni to ne postoji?

Ako postoji odmah odgovori i da li su te osobine dobre.