Prijava

de su mudonje na deki,lokalni dziberi,ovo-ono,ne tuci se u mom kraju.nema ih jer su sise i hvataju na halabuku.kao i pre par meseci u novom sadu.neki ljaljan ubio labudica.pa jebem ti sisu koja te dojila.

Eto, konjina od 50 godina, savršen da mu se neko najebe majke, takvi se mogu dugo peglati, izdržljivi su, onako natenane, kosku po kosku.... http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=11&dd=23&nav_category=16&nav_id=662669

Pitam se koji mu je kurac bio da ubija te kučiće... još videh sliku tih leševa.. straaaaaaaaaaaaaaaašno.. glavice im krvave, samo leže onako....

НЕЋЕМО ТЕ ЗАБОРАВИТИ ДАРИЈАНЕ!

Pedofilija je postala uzasno ucestala.. sta vi mislite, sta je izaziva? Ili je to urodjeno, sto mi je nekako nelogicno?

Na ovoj temi se osecam ko Devetar Cokulic na temi Crvena Zvezda.. uvek ja poslednja postovala

kako dzentlmenski, gonzo.. sad je prokletstvo preneseno na tebe! :)

Ajde evo Nebitna, da te ne bije maler :)

Саће Тадић да га усвоји ко керушу Милу, ионако имају исте сексуалне склоности

sto je ovaj derpe toliko poseban?koliko ima ljudi koji nemaju gde da zive,pa ih nema po novinama.k'o da je neki talentovani student koji ce nesto epohalno da uradi,pa se pojavljuje po novinama,k'o da je heroj,spasio 100 ljudi iz autobusa koji je padao u ambis...on samo obicna pedercina kome jos i placaju gajbu neki raznorazni lokalni dziberi.najbolje jos i da nam pederi sa sjebanim porodicnim odnosima seru po novinama.ustvari,takvi samo i seru,samo sto se nisu javno deklarisali.

Ma lik samo traži pažnju, teraj ga u pičku materinu. Vidiš da se svako malo pojavljuje u medijima, a ovo poslednje sa najavom samoubistva je poseban hit.

sace se pojavi neka nvo da mu plati gajbu i da jedu govna kako je ugrozen.ako nema gde da zivi,nek ide u prihvatiliste.

na ovom drugom linku ima baš dosta kobjasna među komentarima...
a još kad je bilo aktuelna ta njegova priča meni je bilo sumnjivo kako to da ni njegov otac i majka nisu primetili da im je sin gej kad se to vidi sa kilometra, plus što je pričao da su ga svuda napadali zbog toga...i onda im je priznao i odjednum su se oni zaprepastili time, nisu mogli da veruju kao...daj bre mani se mali pederu dođi da te jebem ja kurcom u senfaru

Kragujevčanin Dejan C. ubio je kuhinjskim nožem svoju suprugu Natašu C. (32) i bacio je sa terase kuće

Nema romantike više, nema.

Да, требао је прво да је баци са терасе, па онда да је избоде.

Treba te vesti pisati malo poetičnije.

а ја баш прочитао наслов те вести пре сат времена, помислим боже будале, опет се кољу негде по војводини и београду, кад оно ту, на два километра од мене. будибокснама.

Најзад је откривено за шта су судили Кафкином Јозефу К.
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/2343_1108563036064_194198_n.jpg

Hahahahahahahhahaahahhahaahaha ladno Jozef K.
Napravi poster Valdemare, ili ako neš, da napravim ja :D