Prijava

E, jel zna možda neko nešto o ovome? Meni liči kao neka dobro osmišljena piramidalna prevara, što skoro došla u Srbiju.

Jel ima neko neku informaciju o tome?

у суштини није баш скоро дошла има ту већ сигурица једно 5 6 година. нека продаја неких чајева гована и тих као препарата за здравље. колко се ја разумем. Знам да ми један ортак понудијо да радим за њих пре пар година и као фазон проценат од продаје а проценат смешан. Иначе сад видим да се негде помиње д аје штетан по здравље. А моје лично мишљење је да продају маглу, тј да тај производ нема никаквог утицаја на организам ни доброг ни лошег него као ето само платиш па трипујеш. Не знам ништа више.

Pa u suštini nije prevara, ali mnogi se sjebu jer ne uspeju da navedu druge da se uključe. Ako imaš ljude koji hoće da uđu posle tebe, može da bude do jaja.

Jesu to oni što te zaustave na ulici i pitaju 'oćeš da smršaš ili je ovo druga sekta?

dolazi meni ortakinja, kao smršala sam od Herbalifa 5 kila, znaš kako je dobar i efikasan. PA NARAVNO DA ĆEŠ DA SMRŠAŠ KAD UMESTO DORUČKA I VEČERE PIJEŠ JEBENI ŠEJK.

Ako pitaš sa gledišta ishrane sportista - mak' se otalen, pucaju priču o jeftinoći i čudima a u stvari sve prave od jebene soje. Svi proteini su im iz soje, sve im je soja. Dobro za ženu. Loše za muškarca. A kad uzmemo u obzir da je soja bar 95% GMO - loše za ljude.

Meni liči kao neka dobro osmišljena piramidalna prevara,

Herbalife je definitivno firma koja radi na principu multi-level-marketing, ili kako reče piramidalna.

Kao amway npr.

Onaj koji je među prva dva tri nivoa u Srbiji, taj može da zaradi pare, oni ostali - teško.

ma, pretpostavljam da je neko hipi sranje, ne bi imalo u sebi herba i lajf da nije...

nego zanima me kako im funkcionise biznis model, dal znate nekog ko je zaradio pare, ili debelo puko sa njima?

To i mene zanima, jedan poj poznanik rukometaš imao 120 kila, sada ima jedva 75, pije samo vodu, ništa masno, ne pije ni kafu više, škk. Smara ljude preko fb da kupuju to.

samo da se upišem. poslije ću da postujem.

nego zanima me kako im funkcionise biznis model, dal znate nekog ko je zaradio pare, ili debelo puko sa njima?

znam. Ali ne za herbalife nego za amway, ali to ti je isto - ima takvih firmi koliko oćešu svetu.

zaradio pare - moj burazer od tetke.
iscimao se i ništa -ja.

Glavni sponzor LA Galaxy-ja. :D

sve radi vrlo prosto, ti prodaš nešto i imaš neki mizeran procenat, toliko mizeran da ti se ne isplati da prodaješ, ali ako uvedeš 10 ljudi, a oni uvedu u posao još 10, a oni još 10, e sad od svakog dobiješ neki mali procenat kada izvrše prodaju.
Zvuči dobro?

Problem je u tome da bi ti se to isplatilo moraš da budeš vrlo blizu vrha i moraš da radiš mnogo, stalno da prodaješ da održip kvotu, i stalno da ubacuješ nove ljude, jer će ti gomila ispasti posle samo par dana i nedelja.

Ukratko, ako su oni ovde već 5-6 godina kako neko reče, ne treba ti to u životu.

zaradio pare - moj burazer od tetke.

kako?

Ukratko, ako su oni ovde već 5-6 godina kako neko reče, ne treba ti to u životu.

znam, ne sekiraj se, ovo cisto informativno hocu da znam :)

kako?
tako što je bio u drugom nivou u Srbiji, tj imao je samo jednog lika iznad sebe.
Što si viši u hierarhiji imaš veći procenat od onih ispod. Džaba tebi ako si 156 u hierarhiji i imaš 1000 ispod sebe, kajmak pokupe oni iznad tebe.

I još kako.
Radio kao konj svuda po Srbiji, išao ljudima u kuće i pričao, ubeđivao, prodavao....

To su sve firme koje posluju na ovaj način?

То су бре неки масони, видите да имају пирамиду