Prijava

https://www.youtube.com/watch?v=6IbtEKBfCkE
sta kaze sta kaze xD
sta ti jedes govna sa stranim skecevima bar napisi prevod ispod da znamo i mi sto kuburimo sa engleskim. i ako ti se vise svidjaju ova strana sranja nego hrpa nasih normalnih stvari tipa balkanski spijun andrija i adnjelka kengur onda idi tamo u ameriku brt pa pevaj snjima Barjak iskicen zvezdama. mozes i helanke sa grbom da nosis.

i generalno sere mi se od gownara kojima je engleski humor do jaja i glupe fore sa interneta koje mogu bit ismesne jedino ako ne razumes jezik onda su smesne i sto se prvi put susreces sa time normalno da je smor slusati uvek iste fore iz kamiondzija ali to neznaci da su gore od americkih jer su samo starije

Dobar čizkejk! Koliko je na skali od 0 do 23.7?

Ima poslastičarnica u centru Šiptar drži gde sam ovo kupovao na kutije. Najjači na svetu. Keva ne zna više šta će za slavu da pravi ja kažem znam šta ćeš i odem po recept. Kune mi se u decu da nikad nikome nije dao al ga ja podsetim na nekadašnju uslugu i teška srca mi napiše. Ja krećem kaže brate ja sam musliman al kunem te u tvoju slavu da recept ne izađe nikad iz tvoje kuće, pošto sam mu rekao za šta mi treba. Kevi dam papir napravi i ukenja je neviđeno iako prvi put muti ovo. Dakle 23,7! Kad god mi se ne digne u buduće voleo bih da imam parče ovoga pored sebe da anuliram sa njim!!!

Jedina mana je što je ova dole braon kora za nijansu tvrđa nego kod Šemse. Ukus - identičan je

Kad ćeš da me vodiš na taj čizkejk?

Kad Rađ popiJe pivo sa Santijagom XD

ideš u kurac, boh

sad mi glupo da te pitam koja je slastičarna u pitanju

Bohore, to neće biti skoro pošto ovaj od moleraja ništa ne stiže :'(

Ništa čudno Rađ, čuvaju oni bolesno te recepte jbg. Najjaci kejk na 40 k ljudi. Recept proširi se, neko otvori poslastičarnicu samo sa tim ovaj mož da se rokne jbg
Vardarac zove se

Ma ne moleriše, loži ga

koji predegenko ovaj PROSECAN SRBENDA misli da su mu simpaticni postovi trudi se da zavrsi na zvonku prejako,e mejmunko mali...

zašto je skupo vino od Zvonka Bogdana
pitam ja Vas