Prijava

Ja sam cirkao, ali umereno. Nisam se napio, samo malo me uhvatilo. Pio crno vino, belo vino i šampanjac i totalno sam OK.

Evo i ja da se upišem. Morala sam jebeno da vozim pa sam pila umereno, ono čaša vina, malo rakije i to je. Lako bi mi bilo da sam samo sebe vozila, tad me boli kurac, ali trebalo je da idu sa mnom dve drugarice i drug. Zajebi.

Nisam pila. Vracala se sa posla taman u ponoc. Imala nameru da kupim flasu sampanjca na aerodromu, ali mi je istekla dozvola za alkoholna pica (da, u ovom kraju sveta to stvarno postoji), pa sam se plasila da me na carini ne privedu zbog ilegalnog unosa "zabranjenog voca" u zemlju. Kod kuce ni kapi vina nisam imala. Pojela cokoladicu sa likerom od narandze. Tuga.

Како вас уосталом није срамота? Толико људи пати, а ви се хвалите. Срам вас било.

Ja nisam okusio alkohol, bio sam houmer, i docekao sam novu godinu na veoma originalan nacin. o/

Ја сам мислио на гладну децу Африке, па сам на дочеку сву храну и пиће спаковао у џеп и послаћу им првим авионом.

ja samo da izreklamiram jednu od mojih prvih definicija http://vukajlija.com/prvi-januar/48196 za koju svakog prvog januara očekujem da je se neko seti. :)

inače, naravno da sam pio i to rakiju i špricer...jbg, sad sam svoj čovek mora da pljunem 4000 za kafanu, da držim nivo.

Nisam popio, al' sam pojeo boga.

Citave prosle nedelje mamurluk lecio alkoholom. Zato sinoc samo breskva kasasti nektar i bilo mi super.

Skoro da sam i prespavao Novu, eto koliko je u mojoj kući bitna Nova godina...

Да се придружим. Иначе, волим сам да пијем, а Нова година мени није никакав посебан празник...

Vino, ali uz doručak, ručak, večeru i ostalo, juče i danas, mamurluk je nemoguć, ali blaga otupelost nije. Gde je tema "Svi mi debeli 1. januara"? Srećna vam.

Ja se solidno napio, pio špricer celo veče. Jednom bacio peglu, par puta pao i to je sve. Danas ko nov.

Па ово је за немамурне не за вас, Вуле јеботе. ИДИ ПРАВИ СВОЈУ ТЕМУ !

Ja ću negde i nekako morati da presečem lečenje mamurluka alkoholom, ali mislim da će to biti negde posle 21. januara, tad se zatvara sezona. Posle ću da upadnem u tradicionalnu zimsku depresiju.

Ja sam se olešio ko stoka, al sam popio gram zeolita i dosta vode, tako da sam ko nov. Svima bi preporucio.

A stvarno, to radi?

Ma nema šanse da taj gram zeolita može uticati na potpuni prestanak mamurluka.

Za novu godinu mi je najviše u glavu udarila Vukajlija.