Prijava

Ova žena ga je ubila njegovim oružjem. Skečuje jer mu je to jedino što mu je ostalo. Tilma kad jebeš 2 sata na forumu jer je slagao ili odvalio glupost na kraju kaže xe xe šalío sam se. Okrene na šalu. Kad je izgovorila na početku vi ste cirkuzant koji hvata na galamu i prodaje izbore tu je trebao da izadje iz emisije. Nema on tu šta
Đinđića pljuju samo glupi ljudi i Marko debil jer mu je Mylyca na Puji naredila verovatno a tebe ne smatram glupim ni debilom. Toliko je malo bio na vlasti da bi ga bila puna usta. Zameraju mu što je hteo da podeli Kosovo. Da je to tad uradio ne bi otišlo celo kao sad. Al kurac to tad nije odgóvaralo kako da se drma Balkan
Kad imaš kvaran zub vadis ga i teraj ga u kurac ako nemeže da se popravi a ne guraš hranu dodatno i žvaćeš na njega.
Vukajlija

Ma djindjic je bio inteligentan mladic(i tu bih se zadrzao) ali nam je podario najgoru bagru jos od titove bagre(koje se naravno ne secam ali CITAO SAM NEKE KNJIGE).

Ova seselju kaze mahali ste pistoljem ispred skupstine on kaze jesam, gde je pisanje tu? Ona kaze prodao si slobi izbore on kaze morao sam nisam hteo krvoprolice kao dos petog oktobra, gde je pisanje tu? Cirkuzant, tesko mozda samo nekonvencionalan nacin iznosenja cinjenica nema tu pisanja. Da nema ovog aplauza publike ne bi ni znao kad "pisa po njemu" kao kad gledas "kako sam upoznao vasu majku" pa ubace smeh inace se ne bi ni nasmesio

A brate znaš da time što priznaje nije manji degenerik. Čuj krvoproliće da l da veruješ u to
Znači Vučić će vladati večno jer i kad ga neko dobije moraće da odustane da ne bi bilo krvoproliće

ђинђића воле само педери жути либерални аутошовинистички и људи којима је дао већу цену млека него ови сад јер је било пара колко хоћеш кад се распродала индустрија и уништила привреда земље, све ово што се дешава сада је тако због ђинђића и јајара које су га наследиле, ови само черупају оно мало што је остало

Ipak ne. U njegovo vreme ćale je radio visokogradnju. Farma je kasnije došla. Posavetuj se s Mylycom pa dođi opet

HAHA KAKI SMO LUDATZI GOVNAR REKAO DA NAS BOMBARDUJU IZDAJNIK NEMA TO LUDO PA BOG

Pa to sam rekao juce-prekjuce. On bez paljenja skupstine tesko da ode a kakva je omladina danas mogu samo tviter da mu zapale

Uostalom sta ako je mahao pistoljem, ti ne bi? Napala ga grupa(on malo preuvelica pa kaze rulja jbg mora malo) gadjali ga on izvadi prangiju okine jedan metak u vazduh svi se razbeze jbg. Jedan metak u vazduh. Pa sta je trebao da legne da se pravi mrtav ili da pusti da ga pogode pa posle da drami po novinama 10 dana ko vucica kad su pogodili u sarajevu? Pa nije on fudbaler barselone nego covek brt

што не ради и даље високоградњу, капирам да су ту јаче паре? можда зато што су ђинђара и екипа покрали све и сад његова удовица курва крца огромне паре?

Uostalom eto ti mi kazi sta bi radio da imas pistolj kod sebe i 5(dovoljno) ljudi te napadne? Pa ja ne bih ni u vazduh pucao u glavu bi ih gadjao

Fan fakt: Ruzica i Dinkic drze preogromnu farmu krava u Curugu.

и у пожеги преогромну хладњачу/фабрику за прераду воћа, то је један случај што ја знам

Pa drze sve jbt koji vam je kurac. Podelili se po regionima ceda vojvodina, zivkovic nis, covic i ruzica beograd, dinkica tada isprcali pa je ostao u politici jos, velja cacak...

Djindjic je otac demokratije kod nas a znamo kako se i ko uvodi demokratiju-gde americka demokratija prodje ni trava ne raste. Pametnom dovoljno.

Stvarno preobjasnjavam forum u poslednje vreme, BIJEM RECIMA KO HAUBICOM XD

Pa Curug nije ni blizu Beograda a ruzica i dinkic su tamo. A nije ni pozega...

Papet to su se posle sirili na sve strane 10god ima od tada, ono je bila pocetna podela kapitala posle je lako kupovati sve zivo i ulagati. Doduse i nisu dinkica bas toliko isprcali fino je zakinuo lovu sa tajnih racuna

Šešelj koliko god bio šarlatan, u ovoj emisiji se popišao po ovim kravama i bonbašima iz publike.

Dinkic je sada savetnik u nekoj stranoj banci ili...?

Šešelj koliko god bio šarlatan, u ovoj emisiji se popišao po ovim kravama i bonbašima iz publike.

Ja sam upotrebio izraz klimaktericne kurve al to je to poenta je tu

Ma da pap, i on i onaj pacov djelic. Veliki strucnjaci za baratanje tudjom lovom