Prijava

Ja samo kažem da je sud donio odluku da nije bilo UDRUŽENOG ZLOČINAČKOG PODUHVATA na čelu sa ovim generalima.

Pa upravo tu se vidi koliko je sud zakazao. Ljudi imaju transkripte Tuđmana (a imali su sigurno i još drugih dokaza, ne znam sad tačno kojih jer nisam pratio taj proces) kako govori da Srbi treba da nestanu, a ko je sprovodio ta naređenja, moj pokojni deda Milan? Naravno da su jebeni generali najodgovorniji za to. Zna se hijerarhija, samo se ne zna gde nestade osećaj za neku najmanju dozu ljudskosti koja uopšte ne postoji u onim stvorenjima koji su glasali za to da se ovi oslobode.

na osnovu dokaza koje su primili.

Da, da. Da je na osnovu dokaza suđeno, dobili bi oni lepo doživotne i ćao.

čitao sam neke izjave autora koji govore da sad treba da nastavite da mrzite Hrvate zbog ove presude.

Čiji li je to maloumni mozak odvalio? Svakako da mi neće biti prijatno ako budem razgovarao s nekim Hrvatom na tu temu, a svojski bih se trudio da tu raspravu izbegnem, ali moram i njih da razumem, ljudi nisu imali svoju državu od pamtiveka, pa sad kad su se konačno odbranili od velikosrboćetnićkog projekta, sad slave svoju državu. Eto im je, neka je slave. Ali je jadno koliko su zamagljeni i koliko ih apsolutno ne interesuje da li su ti ljudi koje veličaju zaista počinili zločine koji su im pripisivani ili ne, nego je njima samo bitno da oni nisu osuđeni i da su oni bili domoljubi, domobrani ili kako se već kog đavola to kaže.

Ja sam došao sa jednim ciljem ovdje. Da kažem da nije Šuker ovo izjavio, nego Štimac

Јбг, чампи, ја кад дођем са циљем да нешто кажем и кад то кажем, онда сам испунио тај циљ. Ако после тога останем даље, онда се запитам да ли ми је то стварно био циљ. А још ако започнем расправу цитирајући неку жуту штампу, па онда прозивам учеснике теме и отварача да цитирају жуту штампу, онда бих се тотално збунио шта сам уопште хтео. И онда не бих ни ја разумео

poentu mojih riječi.

Конташ сад?

Ja sam na ovakve teme odavno poceo da cutim i u stvarnosti, a kamoli na internetu. Kada svi Srbi budemo ucutali, i ostane samo on da objasnjava kako je Haski tribunal pravedan i dobar, bice nade za nas.
Cuti, cekaj i budi spreman.

A da svi ućutimo i batalimo ovu temu i politiku uopšte? Šta imamo mi koji kurac od toga? Problem je samo u tome što je sve teže ćutati na ovakva sranja, ali jebiga, treba pokušati.

Cuti, cekaj i budi spreman.

+100