Prijava

bacje, batali malo varikinu brate.

Korleone je ultranacionalista?

Osim što je Darko Lazić čovek oće da bude i Mjakl Džekson.

Bačje, saci ciganštura.

Ево оно што Бачје рече на претходној страни.
http://www.vestinet.rs/blog/verovali-ili-ne-u-turskoj-zivi-9-miliona-srba

KO JE KOGA JAHAO: Jednom sam rekao jednom profesoru iz Ankare da je dovoljno što su nas jahali više od 400 godina, a on mi je odbrusio: „Pitanje je ko je koga tu jahao, vi Srbi ste imali izvršnu vlast kao veliki veziri, kakvi sultani!“ Tako je samo u periodu od 1543. do 1612. Godine, Srbija doprinela vođenju carstva s 13 velikih vezira, sedam njihovih zamenika, 23 vezira, osam admirala (kapudin-paša), brojnim guvernerima provincija i s bezbroj velikih defterdara (šefova finansija) i najviših administrativnih službenika.

И још битније

ČETIRI JEZIKA ZA IMPERIJU: Naša istorija prećutala je da su na prostorima turske imperije u službenoj upotrebi bila čak četiri jezika: turski (za svakodnevne razgovore), arapski (jezik religije jer je njime napisan „Kuran“), zatim persijski (književni jezik) i – srpski, kao jezik diplomatije i vojske. I sultani su govorili srpski jer se smatralo da samo neobrazovani ne govore ovaj jezik.

И још, Срби су се прво као вазали, а по паду Србије као најамници веома истицали у редовима турске војске.

Majku im jebem, pa sad će biti da smo mi i Jermene pobili!

Majku im jebem, pa sad će biti da smo mi i Jermene pobili!

I Kurde, zatresmo im onu njihovu Radničku partiju Kurdistana.

Саће Курд све да нас побанује.

Ето ти га сад... Па боље ми да се при'ватимо Ислама, окупирамо Цариград и живимо ко краљеви, а у курац више.

Ето ти га сад... Па боље ми да се при'ватимо Ислама, окупирамо Цариград и живимо ко краљеви, а у курац више.

A jeste, do jaja... Pa da nema više slanine, rakije i toalet papira? Ne, hvala.

A zamislite koliko bi sad turci bili razvijeni da nisu 500 godina bili pod nama
stvarno smo govna!