Prijava

Zašto mi se čini da su na ovoj temi samo muškarci pod sumnjom da vaćare nešto sa strane?! Statistički su veće šanse da žena prevari muža nakon nekih desetak godina braka, pa nadalje.

Jedan naš dobro poznati član se tako hvalisao, pa mu se rođena žena registrovala Na Vuku i trolovala ga samo tako, on se baš primio da će prvi put smuvati jednu hot Vukajlijašicu, pa kada mu je priznala, oboje su tražili trajni ban :))

fino je glumiti nejebača na ovome sajtu.

Ja sam čuo da je jedna autorka koja inače živi u skladnom braku sa mužem već par godina i koja je istaknuti član naše zajednice varala svog muža sa Milanom S. starim 21 godinu koji im je sekao drva sa ocem, a umesto kafice gospodja, ako je tako posle ovoga mogu nazavati, im je ponudila dabl penetrejšn i rekla "nek ide sve u peršun" ni malo ne osećajući grižu savesti.

Ako žena sama ne provali da je muž vara - zaslužuje da je muž vara.
Jer, to je nemoguće ne primetiti, jedino možeš da lažeš sebe.
Potpisujem, iz ličnog primera i primera mnogih mojih drugarica.
To se jednostavno - ZNA!
P.S. Naravno, ako voliš tog svog muža i stalo ti je do njega.

Jedan naš dobro poznati član se tako hvalisao, pa mu se rođena žena registrovala Na Vuku i trolovala ga samo tako, on se baš primio da će prvi put smuvati jednu hot Vukajlijašicu, pa kada mu je priznala, oboje su tražili trajni ban :))

???
Khm...kako da mi nikada nisi o ovome pričala? :-D
Ko je bre to??! :-)

Njegov nik počinje sa M, a njen sa S.

Jedan naš dobro poznati član se tako hvalisao, pa mu se rođena žena registrovala Na Vuku i trolovala ga samo tako, on se baš primio da će prvi put smuvati jednu hot Vukajlijašicu, pa kada mu je priznala, oboje su tražili trajni ban :))

Болес.

Kurde, ja znam šta si radio prošlog leta, buhahahaha :)

Au Nato, ostade Paja bez khm. :)
Edit:
To se tako kaže, Nato. :)

Koji Paja?

E, da ovo što kaže Paninaro - Deky je planirao da prevari ženu, posle mi je rekao da nije, ali ko će ga znati.

Blokirala tema. Poslednje:

фатал ерор

Да олакшам ствари модераторима. Ја сам у ствари овде да би нашао неку мимо жене, деце, и топлог породичног гнезда за швалерај. Ако таква, са сличним аспирацијама постоји, молим је да ми се јави на ПВТ. Ако не успем - гасим налог и као сав нормалан свет одох да платим неку да ми исцелива гуштера ...

malopre

To se tako kaže, Nato. :)

Ја сам у ствари овде да би нашао неку мимо жене, деце, и топлог породичног гнезда за швалерај.

Mimo žene i DECE za švaleraj? Boles'.

Odvratno! To je izraz nepoštovanja onog vrednog što imaš u kući. Najozbiljnije mislim. Koliko lud/a možeš biti da bi prevario/la ženu/muža koji te prati kroz život, imate sve što jedna porodica ima.

Mimo žene i DECE za švaleraj? Boles'.

Па то ... а што је болес? Па кад прељубљујеш не лажеш само жену, него и деца пате .. на то сам мислио ...

@Vučica21
Mislio sam da je zazvučalo kao da opšti i sa decom...
Još jedan neuspeo pokušaj da se iskažem kao lektor.
Inače, što se same teme tiče, ja sam odavno opisao sebe u jednom komentaru, a iskusni posle definisao.

nećete jebati ako imate 50+ odabranih defki. tako ćeš samo privući nečiju pažnju,a da li ćeš jebati zavisi od tebe koliko si sposoban.

Koliko lud/a/o možeš biti da bi prevario/la/lo ženu/muža

Апсолутно!

Па кад прељубљујеш не лажеш само жену, него и деца пате ..

Zimi moja koža na rukama pati, ali zato je tu norveška formula.