Prijava

Mi smo već zagazili u ono što se meni kao klincu činilo kao daleka budućnost. Posle 2000. je bila budućnost, a 2013. je bila žešći SF. A kad pogledaš sve je manje više isto, osim napucanih gedžeta i činjenice da ljudi više vise onlajn, a manje se druže uživo nego prije.

http://www.youtube.com/watch?v=39Zr4sMrC3k
Поздрав за екипу на бруфену и води!

Mi smo već zagazili u ono što se meni kao klincu činilo kao daleka budućnost. Posle 2000. je bila budućnost, a 2013. je bila žešći SF. A kad pogledaš sve je manje više isto, osim napucanih gedžeta i činjenice da ljudi više vise onlajn, a manje se druže uživo nego prije.

Ja kad sam imao 16 godina, mislio sam da će 2013. ljudi da žive u nekoj drugoj galaksiji, a da ću je odavno da budem mrtav.
Kad ono, ja živ, a ljudi žive isto gde su i živeli i to još gore, jbt...

Ja sam bio u Hali. Ulaz je bio 1500 dinara, podrazumevao je neograniceno piće i iće. Juče sam popio najskuplje 2 čaše piva u mom životu.

Ja kad sam imao 16 godina, mislio sam da će 2013. ljudi da žive u nekoj drugoj galaksiji, a da ću je odavno da budem mrtav.
Kad ono, ja živ, a ljudi žive isto gde su i živeli i to još gore, jbt...

jebi se Kurde, saci mi ubio san kmeee

Ја ракију пио, онако уциркан био али нема мамурлука, гасио сам са соком, кока колом и киселом. Све фул било. Узо сам од ортака сако. Има да вам слике пошаљем да видите. :)
Другари као мени, пазите на њега, немој да претерујеш, пошто сам се у новембру олешио, носили ме кући. И сви ти што су као викали јуче као немој да пијеш много се олешили и повраћали, каки краљеви. Била добра журка, у 00:16 послао поруку девојци на коју се ложим и која ме испалила на фин начин, није одговорила. Тек сад јутрос одговорила, била код куће. Све у свему, било је врх.

Ја сам немамуран зато што на седељци на којој сам јуче био је био неки тип, зваћемо га К. који се одвалио од живота. Око 1 сат, ја причао са другаром и дремам, само видим нема никог, одем до друге собе, оно сви купају њега, који је скроз го, сем панталона и патика спуштених до чланака (људима је било гадно да му их скину, па нису), он лежи у сопственој повраћки и избљувотини. Девојке упиру прстом и смеју се, момци се само смеју. И сад пошто је свима било гадно да га купају и очисте, а ја сам провалио да ће дебели гмаз остати ту да спава и вероватно навући неку упалу ћаплу, ја их као потерам и кренем да чистим. Требало ми је сат и по да иоле упристојим ве-це, и онда још пола сата да ја и још један са по наших 70 кила успемо да стокилаша пребацимо до кревета и скинемо му патике. Журка, која и није била нешто до тада, се већ распала, сва места за спавање су била заузета, тако да сам запалио кући. Оно, ако ми година буде била к'о Нова година, неће бити нека. Извињавам се, морао сам да се изјадам :D
Да, Јовичићу, имаш ПВТ, ил' ћеш барем имати ускоро.

Odmamurah juče popodne, tako da mi sinošnjih 1,5 deci šljive pre i 2-3 butelje crnog vina posle večerice nisu predstavljale problem da dođem kući negde oko 6, da se presvučem i odem da doradim na poslu neko sranje s kojim sam u vremenskom škripcu. Došao kući, odspavao sat vremena i evo me kao da se ništa nije desilo, kao da sam spavao celu noć.

ja sam znala da se neću moći napit'. imali smo toliko neke divne hrane da je alkohol pao u drugi plan. pu!

Ja kad sam imao 16 godina, mislio sam da će 2013. ljudi da žive u nekoj drugoj galaksiji...

Kasni se.. Doduše, bliži se 1984, ako me razumeš.

OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Nzm, pola flaše sam popio, ali juče me ni u'vatilo nije, a danas glava ne boli. VISKI FTW!

bolje da sam ostao kući da drkam kurac.

ххахахах, Мићко, класичан си немач појма, колко год су ти племените намере биле, испао си будала

a sam pio neke antibiotike, zato nisam mogao piti ništa drugo dostojno čovjeka, ali zato sad uživam u blagodetima nemamurluka! :)

Grešiš silno. To je lekarska urbana legenda. Kombinovani antibiotici i alkohol ne dovode do prestanka rada antibiotika, već samo malo dodatno opterećuju jetru. Ali, ako je izvežbana, to nije ništa strašno. Pogledaj deklaraciju u kutiji leka. Ukoliko piše da ne treba uzimati sa alkoholom, ne uzimaj. Ukoliko ne piše, uzimaj!!!

Zato uzmeš ekser.

Alkohol samo u kolačima, hahha

ххахахах, Мићко, класичан си немач појма, колко год су ти племените намере биле, испао си будала

Јеби га, тебра, сконтао сам да ће лик умрети тамо не буде ли га неко упристојио.

Да се упишем. Доврших само једну флашу бехеровке ш'о сам донео из Чешке. Нудили пиво, ал' не могу више очима да га гледам..