Prijava

Ne trolujem Vučice, stvarno mislim da moraš tako da pišeš i da misliš da te on ne bi tamburao.

Manijače, ništa zapadnije od Čačka? Pogledaj malo kartu, izopštio si mnoge gradove :))

znam, ali nekako mi svi imaju smešan naglasak posle čačka,pa ne bih da ispadnem nekulturan:) a i počinju s ijekavicom malo zapadnije, e tu bih vrištao:))
doduše, užičani imaju najpravilniji govor kako sam čuo, a ja bežim od toga hehe

edit:

izopštio si mnoge gradove :))

da znaš da jesam 'izopštio' mnoge gradove haha

Misliš, ispravan akcenat? :P Ijekavicom? Gde to? :) Jao, kako si neobavešten... :)

Kurde koji ti je kurac? Čemu mešanje u tudj život? Ne verujem da si mu poslao poruku i napomenuo mu zbog čega njegovo ponašanje nije u redu i do čega može da dovede, koliko može da povredi ljude sa kojima živi i do kojih mu je stalo. Ako si već našao za shodno da reaguješ.

Ništa gore nije ni ponašanje ljudi koji se ovde hvale ili jadaju činjenicom da jebu, jedu heroin sa kašike, kukaju zbog ovog i onog - treba neko da te razume, da ti pomogne, šta? Malo je što se fb koristi nepromišljeno, šta sad treba neko i odavde da dolazi do informacija u vezi drugih ljudi iz ko zna kakvih sopstvenih pobuda?

Nema ovde ni traga od šale, zajebancije i podjebavanja, ovo je patologija.

ma da, kapiraš šta sam teo da kaem. a i loša neka iskustva sam imo u guči svojevremeno, tako da zapadna srbija mi odavno nije na mapi:)

Hehehehe, ne moram da pišem tako, mogla sam i da napišem drugačije a onda bi to bilo moje lažno mišljenje i lažan stav a ja ne volim da lažem. :)

Haha, koga zmija ujede... :) Razumem te, opasne su ove sa zapada :))

Kurde koji ti je kurac? Čemu mešanje u tudj život? Ne verujem da si mu poslao poruku i napomenuo mu zbog čega njegovo ponašanje nije u redu i do čega može da dovede, koliko može da povredi ljude sa kojima živi i do kojih mu je stalo. Ako si već našao za shodno da reaguješ.

E, ajde kad već ne može mozak da se uključi i shvati zezanje, onda makar nek se čita, jbg...
http://vukajlija.com/forum/teme/48871-ko-su-preljubnici-na-vukajliji?strana=6#post_2217706

ma gde opasne, obožavam ih, al su zajebani OVI sa zapada,a sad baš da li je vredno ponovnog rizika, nisam pametan, ako me kapiraš:)

Pa baš to, 'opasne' u svakom smislu :)) Ih, ti sad na osnovu jednog primera pričaš... Moja poenta je bila da ne treba da sužavaš svoj prostor delovanja, ništa više :)

Proveo sam na ovom sajtu više od tri godine, nisam upoznao malo ljudi - sa nekima se čak i družim, iako nisam imao takve namere i tendencije u početku. Zašto? Zato što sam primetio bolesnu opsesiju kod velikog broja autora da saznaju što više pojedinosti iz života drugih kolega, koje ih u suštini niti zaista zanimaju niti im na život bilo kako utiču. To ide dotle da na kraju od istih tih ljudi čuješ toliko stvari izgovorenih na takve načine da više ne poželiš sa njima da razgovaraš o bilo čemu, jer ne želiš da i sam završiš kao tema na tapetu trač razgovora.

Iskreno - na ovom sajtu toliko ljudi ima ugroženo zdravlje, jebe se sa kim stigne, tuče ženu, jede esid ko bombone, brakovi im se raspadaju..Jednom rečju znam toliko toga lošeg o vama (jer najbolja vest je najgora vest) a da o tome nemate nikakvu ideju, jer niti sam sa vama ikada komunicirao niti vas poznajem. Te stvari se šire brzo poput šumskog požara - dovoljno je da se skupi četiri vukajlijaša i da da se povede tema o tome - E znaš ovaj jebe muškarce, ovaj se izruguje crkvi gde stigne, ovaj ima 40 godina a živi sa roditeljima..Pazite šta radite, najebaćete.

Super.
Shvatili smo poruku. Idemo da se lečimo.
Nećemo se smejati dokle god postoji patnja na svetu.
Najebaćemo.

http://www.youtube.com/watch?v=XLroNPM2cLk

Nisam mislio da je iko ko je postovao na ovoj temi, mogao ovo ikako da shvati ozbiljno. I niko i nije, nekoliko strana, pa sam mislio da će sve da bude samo lepo zezanje.
Pogrešio sam.
Najbolje da ja ovo zaključam, ima nas svakakvih ovde, fakat.