Prijava

Pa uspeo je da napravi jedan dobar poster koji zbog nepostojanja vestine koriscenja PSa ga je i kostalo tog postera... Vidjao sam par postera sa kriminalnim koriscenjem painta koji su ulazili u odabrane zbog svoje izvanredne ideje, tako da je ova sliak mogla da prodje, ali dobro...

немам ја за смисао да се овде свађам са неким. Ал ај конкретно да тебе питам, да најбоље схватиш. Ти си направио постер тај, не Бабић. Начи ти си ИЗМИСЛИО нешто, урадио у пејнту, дошо мод обрисо ти постер унајмио рендом лика да одради фотошоп, да ти пошаље слику, тебе нема, на послу си, јебеш ил шта већ, враћаш се на сајт после 8 сати и у одабранима постер идентичан само лепше урађена слика, неко други урадијо? Шта би помислио?

Znate kako. Sto se tice lajkova na fejsu, ja imam par postera i reakcija, pa cak i defki koje imaju nekoliko stotina lajkova sto nije nesto, ali nije ni malo. Desavalo se da udjem na pocetnu stranu i vidim ortaka kako objavljuje link moje defke i cepa se ne znajuci uopste da sam to ja. I iskreno, nije mi mnogo stalo. Ne treba mi popularnost na fejsu gde 50% ljudi ne zna da se ''ne znam'' pise odvojeno. Stalo mi je da ljudi citaju ono sto napisem i pogledaju ono sto napravim i zato mi je drago kad vidim puno ocena i lajkova, ali me iskreno boli kurac da li ce likovi sa fejsa znati da sam bas ja to napisao. Na Vuki mi je vec stalo da se pokazem jer ima dosta inteligentnih i nadarenih ljudi koji obrazloze svoje misljenje. Nije fer to sto je ideja tog lika tako propala, to jest nije je on ostvario i razumem da mu je stalo. Mislim da se nepravda moze nadoknaditi odabiranjem nekog drugog postera i promocijom autora. Bilo bi krajnje glupo sada brisati ovaj poster i objavljivati novi od tog autora. Nepotrebna svadja. Sto se tice lajkova na fejsu, ako mu je toliko stalo do toga, zalim, neka proba nekom drugom prilikom da stekne onlajn popularnost.
Cela situacija mi je dala ideju da se osnuje neka vrsta parlamenta Vukajlije. Tipa 500 najboljih aktivnih autora koji bi imali rok od recimo 3 dana da daju svoje misljenje o nekom problemu ili situaciji kao sto je ova. Pa da radi prosta vecina. Ipak su i moderatori ljudi i donose greske, a kad 250+ ljudi nesto kaze, odluka je, kakva god bila, makar sporazumna.

@Sevastokrator_95

Reklama, minus!

Elem, ovo je do jaja prilika da se neka ferka organizuje. :čeka lančano vređanje:

Činjenica je da je ovaj poster jedan od retkih koji je i dobar i aktuelan i duhovit itd i očekujem da će ga krasti Ivanović, Amidžić i ostala balavurdija, to ne možete da poreknete, a ako taj Babić hoće nagradu neka pošalje sliku Gmazu da dobije tajmfor sat ;)

Као прво, никад не бих радио у пејнту.

Френки ај докажи да ти није битна одабрана и обриши постер сад. иди кликни оно дугме није још прошло 24 сата, пошто идеја није твоја.

ne mogu reći da me Frankie Wilde iznenadio.

EDIT: ne može, kada se odabere izgubi se dugme za brisanje.

Нећу јер ће онда изгедати ау који је фејз краљ, ладно је из спрдње натерао човека да обрише постер. А и битна ми је одабрана, већ сам написао.

Stože, dečko, mašiš poentu žestoko....

Crvena konjeva mas'

Stože, dečko, mašiš poentu žestoko....

Ахахах, маши је за златну медаљу :)

Frenki je uradio dosta dobrih stvari i čak nam dao ovog pečatliju da ga turamo na svaku sliku, dakle više mi je stalo do njega i njegovog obitavanja ovde jer doprinosi sajtu nego što je to slučaj sa čovekom koji ne samo što ne može d skupi 50 poena za 2 godine pa da se sam žali na forumu nego ne ume da napravi poster ili reakciju koja bi se održala.

i očekujem da će ga krasti Ivanović, Amidžić i ostala balavurdija

Ovo je najtragicnije i najopasnije od svega. Kada neko stekne televizijsku popularnost na taj nacin. Koliko smo puta videli da Ivanovic bukvalno krade fore sa sajta? Ja jedno 5 puta u 3 epizode. To je problem, a za ovo cemo se dogovoriti, ljudi smo. Kasno je da se sad brisu i prave novi posteri na tu foru, ali moze se nekako dati obestecenje coveku. Ako je njegova fora, zasluzio je, bez obzira sto sam inace protiv reklame i protekcije.

Frankie Wilde

Нећу јер ће онда изгедати ау који је фејз краљ, ладно је из спрдње натерао човека да обрише постер. А и битна ми је одабрана, већ сам написао.

Ти мислиш да ја тролујем овде? Грешиш много.

Ne raspravljaj se s njim, nabodi ga!

SoulOfMySoul

koliko dokon narod

Шта ово треба да значи?

Gde ti je pecat da ne trolujes, fejzbuce?

Ne mašim poentu, poenta je da fejzbuk ima neki problem sa musašom ili modovima uopšte pa koristi ovu temu, ne verujem da će išta da postigne sem da se zavadi sa drugim autorima.

koliko dokon narod

Зар не видиш колика је жеља за тим да се на Вуки остави неки свој лични печат?