Prijava

ал мора да се изговори онако смирено и развучено ко коре за питу
ггљљљљљиииииииииивваааааааа

него ручао сам пицу данас
а и вечерао

како ме нервира реч гљива, подсећа ме на нешто што би фазон риска из срећних људи рекла док меша потаж у уфлеканој кецељи... јел можете да говорите печурке убудуће?

Može i to, ali kako bi izgledao naziv UDRUŽENJE PEČURKARA? PEČURKARSKI PRIRUČNIK? PEČURKA LUDARA? Isto kao što ne možeš da kažeš ATOMSKA GLJIVA.

омг тотално си фулао валдемаре ;о)
апел није био упућен за мењање имена регистрованих удружења или пак одштампаних приручника, већ само за говоранцију на овој теми.
дакле ти дођеш на тему и уместо што бих реко пица са гљивама ти кажеш пица са печуркама, није ли ово што говорим јасно за разумети?

и молим те не мој да се надмудрујеш са мном, не треба ти то, пошто сам баш добар у томе кад хоћу

Axaxaxaxaxa kakav si ti kreten

brate koji je ovom kurac sa tim BIH jebenim

хахаххах

не знам неше, уватила ме та глупа форица. трудићу се да избацим то намерно погрешно писање ако ти баш смета

Počni i da pišeš "nemoj" zajedno

gledam već dan-dva i razmišljam se koji mi je kurac. kontao sam da tripujem

нећу, желим да мислиш да сам не писмен. то је част, пошто си фазон вероватно једина на сајту

иомг тотално си фулао валдемаре ;о)
апел није био упућен за мењање имена регистрованих удружења или пак одштампаних приручника, већ само за говоранцију на овој теми.
дакле ти дођеш на тему и уместо што бих реко пица са гљивама ти кажеш пица са печуркама, није ли ово што говорим јасно за разумети?

и молим те не мој да се надмудрујеш са мном, не треба ти то, пошто сам баш добар у томе кад хоћу

Dobro, tebi neka reč ne leže uvetu, i nećeš oko toga da se nadmudrujem s tobom. Samo pišeš to liku koji se bavi i gljivarstvom i jezikom. Ne znam kako bi tu prošlo nadmudrivanje. Al ajde, neka ti pečurke, meni svejedno. Samo mi je malo smešno ovo tvoje samohvaljenje u poslednjoj rečenici :)

Može i to, ali kako bi izgledao naziv UDRUŽENJE PEČURKARA? PEČURKARSKI PRIRUČNIK? PEČURKA LUDARA? Isto kao što ne možeš da kažeš ATOMSKA GLJIVA.

U okviru propalog "Takova" sada SwissLion-a je postojao OUR "Pecurkara" koja se tako i zvala i pravila je, naravno sampinjone. Ono jes da ti bolje znas, ali osim sto cudno zvuci, nije to nepravilno.

A kad bolje razmislim, ubosni kazu "gljiva menjaca" za rucicu menjaca.

I ima onaj Nazif Gljiva. Mozda se sisao na pecurku?

Interesantno je to...

Gljiva je opšti naziv, a pečurke su samo one iz reda Agaricus, u kojima su rudnjača i šampinjon. Evo argument, stranica 8-9:

http://www.fungi.org.rs/images/20%20godina%20MDS/Stranica%20posvecena%20proslavi/Bilten%201.pdf

Dobro, tebi neka reč ne leže uvetu, i nećeš oko toga da se nadmudrujem s tobom. Samo pišeš to liku koji se bavi i gljivarstvom i jezikom. Ne znam kako bi tu prošlo nadmudrivanje. Al ajde, neka ti pečurke, meni svejedno. Samo mi je malo smešno ovo tvoje samohvaljenje u poslednjoj rečenici :)

о мајко божија анђели снеба, цео сајт то зна... нема везе то са гљиварством а још мање са језиком, ја се бавим правом и беседништвом, оћеш патос, логос и етос? оћеш платонов дијалог горгија, оћеш нушићеву реторику, шта хоћеш?

само бих додао један занимљив пример који ми је сад пао на памет, смучање и скијање. у старинско доба могше, постојало је смучање и смучарски савез, ал су људи некако забаталили целу ту причу и на планини су скијали а не смучали. добро можда је неки предратни професор географије смучао ал сад вероватно није жив.
лол СМУЧАЊЕ, па не, давим се

а што се тиче краја, морао сам то да додам да предупредим даљу причу лоло
елем, драго ми је да си прихватио мој предлог :))))

Hahaha somi koji ti je kurac brt

Probudio sam se, preljep dan, pa reko, da se nastavimo raspravljati, jer tome forumi i služe, a ne za neko tamo, ne daj bože prijateljstvo ili istomišljeništvo.
Znači, gljive su samo s mesom!!!!

хеј малени селтићу (извалите како сам овде вешто провукао плеоназам не би ли се јавила милица и победнички ускликнула - АХА, ПЛЕОНАЗАМ!), џаба се трудиш да валдемару ту као нешто помажеш и увлачиш се пошто може он и без тебе јер је стари вук још у пуној снази! између нас постоји обострани респект тако да знаш оно кад дођу озбиљни људи да причају и разговарају о каквом послу па пошаљу децу у собу? знаш шта ти је чинити

а ово што си окачио онај пдф, ти стварно мислиш да ће то неко читати? не разумем, гуглаш и истражујеш по интернетима и наиђеш на билтен од тријес страна и онда окачиш на форум уз помисао - хеј како сам ово добро истражио, најбоље би било да окачим то на форум не би ли сви прочитали пошто баш жељно ишчекују моје мишљење и плодове мог истраживања. али мораћу да те разочарам - НИКОГ НИЈЕ БРИГА
већ је договорена употреба печурака уместо гљива на овој теми, пишите шта сте ручавали и стим у вези

САД ОФИЦИЈАЛНО ПРЕСТАЈЕ СПЕМ

gljive su daleko gej i kroatski

pecurke ol d vej