Prijava

Маћори, негде сам писао већ. Нова година, 5 ујутру, ја на десет минута од гајбе, кад зову ме другари неки из кафића ту у близини. Ајде, одем тамо, фајронт, нико не види на очи, пијани, дрогирани, пребијени. Један другаш што живи у згради прекопута донесе пите за ове што не могу да се крећу, мало да се поврате. И Јеша прилази, узима два парчета, једно држи, друго једе. Пита га другар, "Каква је пита?". "Хххмхмхм, бефплатна".

Зашто јевреји тако добро свирају клавир? Како да их мрзиш...

а јебем ли га, шта ја знам... летос у хостелу било пун курац јевреја, имали неко такмичење по неким факултетима, шта ја знам... иронија, хостел је такође био пун немаца, немица заправо и кати тако изађемо на балкон да дуванимо, а на једној страни јуде распалиле онај њин језик, а овамо дојче цепају дојч, а мени мило око срца... мада, не нисам могао а да не помислим шта би реко хића на све то. зато сам се више зготивио са немицама (добро, није због хиће, али реално, боље су пичке и имају боље порниће, реално).

иначе, има их по бечу, може да се виде. они обични се не дају приметити, изгледају ко обични људи, научили су да се камуфлирају, немош га приметити уопште. а оне ортодоксне избегавам, као и власе. ко зна какве мађије они изучавају, беж од тога!

и да, по оним јеврејима из хостела сам закључио:

- ни једно јебено пиво нису платили, ни једно јебено! а за траву су могли да се гребу нон стоп
- језик им је ружан!
- женске су им катастрофа гадне!
- не свиђа им се филм "лепа села лепо горе"

На основу ове четири тачке, образложио сам моје неготивљење јевреја.

Живели

ПС: Исуса су кокнули римљани, али о томе више на теми "Лацио. Зашто их мрзе сви који имају контакт са њима? (Није антифашистичка расправа)"

Ја их не волим зато што кад се упознаш са припадником те вере, пре него што ти каже име истакнуће да је Јевреј.

Хитлер је могао побити све јевреје али није хтио. Оставио је неколицину да видимо зашто их је убијао.

Ја их не волим зато што кад се упознаш са припадником те вере, пре него што ти каже име истакнуће да је Јевреј.

Otkud to? Svi Jevreji koje sam ja sreo su krili da su Jevreji i čekali da dobro upoznaju nekoga pre nego što mu pomenu da su Jevreji.

Koliko fašista među mladim naraštajima!

Ja možda i znam neke Jevreje, al' nisu rekli da su Jevreji, a i da jesu, bole me brige. Ja ne volim šiptare, ostali me ne zanimaju.

Mislim ostale ne mrzim. Samo šipce.

Msm, ja vas sve cenim kao intelektualne gromade, i verujem da ovo znate napamet, ali ukoliko neko SLUCAJNO nije procitao "Cir Mosu Abensaama", ja ga naso online...:)

Imate jedinstven i neponovljiv opis jevrejskog mentaliteta (a i kako ga sjebati), a nije dugacko. Omiljeni citat:

"Sine Moso, ako ti iste dusa piva, ti prvo popij casu vode, pa i dve, i tri, e ako si posle toga ZEDAN a ti naruci jedno pivo..."
http://istorijanisa.wikidot.com/cir-mosa-abensaam

Znao sam da su mi se židovi infiltrirali u komšiluk, mora istrebim ovog torazulua pod hitno. lololo

Reguliši to Veverice. Ja sam čuo da loše podnose gas.

Ovoj temi fali sreten
SRETENE VRATI SE

Veverice, jel mogu da iskuliram do sutra radio sam ko konj, pa sutra ranom zorom ispred Diletove kafane Koricanski obracun motornim testerama...;)

Može, al prvo na po tri ladna piva, da se ugreje motorka i da bolje radi. :D

Moze, ajmo na po jedno!:)

Da ponovim ono moje pitanje:

Kako je postalo "in" da rasista mora da mrzi Jevreje koji su isto beli, da ga jebeš?
Kako to da su Jevreji druge rase, a izgledaju isto ko i Mađari, npr? Nisu crni, nisu žuti, nisu ni braon...a nisu ni nešto napola, znači nisu ni Arapi, a ni Cigani.

Kako su onda druge rase?

Nisam rasista il' nacional-šovinista, ali sam teofobičan. Kad god vidim sveštenika, hodžu, fratra ili koga već, jeza me hvata.

Niko ko je bar malo zdrav u mozak ne moze da mrzi ceo jedan narod... problem je u tome sto je postalo IN da se nesto ili neko mrzi, nema saosecanja i razumevanja za nikog... ljudi su postali hladni, otudjeni od bilo kakvih emocija sem naravno od onih najprimitivnijih, necovecnih.... i sam Hitler je rekao da su ljudi goveda mozes da im u glavu usadis sta hoces, narocito mrznju... problem je u celom svetu sto je postao previse materijalan ljudi jure za parama, bliskost, humanost i emocije su ostavljene na stranu u takvim okolnostima covek trazi krivca jer se oseca nesrecno... samo nesrecan covek mrzi...

Mislim da i vrapci na grani znaju da je 2/3 svetskog kapitala u njihovim rukama,toliko su nezasiti da se poslednje dve decenije ugradjuju u kucni budzet svakog domacinstva kroz farmaciju,budem li rekao na koji nacin/zvucace kao mel gibsonova teorija zavere,85%trgovinskih lanaca je njihovo,igra genima,tj gmo hrana je njihov brend,banke sirom sveta su u njihovim rukama,,,,.....od 7milijardi ljudi na planeti njih ima u deseti deo promila i onda se upita covek kako ih ne mrzeti.i da,nisu svi jevreji isti,ali zajednicko im je to sto bi gazili reke krvi da napune dzepove.generalno nikog ne mrzim ali bi im svima jebo mamu onako iz zabave.