Prijava

A mozda i uzmemo malog debelog da nam bude zastitno lice...

Možemo da ga jašemo kao što je PINK Minimaxa. Do smrti.

Pa dobro, ako se autori slažu da objaviš njihove definicije onda to nije krađa. Kaizen od kad je provalio kurve i kokain boli ga kurac za sajt i zašto se ne bi neki autori samoincijativno organizovali za ubiranje neke pare, ne mora se knjiga zvati 'vukajlija', već 'rječnik slenga grupe autora', onda kad kaizenu neka kurva odnese sve pare shvatiće da ga je predugo bolio kurac.

ILI da napravimo Vefkajliju, recnik definicija? To nema veze sa Vukajlijom, a pošto su naše definicije naše, ne bi trebalo da on može da nas tuži. Ili može? Dali Kaizen može da me tuži ako iskoristim neku svoju defku u sastavu?

ne može ako možeš nepobitno dokazati da je baš tvoja :)

Ne moze Kaizen ali mogu Microsoft i Apple...

еј ти брадоња, ДОЂИ ВАМО ПИЧКО ЈЕДНА БРАДАТА, ДОЂИ ДА ТИ ЈЕБЕМ МАТЕР!!!

Колко смара тема, јебе кеву.

Ko te tera da je citas?

БРАДОЊУ ГЛАВОМ У БРАДУ !

Saglasan si da definicija postaje vlasništvo sajta i da nemaš pravo da zahtevaš njeno uklanjanje. Naravno, prilikom svakog prikazivanja definicije na sajtu, biće navedeno tvoje ime.

Saglasan si da definicija postaje vlasništvo sajta

definicija postaje vlasništvo sajta

Kako dramaticno izgleda lololo

E sad sam se stvarno razbesneo... Vlasnistvo sajta!!! E sad idem da se pridruzim bradonji u njegovom podlom planu da postane Vukajlija umesto Vukajlije...

Šta se ložite koji kurac?

Ja bih dodao jos jednu "Classic" podkategoriju (slika Vukajlije kako pusi klasik se podrazumeva)

Kakav Brainstorming!!! Odusevljen sam iz srca i duse...:)))
Na danasnje vreme onaj ko ne shvata koliko se moze uraditi dobrovoljnim zajednickim delovanjem velikog broja ljudi preko interneta treba da ponavlja megatrend.
Ko god da je Kajzen, ne verujem da je gadljiv na pare koje trenutno na konto njegovog sajta kupe drugi. Ja sam za ovo iz razloga koje sam vec naveo (DOLE BRADONJA!), a i zbog toga sto bi, jebemmumater to stvarno bilo nesto DOBRO. Sto se tice posla (dodatnog) za moderatore, pa ne bi to trebalo da bude gotovo sutra... Prepravka sajta je minimalna, ulaganja nikakva, a potencijalna dobit velika. Da ne govorimo o kredibilitetu koji niko ne moze da ospori, mrezi ljudi iz svih krajeva koji dodaju ono sto su oni culi i tako to...
Sto se tice autorskih prava uglavnom svako ko nesto malo ume da pise bi to hteo i da unovci, ali kada pokusa vidi da to i ne ide bas lako, u stvari nikako. Ako se ne uvlacis dovoljno "etabliranim velicinama" poput bradonje i njemu slicnih, bices sklanjan, ignorisan, odjebavan i miniran. Ljudi koji se dokopaju takve pozicije (kao u SANU) svoj zivot posvecuju tome da sprece druge da se probiju, nebi li ostali jedini autoriteti.
Svi smo citali Dudarima, covek je stvarno razlamao. I sta-nista... A nije jedini. Zbog takvo stava i mehanizama, stampaju se samo govna poput bradonjine knjige. Jos nesto specificno za Srbiju. Uvek smo bili takvi, mislim na nase izdavace, ja sam jos kao klinac primetio da non stop citan na hrvatskom, a to je zatro sto su uglavnom oni objavljivali dobre stvari, dok smo se mi bavili sabranim delima Svetozara Markovica i ostalih. Jedina edicija vredna pomena na Srpskom je bila ona "Rec i Misao" male crvene knjigice. Ajmo da uradimo nesto povodom toga. A, mene ako se sete za dan bezbednosti, sete...:P

само кењање, кењање, никаквог рада... гори сте од ових у скупштини! пошто је каизен заузет обртањем мелеончета, ја предлажем да се лепо направи влада на вукајлији, имаш министре и посланике, странке! на крају они одлучују о променама на вукјалији, гласају (само они, не ми), кад изгласају, председник те владе се обрати каизену, а да га јебем ако игнорише и тад, онда га мењамо јбг... али озбиљно би могла добра идејица да буде, овако само се расправља, врти у круг и на крају курчина

Leprikone previše gledaš skupštinu

torazulu, moderatori ne moraju nista da rade... Kao sto si sam rekao dobrovoljnim trudom mi to mozemo da uradimo... Sajt je tu 5 godina, znaci ~60 meseci... Ako imas tridesetak dobrovoljaca svako uzme po 2 meseca da obradi, za to mu je dovoljno par dana, sve to uzmemo, okupimo, eventuelno jos jedanput neko to pregleda i eto ti materijal za knjigu...

@hrast

To je sasvim moguce i izvodljivo, s tim sto sam ja mislio da ceo proces bude u neku ruku automatizovan sto podrazumeva ucesce moderatora i samog vlasnika sajta, iz prostog razloga sto bi to trebao da bude recnik koji bi se nadogradjivao, i svake godine bi izlazilo novo dopunjeno izdanje. Sto se tice dobrovoljnog rada ja sam za, ali ipak bi neko trebalo sve to da koordinira, da smernice za izdvajanje definicija i tako to, ali u svakom slucaju ja ne bih nista radio bez saglasnosti vlasnika sajta. Ja postujem tudju svojinu, a on je sam stavio forum i sekciju sa predlozima za poboljsanje , pa ja to ovde i koristim.
Ukoliko ga to ne zanima-to je njegovo pravo. I ta knjiga mi samo i mogla da prodje pod nazivom "Vukajlija" jer je brend vec formiran. A mislim da bi prosla jako dobro, na polzu svekolikog serbskog zivlja...:)

Pa ne mora niko da koordinira od modova, mogu samo da aminuju na kraju izbor i dozvole izdavanje... I da, logicnije mi zvuci da se izdaju knjige sa malim brojem strana 200-300 tako da ce biti relativno jeftine... Bolje bi bilo kad bi se napravilo prvo izdanje za 2007., 2008. itd. tako da onda mogu da se posle dopunjuju, ili mozda isto nije bila losa ideja da se povezu definicije sa slicnim idejama(mada je to daleko teze onda sakupiti)...

Na kraju krajeva, i sami autori nedobrovoljci mogu da pomognu sa nekom temom na forumu gde bi mogli da daju svoje predloge za definicije koje misle da bi trebale da budu ukljucene...

Vaše definicije su već objavljene na internetu. Papirni oblik je zanimljiv jer možeš da objaviš 5000 definicija i da svaka bude od različitog autora. Proveriš da je svaki autor aktivan na Vukajliji. I imaš bar 5000 primeraka prodato.
Nego opet kažem. Rečnik smo savladali na internetu. Dajte da napravimo Vukajlija ne ljuti se decxko, vukajlija monopol, vukajlija riziko, vukajlija erotske karte, vukajlija madjarice, vukajlija album sa samolepljivim sličicama... Uđemo u svaki novogodišnji paketić. Tu je lova.