Prijava

Mamu im jevrejsku u pičku onu smdrljivu, jednom, dok sam živeo u jednoj zgradi, iznad mene bio kancelarijski prostor gde su radili, pukne jednom cev kod njih, curi mi dole u klonji, odem kod Icaka Nasaftašmisekareberga i šta će mi kaže ''zovi ti majstora, popravljaj, bitno da ne ide iz mog džepa''. Onda sam ga malo psovao i pretio mu, pa je platio.

Mislim da i vrapci na grani znaju da je 2/3 svetskog kapitala u njihovim rukama,toliko su nezasiti da se poslednje dve decenije ugradjuju u kucni budzet svakog domacinstva kroz farmaciju,budem li rekao na koji nacin/zvucace kao mel gibsonova teorija zavere,85%trgovinskih lanaca je njihovo,igra genima,tj gmo hrana je njihov brend,banke sirom sveta su u njihovim rukama,,,,.....od 7milijardi ljudi na planeti njih ima u deseti deo promila i onda se upita covek kako ih ne mrzeti.i da,nisu svi jevreji isti,ali zajednicko im je to sto bi gazili reke krvi da napune dzepove.generalno nikog ne mrzim ali bi im svima jebo mamu onako iz zabave.

Tako je matori, сретен je ponosan na tebe.

Kako smešan podnaslov teme, "nije fašistička rasprava", hahah. Nije, nego nacistička.

ma daj,siris ljubav na derbiju.....