Prijava

На коју фору изводи оно шчешљем? Идем следеће недеље до Вука и носим чешаљ да ме убеди да није превара.

Snezanaaaaaaaa
To je ona iz zarPa.

Koliko vidim, bolji sluh imaju oni koji nemaju veze sa pevanjem.
Ne znam šta se sinoć izdešavalo. Kad odgledam reprizu, reći ću svoje utiske.

sviđaju mi se sara i sneža
ona nevena je retard

ona nevena je retard

To si sad rekla i vise nikad!!
NEVENA WUBAVI MI TE W0LIM0!

kosowo je srtze srbije

Meni je simpatična piblika kad onako skiče ko svinje.Budi emocije pred predstojeće praznike

Ta emisija nije zanimljiva otkako su krenule epizode sa ovima sto umeju da pevaju. Nema vise onih mongoloida kojima sam se smejao.

Tačno tako Bače. Ali opet, milina je slušati ove koje umeju da pevaju. :)

Meni, kao muzičkom opsesivcu i drkadžiji, sluhisti, šta već, dodje da plačem kad gledam to. Svi su tako jebeno jednolični, kao oni klinci iz spota Another brick in the wall. Sve isti piskavi glasovi, visoki i ravni, nezanimljivi, prazni, jednolični. Kopije kopija. Pogledao sam par emisija i odustao.

Tačno se vidi da forsiraju samo tu sortu pevanja, i to je toliko strašno da prosto duša zaboli kad skontaš. Ali hej, Srbija, + žiri koji je stavljen = šta ja očekujem, koji kurac?

Пратио сам само оне почетне епизоде, кад свакави пацери користе својих 5 минута славе па захарају са по 100000 вјуова на ЈТ.
И она Александра, каква идиоткиња. Ако је она 'уметница', јебите ме. Јебена љанчестерка пева из грла. бчаге везе нема.
Лена је кева за њу, иако ни она није неки вокал руку на срце, бар је красила студио ако ништа друго.

EDIT: ovgovor na Chavezov post
uopšte nije tako. završio sam i ja muzičku, sviram par instrumenata, imam savršen sluh. ali se ne bavim muzikom, ne živim od nje... onaj momak kojeg sam pominjao ranije na ovoj temi je odličan, a ima ih još. a što se žirija tiče, možemo pričati što hoćemo ali u pitanju su kvalitetni i dokazani muzičari. što se ne javi ti na takmičenje?

Мени било готивно да гледам оне фактарде, сад су на ред дошли ови што знају да пјевају, досадни су.

Лена је кева за њу, иако ни она није неки вокал руку на срце, бар је красила студио ако ништа друго.

Ја гарант имам неки чудан укус, кад ми Александра понекад изгледа сеху.
Баш контам да се јебе као да је расла у џ00нгли и да воли кинки срања. Не знам, тако ми делује.

Иако има изузетака, генерално, певачи крш у односу на прошлу сезону. Онај донкифејс пево песму од два тона, ја би боље одрадио од њега кевеми, овај други луиса, коикурац мурш у звезде гранда, она црногорка малу гараву скаче ко да је под шатором, идукурац бре.

едит: и да, кои талибан онај пумпаџија хаха

Ne gledam i ne zanima me, ali Vlado. <3

Ја гарант имам неки чудан укус, кад ми Александра понекад изгледа сеху.
Баш контам да се јебе као да је расла у џ00нгли и да воли кинки срања. Не знам, тако ми делује.

+1

http://www.youtube.com/watch?v=bI2IcHj_614
Ova je za njih objasnila nastup lololo
Ja ne mogu da zamislim onog bugarina kako beži od polugole ribe lolo

Ево ја мислим да тамо има добрих певача, али изгледа је тренд пљувања свега нашег, немам појма. А и боли ме курац, ја гледам да бих касније могао дркати на Килибарду. Ено она Ана Перишић од прошле године сваки викенд негде наступа у НС. То им је ваљда и био циљ, да се промовишу и зарађују од тезги, а не да снимају албуме.

Ako nešto ne volim to su te emisije gde se pronalaze talenti. Zna se da se pod talentima uvek misli samo na pevače, igrače i manekene. Milion takvih serija. Nervira me skoro isto koliko i profesionalni sport šizenje. Ako već hoće da zarađuju za mesec dana koliko ja za godinu, neka se onda propisno namaltretiraju bez tih smaračkih šou programa.

Koji sam hejter. :(

Ја гарант имам неки чудан укус, кад ми Александра понекад изгледа сеху.
Баш контам да се јебе као да је расла у џ00нгли и да воли кинки срања. Не знам, тако ми делује.

Ни ја нисам проваљивао да је онако јебозовна док није постала чланица жирија.