Prijava

Samo bih želeo da autori koji mi ne veruju da sam bio pijan kada sam kucao prvi post (a verujem da je u pitanju većina autora), kao i oni koji pričaju da sam jadan, glup, i tome slično, shvate da me njihovo mišljenje ne interesuje.
Temu sam otvorio kako bih svima čestitao novu godinu, ne da bih se prepirao sa ljudima.

Tako da, mislite o meni šta hoćete, u svakom slučaju vam sve najbolje želim.

SREĆNA NOVA GODINA JABUČILO!

VIDIMO SE PRVOG JANUARA 2014 JABUČILO DA SE IJOPET OD SRCA ISČESTITAMO!

Molim moderatore da ne zaključavaju temu. Hvala.

Ja ne mogu da vjerujem da čovek sam kaže da pjan dolazi na sajt. Gest za svaku osudu.

Meśa, pravi si grinch

A kako neću kad me svako živi, od prijatelja, rodbine pa do stranki crnjači sa "Srećna Nova Godina!" i sličnim glupostima, a ja sam sam kriv, umjesto da se zatvorim u podrum dok ova kolektivna glupoština ne prođe ja se eksponiram.

e pa neka ti je srećna nova i sve najbolje :)

Meša čoveče jel imaš ti neku granicu?
Ako je ti ne slaviš pusti čoeka. Svaka ti se dala pošto si već sa 15 provalio da je glupo slaviti nešto kao što je nova godina i da je to dan kao i svaki drugi.
Ja je bogomi slavim iako te u potpunosti razumem.

A ovog Čvora što piša po Željku je riba očigledno šutnula u pedu odnosno nabila mu pedalu u rč pa je odlučio da zajebe romantiku...

A ovog Čvora što piša po Željku je riba očigledno šutnula u pedu odnosno nabila mu pedalu u rč pa je odlučio da zajebe romantiku...

tebe ocigledno jebala u isti taj rč,pa gotivis zeljka.

Thumb_karburator-za-frezu-imt-506_slika_o_193649
Слепи Ретард

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf

Аааа, бушим већ трећи пут

ЕДИТ: Колико је мени до јаја у животу

hahah.i ja sam sada busio.koja budalastina :)

razočaravajuć epilog ja reko saće međed da padne ko feliks bez padobrana kad ono ništa
EDIT čuj mene budale međed

Srećna Nova godine bičizzzzz

Jes' mu ga šukn'o!

Зајебавао сам се јеботе. Елем, господин Ранко Кривокапић је свијема Црногорцима нову 2013 годину честита' овако:

Желим да ваши домови и домови ваших породица ове године буду испуњени новогодишњим и божићним празницима

tebe ocigledno jebala u isti taj rč,pa gotivis zeljka.

Ne gotivim ga ali ga cenim i poštujem njegov rad.
A ti kenjaš onako belosvetski...

ma nek' ti oci sevaju ko varnice.