Prijava

Па да, тролови су зелене косе и коже. За оружје користе мртве људске екстремитете. Изузетно су ружни и жилави. У том џаку највероватније носи још мртвих људских делова тела.

Mene su plasili nekim cikom sto dolazi nocu i otima nevaljalu decu i strpa ih u dzak i odnese ko zna gde.
Ono KO ZNA GDE me je posebno plasilo.:))))))

Ничим ме нису плашили.

NiiiiIIIči... NiiiIIIči!!!! Buaaha ha ha!

Ахахахахаха!
А можда је ипак требало да ме плаше.

Највише сам се плашио овог спота кад сам био мали:
http://www.youtube.com/watch?v=840B27zYfOk
Не знам зашто,али сам увек вриштећи бежао од ТВ-а кад год би ишао овај спот.Вероватно због ових са светлећим очима што се појављују у споту.
Иначе,сматрам да песма није лоша,али од спота и дан-данас имам неку фобију.

Mene su plašili pandurima. Ne sećam se tačno kako i u kom kontextu, ali se vrlo dobro sećam da je taj strah, ili više mržnja, ostala duboko urezana negde u podsvesti, i do moje osamnaeste, kada sam polagala vožnju. Ali, sve je prestalo kada sam skapirala da neki lik, koji ima isto prezime kao ja, koje je retko, radi kao načelnik neke stanice, ili čega god... Nisam baš zaštićena od svih prekršaja, ali jesam od većine :). Hvala nepoznatom čiki, koji mi je vrlo blizak rodjak, svaki put kad mi ne radi stop svetlo, kada nepropisno parkiram...
Savet... Nemojte decu plašiti pandurima, zato što će vas njihovo polaganje vožnje koštati troduplo više (minimum)...:)

Mene su plasili da ce mi od kafe porasti brkovi... A onda su se najcrnji strahovi obistinili :/

Mene nisu plašili, mene su samo bili.

Rekli su mi da će mi porasti rep ako pijem kafu. :)

zmijama.....ubacivali su mi ih u krevetac

Da ću dobiti batine. Ali uzalud sam se plašila, jer sam ih redovno izbegavala.

Plašila SE(nisu me plašili) svega i svačega,ali spota za "Sweet dreams"..ubitačno!I Mort Cindera-lika iz stripa!

Meni su prijetili da ce me okupati,ali i ja sam to uspjesno izbjegavao :))

Hahahahahahahahahahaha. :D

Mene su plasili time sto su mi govorili da ce napraviti krec od mene.
Bolesno je,ali se toga i dan danas uzasavam.

Mene su plašili banetom 6722.

Mene su plašili masnim i rošavim metalcima.

@ Bane,nije to taj spot!! :PPPP
Hehehe!Sad obožavam Eni i njene pesme! :)

Bolje nađi strip "Mort Cinder" :)

policicjom
zato sto sam ja volela da ih zovem
pa su me plasili da ce me uhapsiti