Prijava

ok sada sam spreman primiti program

I paradajiz uz njijeh.

leba i marmelade od sipka

sinoć sam dobio korpu tako da danas nastavljam u tom stilu
pileća korpa

Jedno veslo

Bešiku

i stopalo Igora Iksa

i stopalo Igora Iksa

ahahahahah

komšinica me upravo zvala na roštilj.......ne moram kuhat danas ništa....jeeeeeej :D

Pohovanu piletinu. I puno paradajza i bijelog luka. I gemišt.

Zimnica se sprema. Juče ćerkice i ja napunili paprike kupusom, danas one(!) spremaju krastavce i paradajz za kiseljenje. Od ostatka paprika napravio sam sataraš na bundevinom ulju, predivno, sjajno, preljepo:

http://s21.postimg.org/pfectqxo6/DSC00536.jpg

Upravo ručao dva takosa (opet takos, svaki dan jebeni takos kad imam još jedno 20 tortilja, dok ne pojedem sve ješću takose svaki dan)

130g telećeg flama (odmašćenog)
pola veće crvene paprike
kašika maslinovog ulja
2 kašičice ABC sira
2 kašičice mexico hot sosa
2 kašičice asian sweet-hot sosa
2 kašičice curry sosa
2 tortilje

Meso prepržiti na maslinovom ulju, začiniti čilijem i solju, ostaviti da se smiri, isjeći na trakice
Papriku isječenu na trakice prepržiti u ostatku masnoće (ako ima, ako nema jebiga)
Grilovati tortilju, mazati po kašičicu sira i sosova, poredati meso i papriku, umotati, zagristi, žvakati, progutati i tako dok se ne pojede sve.

Naizgled jedem jedno te isto al boli me kurac jer je preukusno xD

Upravo ručao dva jajeta (opet jaje, svaki dan jebeno jaje kad imam još jedno 20 jaja, dok ne pojedem sve ješću jaja svaki dan)

130g bjelanceta (odmašćenog)
pola veće crvene jabuke
kašika maslinovog ulja
2 kašičice ABC sira
2 kašičice bjelanceta
2 kašičice sirćeta
2 kašičice bibera
2 jaja

Jabuku prepržiti na maslinovom ulju, začiniti bjelancetom i sirćetom, ostaviti da se smiri, isjeći na trakice
Jabuku isječenu na trakice prepržiti u ostatku masnoće (ako ima, ako nema jebiga)
Grilovati jaje, mazati po kašičicu sira i sirćeta, poredati jabuku, umotati, zagristi, žvakati, progutati i tako dok se ne pojede sve.

Moze li neki prijedlog sta da jedem u restoranu?