Prijava

Ja našo slamu u česnici!

Ја наш'о неке ситне длачице у торти.

Једном сам тражио од конобара пиво "ал да буде ладно" а мајстор ми донео санту леда у флаши...... промашио сам тему јел...
А поента теме је једите само домаће.

Zato što tako ispada ka da je on glup Laki i da mu je cilj da ljudima donosi toplo pivo. Pivo se pije ladno, mlako isto, al to prije nekolko vjekova.

Ја нашо сир у буреку, сто пута!

И ја брате. Налазио сам и компир и зеље и вишње. И орасе сто пута, неки то зову баклава.

Једном сам тражио од конобара пиво "ал да буде ладно" а мајстор ми донео санту леда у флаши....

Можда се ложио да је ДиКаприо.

Mene prodali pokvaren burek na Baščaršiji, ja taman da zagrizem a ono meso iskoči iz njega i pobježe! Zamisli to, pobjegao mi miš iz bureka!

Ja zagrizo kamen dok sam jeo kikiriki, kupili sa drustvom nekih 1kg dok smo picili soni i ne gledajuci zagrizo.

Drug je jeo pljeskavicu i kad je zagrizao pogledao u meso kad ono bulja od muve, tačnije muva zabodena u meso, ne zna gde je levo.
Ovaj počeo da povraća, a ja više ne jedem pljeskavice. LOL

Ја сам узео флашу Никшићког пива и била је глибава унутра, али баш онај глиб залијепљен за стакло, кад сам така прстом скиде се, међутим то сам видио тек кад сам отворио гомна, тако да нисам мога' ништа да учиним поводом тога, јебига...
А да нисам отворио, мога' сам чудо направит.

Ja naš'o ribu u vodi...

Ја сам се једном урадио црвеном коњском машћу. Сасвим случајно. Нешто сам мазао лист на нози, замисли, болео ме. И махинално пређем руком преко носа јер ме сврбео. После сам мало брљавио и спавало ми се.

Ja našla grančicu, crnu semenku i badem u pakovanju belih semenki.

Pila sam tursku kafu kod komsinice i otpila nesto ljigavo i grozno. Drzala malo u ustima, i, posto nisam htela da uvredim domacicu - progutala, jbg. Bas sam budala.

Ja ne znam za leba bez koje bube, dlake, kamena ili tako nečega što pijani pekari zaborave unutra. I dlake u bureku, mada to je specijalitet kuće, dlaknica. Kacam lenja dodem do prodavnice, ta pekara mi bljizo.

Zaklano Čeljade
Ја сам се једном урадио црвеном коњском машћу. Сасвим случајно. Нешто сам мазао лист на нози, замисли, болео ме. И махинално пређем руком преко носа јер ме сврбео. После сам мало брљавио и спавало ми се.

Pa sta oces da kazes? Sta si nasao? Sad stavljaju drogu i u crvenu konjsku mast?

Стављају маму им. Све изкомерцијализовано!

Него, елем... Једном сам купио кифлу и унутра је била кеса. зло

Pila sam tursku kafu kod komsinice i otpila nesto ljigavo i grozno. Drzala malo u ustima, i, posto nisam htela da uvredim domacicu - progutala, jbg. Bas sam budala.

Tо ти је вероватно грудвица кафе која се није лепо скувала, то се и мени дешава.

Pila sam tursku kafu kod komsinice i otpila nesto ljigavo i grozno. Drzala malo u ustima, i, posto nisam htela da uvredim domacicu - progutala, jbg. Bas sam budala.

Tо ти је вероватно грудвица кафе која се није лепо скувала, то се и мени дешава.

Ja ipak mislim da je komšinica pljunula vanžemaljca u kafu!