Prijava

totalno, postovi koji nadmašuju svaku defku na sajtu :)

Kakve sam krofne napravio sve ti jebem ako nisam talenat neki he he, jos napunio pudingom, sirotinjske princes jbg :/

armine mozes da slikas i da postavis ovde, jer krofne su mi bas onoooo nesto specijalno..

Nemam kameru na tel jbg nisam bogat kao neki ovde, da ne upirem prstom ne bi bilo u redu, ali hvalim te boze nemam ni dugova, isto ne bih upirao prstom, krofne mozda jesu sirotinjsko jelo, ali najmeksi jastuk jeste cista savest i to je ono sto je bitno na kraju dana tako da...

Noob
Čista savest prazan želudac

Javise se sami, nisam morao ni prstom da upirem... Eh zivote

ja sam ono napisao ozbiljno, nzm kako si ti protumacio...jedino ako nisi napravio krofne a hvalis se ovde :/

Javise se i ovi sa dugovima, zivot je cudo ljudi moji

Danas grašak s piletinom. Prelio sosom od maslinovog ulja, paradajza i bijeeelog luka. Đe god prođem, trag iza mene ostane ;-)

ko kaže da nema žena na sajtu

E moj tenor moraju se znati neke stvari, da zavisim od zena jos bih nevin bio

Tenor, jesi li nešto ručao danas, ili samo komentarišeš?

da zavisim od zena jos bih nevin bio

Ne kapiram Armine. Da li ovo znači da si đanu zapravo skidao dupetom lololo

Ne zdupetom nego sovcom

moj prethodni post na ovom sajtu nije bio zlonamjeran drugari, i sam sam ljubitelj jela koje je mojih ruku a vaše blagonaklone pomoći djelo

Salimo se svi pomalo, najlepsi poklon je upravo osmijeh, tako da prijatelji dragi razvucite ga od uveta do uveta i zivite zivot punim plucima

Tenoru, nemoj sad 'drugari', nego aj na dvoboj. Izvadi tijesni YASA šorc i svoje prašnjave, davno zaboravljene rukavice od 0.5 unci, iz doba kad si trenirao boks u muva-kategoriji.

zaboravljene 'drugari' Izvadi rukavice sad Tenoru boks, prašnjave muva nemoj, dvoboj tijesni kategoriji, doba svoje davno nego aj trenirao na 0.5 unci. YASA šorc i, od, iz kad si u -.