Prijava

Бре Резервоар Доже, ја можда делујем као будала, ал да општим са децом (саћу дачићевим хакерима за високотехнолошки криминал да засветлим црвено у спаваћој соби алгоритмом "општити са децом") мало je превише ..
то што би да преварим жену, мислим да и није толико страшно ... док она не сазна .. :)

Norveška formula sama ruke miluje i pete struže.

muškarci koji ne varaju svoje žene ne rade to zato što ne to žele ili nekog sentimentalnog razloga nego zato što nisu za to u prilici.

Jbg, nema svako traktor :)))

@фатал ерор
Ja sam vršio analizu rečenice, a ne psiho-analizu, molim lepo ;-)))))

Preljuba je stvar principa. Ili varaš iz principa ili ne varaš iz principa. U svakom slučaju, Gavrilo se pita.

Dupis, da mi bude međ temama.

Да не спемујем више ... прељуба је ствар Карамеле, и треба да остане тамо ... са тим полусветом и на Пинку ..

прељуба је ствар Карамеле, и треба да остане тамо

Takoe! Polusvet nek' vara na Pinku, a mi ćemo sa duplih naloga. JA VOLIM!

E Kurde šta mi uradi tvoja tema. Ja sad slučajno uzmem kevin telefon i vidim poruku sa nepoznatog broja "nikada se neće saznati, nema da brineš :DD".
Da li keva vara ćaleta i mene? Varala me riba, vara me rodjena majka. VArale me mnoge, ja njih nisam var'o.
Au, upropasti mi dan

Auuuu...ja sam bio ubeđen da će za pola sata ovde da bude makar dvajes' slučajeva neverstava među Vukajlijašima...al' ne ono kad Dženu Džemison prevariš sa nekom drugom, nego nešto realno.
KUDA IDE OVAJ SVET??!

Meni školska glumila u preljubnicima.Pravo ime Jelena M. ,a u epizodi 8 Svastika aahahhahha glumi neku Anu ahahhah kako da ne

http://www.youtube.com/watch?v=iNcLjPb0BWs

ajde barem da znaju da glume nego nemaju pojma.
Ima jedna epizoda gde jedan matori odlično glumi i to je za respect,a ovo ostalo dibidus.

Tako da i ovde u većini slučajeva je sve izmišljotina.

Ma ljudi neće da priznaju ili se još nije pojavio neko ko vara svoje najmilije da nam to kaže.

Једном сам случајно пустио теве кад сам шалто канале и видо Прељубнике. Одавно се нако нисам насмејо и отад сам реко кагод их наватам да су тевеу, обавезно гледам.

Топла препорука свима Вукајлијашима.

Једном пре дваес година ћале дошао са новим гумама на пеглици и кева га напала да јебе неку ученицу (иначе је професор) и да му она дала паре за пнеуматике. Отад вучем трауме и не варам ...

Ma ljudi neće da priznaju ili se još nije pojavio neko ko vara svoje najmilije da nam to kaže.

Bre Vučice, pa nemaju ljudi seks sa najmilijima u porodici, nego sa devojkom-ženom ili mužem-dečkom.
Kad kažeš "najmiliji" sve se setim teče, tetke, babe, keve, ćaleta.... :-))

Курдињо ако ти је толико досадно ти се лијепо навуци на доп.

Hahahahahaha e jesam blesava. Mislila sam na muža/ženu. :)

svako pametan čuva svoje tajne.