Prijava

Mene moja frizerka seksualno iskorištava već deset godina...

Мени фризер трља курац уз ногу док ме шиша.

pa kupi ženi mašinicu kao ja pa neka te ona šiša, valjda nema kurac :)

Подужи временски период мени фали да би ме жена шишала :)
а кад би риби ставио машиницу у руке имао би фризуру ко Ремац лололо

Mene moja frizerka seksualno iskorištava već deset godina...

https://www.youtube.com/watch?v=yt88xp5yh8w
A, da, to je zubarka... Ali tim gore...

Izgleda da ljude ne može da zainteresuje ništa što nije Darijan. Tema je ofišli ded :'(

Није више довољно да закољеш, удавиш или упуцаш, него мораш да се додатно промовишеш да би се причало о теби. :(

To je Kozarački razvod? Žena spremi poseban ručak, skuva hljeb i ispeče kavu, dočeka muža s posla rakijom, pa mu servira to što najviše voli da jede, obilato ga nutka vinom ili pivo, a i rakijom bogami, pa kad se večera završi odvede ga do kreveta, opere mu noge, popuši ako je voljna, pusti ga da se malo izraduje, a kad zaspi ona se onako gola namesti da mu sedne na lice i ne ustaje dok ga ne uguši.

Njemu poznat i miris i ukus, a onako pijan, sit i zadovoljan dok se osvesti već se ugušio. DNK analiza samo pokaže da je lizao i ugušio se u snu jer nema modrica od stiskanja...

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=11&dd=23&nav_category=16&nav_id=662669 evo još jedna eksplozija ludila, sadizma, isfrustriranosti i bolesti, kako od samog izvršioca ovog bednog dela tako i do retardiranog bezosećajnog pučanstva koje je to posmatralo. Pa boga mu kakvo je to ludilo zatući nemoćne štence lopatom naočigled svih??? A i ti svi, gledali su, verovatno usrani od straha da i oni ne fasuju lopatom po pikčci. Niko ni ciglu da baci.....

Duša me boli što nisam bio tamo. Sad bi o meni čitali vesti. Al bi mu se slatko najebo keve!

Stvarno sramota tako ubiti bespomoćnu štenad, verovatno je neki maloumnik to bio...

Mislim da svi znaju moje stavove i šta bih ja radio tim zlotvorima tako da se neću ponavljati.

Ljude
Boli
Kurac
Da
Se
Mešaju
U
Nešto
Što
Ih
Se
Ne
Tiče.

Pogotovo u BG, ja se verovatno ne bih umešao ni za kakvu životinju. Da nedajbože vidim kako neko maltretira dete jebo bi mu majku na sred ulice, ali čak ni za odraslu ženu ne bih se pružio. Treba posle da ispadne da je mazohista kao Tereza Kesovija pa da me tuži zbog uskraćivanja zadovoljstva...

Ja bih olupao ko zvečku svakoga ko napada bespomoćna bića bilo to dijete bilo kuče ili mače. Definitivno.

A onim kukavicama što biju žene bih sjekao ruke da hodaju sakati.

Ajde udari mene, junače, ako ti je do tuče, evo javljam se dobrovoljno da se ponosamo pa ko koga nadjača!

Gade mi se. GADE.

U svemu se slažem s tobom, zato i podržavam Marijin zakon, ali ovo gore pišem jer sam bio u situaciji da branim čoveka koji se udruži sa svojim napadačem protiv mene. Ako zove u pomoć onda je OK. Sem za decu, oni ne zovu u pomoć, njima se priskače bez razmišljanja.

kada procitam na kakvoj se zurci to desilo-nisam se bas rasplakao na vest.

Još bih u Marijin zakon dodao da se ti prekršitelji dodatno žigosaju na čelu, ili da im tetoviraju čelo, da ih obilježe za stalno. Jes da nije demokratski ali je jebeno učinkovito.