Prijava

Bolje je imati pametnog neprijatelja, nego ludog prijatelja.

Ovo je preretardirano.

"Ekonomiju je lako razumjeti ako se ima u vidu da u ekonomiji pas ne maše repom, nego rep maše psom" Mislim da je Samjuelsonova rečenica, ali nisam siguran. Ima logike, pošto se misli na značaj marginalnih prihoda i marginalnih troškova, ali zvuči glupo kad je čuješ prvi put.

Ko nije jeo hleba u krevetu, ne zna kako bodu mrve.

Ово је зајебанција.

Ово "Боље је имати паметног непријатеља него лудог пријатеља" није ретардирано. То је мудра изрека. Луд човек је непредвидив, много је лакше претпоставити шта ће учинити паметан човек. П.С. Џорди, глуп и луд нису исто.

Хвала на просветљењу. Паметан непријатељ ће покушавати да те зајебе, луд неће пошто је јелте луд.

Pa, ajde kao ima slisla, Butamenov glavni neprijatelj je Džoker, a ne recimo Pingvin koji je jedan od retkih što nisu u ludari tamo... Mada opet mi je nekako to sve... Nja...

Јебеш стрипове, ено Хитлер ти је био луд, па направио онолика срања.

Да брате, али каже боље него лудог ПРИЈАТЕЉА. Није нам Хитлер био добар друг па нас побио.

Jedna od najglupsih
Sto mozes danas ne ostavljaj za sutra, koji kurac bre! Pa kad da spavam?
I realno, sta cemo sa umiranjem..? u fazonu, zaleti se dzipom 300 na sat u zid, jer realno,zasto bi umro tamo nekad sutra,kad mozes danas..

Aca Lukas - “Danas mogu da tvrdim kako je ovo moje prvo i u glavi pravo venčanje, jer sam apsolutno svestan šta radim.”

Milena Ceranić – “Iskreno, ja volim te autokomponovane pesme.”

Хитлерови пријатељи, као и он сам, нису на крају добро прошли.

ЕДИТ: Добро, једино Хрвати. За њих може да се каже да су профитирали. хехе

А ми смо профитирали у пичку материну

По јутру се дан познаје је кајнда истинита.

Napisao sam one dve jer su kontradiktorne. Narod ih koristi kako im kad odgovara.

ku'š u nekošeno

Најиритантнија

A, bre kolko puta moram da postujem da bi mi objavio!

I ono ''ko pre devojci, njemu devojka'', pre bi bilo ''njemu ispala u najvećem broju slučajeva''... Ima donekle smisla, ali onako.

Jedina koju mislim da je ok je ''što je brzo to je kuso''.

Ona proseravanja Merilin Monro što nedojebane studentkinje kače po fejsu.

ku'š u nekošeno
otprilike - nemoj da štrčiš, ne ističi se, ćuti i slušaj, ne talasaj, ne pitaš se ti ništa ćuti i poštuj, povinuj se autoritetima i onda kad nisu u pravu, popuši bogu standarda

ja ovo pre kapiram kao izlaganje brzopleto nekoj opasnosti,ili gluposti,ili težim putem nepromišljeno odraditi nešto.

EDIT:

Bolje je imati pametnog neprijatelja, nego ludog prijatelja.

ovo mi je pre u smislu - od ludog prijatelja možeš i te kako da najebeš,a smatraš ga prijateljem,a on i iz nehata može da te baci u nevolje,neprijatelj makar znaš da je neprijatelj,makar i pametan bio,svakako lud neprijatelj je zajebani kombo.

ja ovo pre kapiram kao izlaganje brzopleto nekoj opasnosti,ili gluposti,ili težim putem nepromišljeno odraditi nešto.

Upravo.

ovo je 100% namenjeno studentima, pankerima i ostalim klošarima koji misle da su nešto pa ih narocki čovek spušta na zemlju pre nego što im neko razbije pičku.