Prijava

Tema za sve vas koji se sinoć iz opravdanih ili neopravdanih razloga niste olešili od cuge.
Ja sam pio neke antibiotike, zato nisam mogao piti ništa drugo dostojno čovjeka, ali zato sad uživam u blagodetima nemamurluka! :)

Ја пио, пио и сад ништа :) Једном сам био мамуран и то је било моје прво пијанство :)

Što bi Englezi rekli, ti uzeo najbolje iz oba svijeta.

Ja pila sokove i vodu. Naročito onaj multivitamin od proizvođača nektar. :) Odlično sam se provela, došli rođaci i tako... :)

Pojam "nektar" izaziva veoma različite asocijacije zavisno od geografskog područja. Npr. u Banjaluci, ovo je Nektar:

http://maddenbeverage.com/wp-content/uploads/2011/04/nektar.jpg

Ja više ne mogu ni da se napijem. Iscugo litru vina i jedno tri deci viskija, a opet se osećam vitalno.

Поздрав од шофера, јебем ти шофера.

Па ко још даје деци вискија, ја својима дам евентуално да умоче прстиће у ракију...

ahahahahahaha
aaaaa konačno nešto pametno u ovoj godini

ja sam od 10-03 uspeo da se naroljam,u 4 vec spavao,11 ustao.nisam mamuran,al sam neispavan.cekam da me strefi popodnevna dremka.tu cu jos jedno 2-3 sata da spavam.
previse informacija i brojeva u postu.
ne patim ja od mamurluka kada ne mesam cugu.juce sam mesao cugu,al mislim da su me spasile neke suve kiflice.ono,bas su bile suve,tako da su mi pokupile alkohol,pa sada ne umirem.

NIHT MAMUREN! NOJJARSKONCERT JAAAAAAA, GARMIŠPARTENKIRHEN BIŠOFSHOFN!

I super mi je.

Пијо сам и дуво, али мамурлука нема.

Па ко још даје деци вискија, ја својима дам евентуално да умоче прстиће у ракију...

uzela deca sama.
Sada sam postao svestan da sam sprco dvaes i više godina u guzicu.

Ја се разбио од алкохола, ал' сам добар, нисам мамуран уопште, само ништа не чујем, оглувио од звучника синоћ.

Ја сам читаво вече пио шампањце ко нека педерчина распала хахаха

Jbg, popo, ima se - može se... :P

Вјеруј брате да динара из џепа нисам извадио. Не зато што нисам хтио, већ зато што сам хеликоптер тк тк тк тк зјуууууууу

Рођендан ти био?

ma joooook. Nego mene uvek oko Nove godine uhvati to sranje oko prolaznosti, mislim da razmišljam o tome i sve.

Luda noć do jaja, pio pivo, vinjak i duvo, ne sećam se količina, al' znam da sam posle sve to izbacio čučeći sat vremena kod wc šolje. I da, imao sam neki trip da se zavučem u kadu, pustio vodu, vrelu, seo i prskao se onim mlazom bar pola sata, očo i leg'o. Sad mi nije niča :)