Prijava

I onog Mikijevog kera za salate

imaš previše mlečnih proizvoda u ishrani, izbaci dva po izboru

teshko, ishrana mi se zasniva na tome. priznajem, jesam minimalista i jedem nishta preko onoga kolko mi je potrebno. ne zhivim da jedem, nego jedem da bih zhiveo je moja filozofija.

Iz kapslokovanog naglašavanja dve krishke zaključio sam da paziš na gluten, što je veoma dobro i u duhu noleterijata

evo peče se lord zero

Bruce mnogo nešto izbacuje sve iz ishrane: te ovo višak, te ono nemoj, mnogo je minimalističar, prepolovio se, potkinuo takoreci

danas mi je bio fotosinteza dan
popodne bilo oblačno, teo dumrem od gladi dok se hranljivi zraci sunca nisu pomolili

lorde, nema veze sa noletom. dve krishke su stabilna osnova svakog normalnog obroka. paran broj uliva sigurnost. hleb kao simbol zhivota.

umacem girice u spermu

ostavi malo za zeca da polijemo umjesto vrhnja

Bruce mnogo nešto izbacuje sve iz ishrane: te ovo višak, te ono nemoj, mnogo je minimalističar, prepolovio se, potkinuo takoreci

Ne sve, nikako, samo mlečne proizvode koji su višak i tanjire :)

Danas sam samo čokoladu jela. I pila kakao.

U haosu sam bio tek malo pre doručkovao.
Tri u somuni, pavlaka, majonez, crni luk i da se posolo malo.

Danas jeo grah, sutra vrganje i pire od graška.

брте јуче сам само појо три виршле и нешто леба негде око 11 и још нисам гладан а ишо и баскета игро незнам шта је самном вероватно ћу да умрем

три виршле и нешто леба

Pitanje je koliko je to nešto krua. Spremi sebi ovo, prosto je:

4-5 kobasica (kranjska, lovačka i sl.) skuhaj u 1 l vode u koju si dodao pola litre crnog vina; izbodi ih da puste onu svoju mast i napiju se vina. Preko gotovih kobaja prebaci hladan senf i hlaaadno kiselo mlijeko. Prijatno!

Dubokom kontemplacijom i racionalnom spoznajom sam ustanovio da ću sutra praviti krompir u woku:

SASTOJCI:
- 600 gr krompira narezanog na pločice od pola centa
- 300 gr paradajza rezanog na četvrtine
- 4 dcl bijelog vina, najobičnijeg
- ulje (ne može mast), bosiljak
- so, biber, 2 glavice sitno sjeckanog luka

PRIPREMA:
Naliti ulje u wok, preko toga ide sloj bosiljka, luka i paradajza. Preko toga ide drugi sloj, krompir, so i biber. Redati naizmjenično i obavezno završiti slojem luka, paradajza i bosiljka. Preliti vinom, poklopljeno kuhati 1/2 sata na laganoj vatri, a onda otklopiti i kuhati dok krompir ne omekša. Po potrebi doliti malo vode, servirati uz prokuhanu rakiju.

P.S. NAPOMENA: Kontam da se ovo, ako nemate wok, može spremiti i u dubljoj šerpi, ali ovo će biti premijerno, tj. eksperimentalno izvođenje, pa ako preživim, objaviću detalje i eventualne korekcije, kako ne bih naudio bližnjim forumašicama i muškim morfološkim oblicima istih.