Prijava

Гледао сам данас ''Фајт клаб'' по 100 пут и ово ми је запарало уши.
http://www.youtube.com/watch?v=imr_1JIWG_M

С ким би се шибали, када би могли!?
Ео ја бих хтио укрстити шаке са Пол Потом или Мартин Лутер Кингом, ша је са вама!?

ЕДИТ: Било која личност, историјска или не.

Ја бих се тукао с Бором Дрљачом, и онда би се онако крвави напуцали јањетине и гемишта па узели микрофон масним рукама

Ја бих се тукао с Бором Дрљачом

Пажљиво са жељама. Можда се и остваре лоло

Ne "Fight Club", molim te! Sad bih npr. bio Rihu zbog ovakve teme i učinio ga istorijskom ličnošću!

Ја би се побио са Тајлер Дурденом, скинуо би му мајицу са слике, отишао у кафану, сјео за шанк и сачекао да ми неко спусти руку на раме, заљуби се у детаље на мом шеширу и постави ми питање веома дрхтавим гласом: ''Може још један задатак?''

http://sheistee.com/z/sockit/sock_it_brad_gal_2.jpg

Онда би се ја окренуо и кажипрстовао би му мајицу.

Потуко бих се са братом, ал га нисам већ видио 3 мјесеца а нећу га видјети до краја године. Недостаје ми лемање са њим.

Са Миланом Калинићем, иде ми на курац онај кепец арогантни.

Риха се не бих противио окршају по цијену извлачења дебљег краја.
Када већ синдикати неће дорганизују немирне протесте може и овај вид пражњења негативне енергије.
Фајт клаб је култ. Џаст лајк дет.

А од славних тукао бих се са Путином, ал онако фајт на живот и смрт, могу штангле све дозовљено.

definitivno Gordan Kičić.
Jedan na jedan, ferka neka bude, nebitno. Do poslednjeg atoma snage bih se trudio da ga...pa prebijem na mrtvo.

Ивана Ивановића подразумјева се да треба тући. Ал' то треба с екипом, да се мало већих батина напасе јер један човјек умори се брзо и нема воље послије 15 минута (у друштву је све лакше), и онда кад све изађе у медије послати анонимно писмо у МУП да је добио батине јер је мали и дебео.

E da, voleo bih da mogu da prebijem Drakulu iz Direktora, to mi je velika želja, neostvariva reko bih. Ne zato što ga mrzim, šta više, gotivan mi je lik, već zato što bih voleo da pokušam. I ako bih pobedio slučajno, lele, to bi bilo to. a posle, 3 godine lečenja na vma, al nema veze, hvalio bih se pred unucima kasnije heheh

Фламингоси у тандему. Они су много готиван избор.

Волио бих да се побијем са Додиком, контам да би ме убио ко стоку ал би покушао барем :)

Како бих квалитетно напуцао Сању Маринковић, ал она је жемско па нећемо њу да рачунамо, испребијао бих оног лика што глуми Бебана у Породичном благу.

Prebila bih onog glupavog ćelavca iz Hladnog piva i Bjork. Takođe i sve "kultne", "dobre stare" narodnjake tipa Miroslav Ilić, Toma, Šaban, Ipče, itd.

Gavrilom Principom, definitivno.

kome nije mrsko da bije žensko nek prebije siluetu zbog barkanja u Ipčeta.