Prijava

Топла препорука свима Вукајлијашима.

ponekad pogledam

Pre snalažljiv. Možeš biti pametan kol'ko 'oćeš ako nisi snalažljiv i lukav da te žena nikad ne provali.

ahahha to je ta epizoda Vučice ahhahah matori legenda

Pa ne traže se imena ljudi ili nikovi, nego situacije i događaji.
Slobodno mogu osobe da se imenuju kao X, Y i Z.

Homer: Well, let's just call them, uh, Mr. X and Mrs. Y. So anyway, Mr.
X would say, "Marge, if this doesn't get your motor running, my
name isn't Homer J. Simpson."

pa vukajlijaši nikad neće da dele tračeve, što je jako ružno i nepristojno. opušteno bi mogli, što reče kurd čini mi se, da samo opišu situaciju na način da se ne provali ko je, ne mora eksplicitno nikovi....

ja znam jednog oženjenog vukajlijaša koji je teo da vara ženu, i to sa vukajlijašicom, ali mu ona nije dala. zapravo, znam gomilu vukajlijaša koji imaju žene/devojke pa su teli da jebu neke vukajlijašice, ali im one nisu dale. inače, vukajlijašice su notorne uspijuše, msm većina njih, ima i onih normalnih koje vole da se jebu.

elem, generalno što se tiče preljube, mislim da je veliki bard i prosvetitelj šumadijske škole sve lepo rekao u pesmi:

https://www.youtube.com/watch?v=Nq248FlLSP4

Žajk mnogo ti je dobra drugarica, baci fb link, može i na pvt.

Vučica21

Pre snalažljiv. Možeš biti pametan kol'ko 'oćeš ako nisi snalažljiv i lukav da te žena nikad ne provali.

kurac snalažljivot. samo frojd. ako oćeš da budeš uhvaćen, bićeš uhvaćen. a sva prilika je da ćeš teti da budeš uhvaćen, jer podsvesno smatraš da si učinio nešto loše, jer si naučen da je preljuba nešto loše, i podsvesno ćeš želeti da budeš kažnjen, jer si naučen da ljudi moraju biti kažnjeni kada učine nešto loše. dakle, par frojdovskih omaški tu i tamo, i - busted!

Kurde... Zašto bi cinkao nekoga koga uopšte ne poznaješ? Meni to liči na želju za nanošenjem štete nekoj rendom osobi, jer to tvoje cimanje da bi gospođi dokazao da je taj lik baš njen muž, nikome dobra ne bi donijelo. Prvo, velike su šanse da bi dotični uspio da se opere i nikom ništa, osim što bi se on malo znojio. Ako ne to, prouzrokovao bi dane, mjesece svađe i mučne situacije u možda skladnoj porodici. Jedini logičan motiv tvog dušebrižničkog poriva je da se par razvede. Da li je to ono što si htio da postigneš ili si samo u dokonosti otvorio ovu temu? Lično, kao muškarac bih jedino bratu i nekolicini dobrih prijatelja rekao da ih žena vara, za ostalo me boli patka...
Nego, pročitah sve postove i vidim da ljudi nešto nemaju želju da ovde ispovijedaju svoje ili tuđe preljubničke pothvate, tako da kontam da je lock jedini logičan slijed...Uzdravlju!

inače, vukajlijašice su notorne uspijuše, msm većina njih, ima i onih normalnih koje vole da se jebu.

Iskustvo me uči da će većina biti zainteresovana za identitet ovih normalnih...ili možda grešim?

Ne mogu da pišem o preljubama...samo da kajem da sam na jednom forumu moderator za podforum ljubav, seks i rodne odnose

Nego, pročitah sve postove i vidim da ljudi nešto nemaju želju da ovde ispovijedaju svoje ili tuđe preljubničke pothvate, tako da kontam da je lock jedini logičan slijed...

Pričamo o Vukajliji, sa X, Y i Z likovima...događaj, scenario je bitan, a ne ličnosti i hvalisanje.
Svaćaš?

ja znam jednog oženjenog vukajlijaša koji je teo da vara ženu, i to sa vukajlijašicom, ali mu ona nije dala. zapravo, znam gomilu vukajlijaša koji imaju žene/devojke pa su teli da jebu neke vukajlijašice, ali im one nisu dale. inače, vukajlijašice su notorne uspijuše, msm većina njih, ima i onih normalnih koje vole da se jebu.

Lemaja jedina ukapirala!:-)
Pa jebote Lemaja, znači da Vukajlijašice nikome ne daju!
Dal' je to istina, m? :-D

Ja ne znam ni jednog vukajlijaša koji je htio da prevari ženu sa nekom vukajlijašicom. S duge strane, znam jednog vukajlijaša koji je isprintao slike svih ženskih sa one teme sa slikama i redovno ih maže sa nečim belim.

Iskustvo me uči da će većina biti zainteresovana za identitet ovih normalnih...ili možda grešim?

aaa, pa rekli smo nema otkrivanja identiteta! recimo samo da su to neke fine cure koje vole da vise na četu. a neke su manje više batalile vuku (vidim da ih skoro uopšte nema poslednjih meseci)

pa dabome kurde, iskusna sam ja internet tračara, znam bre kako idu te stvari! ;)

bogme, vukajlijašice retko kome daju! kao i kod muških primeraka, sve se svodi na laprdanje, a pas koji laje ne ujeda. jer, na kraju dana, vukajlijašice su žene kao i sve druge - sve bi da se jebu, al da im ne uđe. a retko koji vukajlijaš ima onu spiku "ti si za mene jedina na svetu, zaljubio sam se, volim te kenj kenj ser ser" na koju ribe momentalno padaju...

Kurde... Zašto bi cinkao nekoga koga uopšte ne poznaješ? Meni to liči na želju za nanošenjem štete nekoj rendom osobi, jer to tvoje cimanje da bi gospođi dokazao da je taj lik baš njen muž, nikome dobra ne bi donijelo. Prvo, velike su šanse da bi dotični uspio da se opere i nikom ništa, osim što bi se on malo znojio. Ako ne to, prouzrokovao bi dane, mjesece svađe i mučne situacije u možda skladnoj porodici. Jedini logičan motiv tvog dušebrižničkog poriva je da se par razvede. Da li je to ono što si htio da postigneš ili si samo u dokonosti otvorio ovu temu?

Хахахахах, ја мислим да си због оваквих постова отворио тему.

Иначе, знам једног аутора који је онанисао на ауторку Нану.

sve bi da se jebu, al da im ne uđe

Znam jednog vukajlijaša koji to može skoro da postigne...nekad ipak malo uđe.

E to je za mene jebanje ponosa.

Aha, jedan vukajlijaš koji je u dugoj i sretnoj vezi je jedne prilike kad se napio, počeo da spopada jednu ribu koja nije vukajlijaš al voli da gleda postere i reakcije. Posle malo nećkanja ona mu je popušila u njenom ulazu, a za koji dan kad su se malo organizovali on nije uspio da je kresne jer se nije bio dovoljno napio. Posle su svi živjeli srećno do kraja života. Eto.

hahaahaa džonovane, genijalno!

Иначе, знам једног аутора који је онанисао на ауторку Нану.

Bre Stivene pa što bi se Nana izdvajala od ostalih Vukajlijašica?
Mislim da ovde nema člana na čijem profilu piše da je žensko(ne mora stvarno da bude žensko, nek samo piše), a da neko nije onanisao na nju!

знам једног аутора који је онанисао на ауторку Нану

"ONana" ;-))))))