Prijava

da pa zato sad čuvaš sef a panduri tebe:)))

mrakom i mračnim mestima

NE CUVAM sef...
ti uopste ni ne znas cime se bavim....jel tako bese???

ti se plasis mene:P

da u MRAKU..:P

e,sad imam novu fobiju-
CITIFOBIJA

Ooce to kad si se "NAVUKLA":)))

plasili su me zlih ljudi

"DOĆI ĆEEE CITIZEENKAA PA ĆEE DA TEEEE POJEDEEEE!"

"DOCI CEEE BANEE PA CEE DA TEEEE POJEDEEEE"

I CITIZEN JE VEĆ U ZENSKOM RODU,
nemoj citizenka...nervira me to...

Nemojte da vam pokažem šta je zao čovek.

druge su plašili sa mnom kad sam bio mali :)

meni su govorili čuvaj se sine babaroge i drekavca,al kad sam ih upoznao skont'o sam da su skroz cool ekipa

Čekićem od dva cola...
Sva sreća pa imam tvrdu glavu...

Mene su moji pokusavali da zaplase babarogom, ali dzabe...dosta pre toga su me naucili da pevam pesmu IMA JEDNA PECINA STROGA U KOJOJ ZIVI BABAROGA...DA LI POSTOJI IL' NE POSTOJI, UGLAVNOM ONA SE MENE BOJI!!!" To je bio moj odgovor za sve.
Mada najvise su nas plasili da ce MIRKO I SLAVKO DA DELUJU I DA CE NEKO DA FASUJE!A onda od sve tragedije(posto su Mirko i Slavko sinonim za prut kojim ces dobiti batine), terali su nas da ih sami izaberemo.Pazi, biras sam cime ces dobiti batine!
Naravno da je svako od nas dece donosio po travku, prutic ili suvu grancicu,
tako od batina na kraju nikad nije bilo nista.
A ona, BATINA JE IZ RAJA IZASLA, dok sam bila klinka nisam mogla najbolje da skontam, pa sam stalno govorila da NECU U RAJ!!!!

Mene su strasili sa recenicom "Da ce me dati ciganima!" i jos kad sam cuo pjesmu od Zdravka Colica "...ako te odvedu cigani cergari,..." to je bio kraj. I dan danas imam neki podsvjesni strah kad vidim cigana na ulici. Znam da zvuci kao predrasuda, ali to je jace od mene! Sorry gypsies, no hard feelings!

haha ja sam se iz nekog razloga plasila kisobrana do jedno 4godine...nemam pojma zasto :D inace tu je bio i neki Carli, cudoviste sa tavana...:D

Meni su rekli da me je ciganka ostavila na putu, i da ce da dodje po mene ako ne budem dobra! I godinama sam mislila da sam usvojena zbog glupih sala roditelja i komsija! :D
Takodje je cesto pominjan i drekavac...

Mrakan.

Slikovito...biće koje živi u mraku tavana i melje decu. Ne jede ih, ne mrzi ih...samo ih melje. Da bi se deca plašila i da ne bi išla u mrak tavana.

I pacovi koji odgrizaju pišu, takođe pre da bi se isprečili radoznalosti, nego da bi glodali kurac.

Pa se vi, dragi roditelji, pitajte kad vas strpam u dom.