Prijava

Деки с обзиром да немаш клуб и ниси члан наше организације печат мож да гурнеш себи у гујсцу јер не важи овде.

Ušao sam ti da se tako duhovito izrazim na mala vrata te stoga mi se obraćaj sa titulom Krotitelje u suprotnom ću dopingujem Sulju te će vas ŠK BBKN demolira.

Dobro, da nađemo kompromis. Idu u WC šolju, pustimo vodu, a velika cev vodi direkt na groblje gde ih Deki sahranjuje.

Директ у септичку јаму. Може.
Деки добијеш проценат само не ради против Заједнице...

Деки може као дистрибутер цвећа да доноси увело и отровно цвеће да се спаљује заједно са мртвим борцима, а рођаци могу да им дођу у посету поред септичке јаме кад се ритуално сахрањивање заврши.

Kao čojek bizmismen, a pre svega kapitalista, da se javim za saradnju pri draftu Šaćiri boraca iz područja Nemačke i Švajcarske. Imam prvoklasne primerke, prirodno talentovane, vrhunski utrenirane, papiri regularni, cena po dogovoru, na svakih 5 kupljenih, poklanjam jednu ženku Šiptara.
http://i26.tinypic.com/6oo2v5.jpg

TAKOE!

Nek Zajednica bude službena za sve probleme u lizi. Ja ću i dalje da budem na čelu krovnog saveza. I podignuću Stupove. Ko Kežman.
Staraću se (jbt, oduvijek sam želio ovu riječ da kažem, staraću!) da liga bude poštena i da samo Škendija Bakljava bude šampion. Standardno. Ipak imamo, na papiru, najjači tim.
Kad bude stani-pani daću nekom drugom timu titulu al samo na jednu sezonu.
Sarađivaću sa dijasporom i ona će biti odgovorna za hvatanje i deportovanje šipčadi i ostale bagre koja je van matice. Transportovaćemo ih kopnenim putem, željeznicom, teretnim vagonima. Ukoliko nije dostupan kopneni transport do bilo koje tačke u Evropi - sabirni centar iz Amerika i Australija i tih pipčaka materina će biti u Vladivostoku pa onda željeznicom sve do naših stadiona.
Za tu svrhu iz kase izdvajam 20 miliona eura za lokomotive i teretne vagone, da se to riješi.

Kad smo kod stadiona - svi registrovani klubovi dobiće po 5 miliona eura podsticaja za poboljšanje uslova za publiku. I lefektore. Koj kurac da se poboljšava teren za stoku.
Znači ergonomske stolice, grijanje u stolicama i te munje.

Podsticaji će biti jednokratni ali zato hoću 5% od svakog budućeg transfera. Jel more tako?

Сигурно се питате зашто Хрвати нису наведени као борци у шаћири спорту. Зато што ће сви завршити у сапуну. И то оном који је специјално за прање буље.

Предлог Господина Скочковића је у складу са прописима. Остаје једино да га заједница суперлигаша једногласно усвоји.

Луксе нађи неке младе таленте и битићеш награђен.

Госн Скочко сјајна одлука. Мој глас је ту.

Деки добијеш проценат

I tako se bez perepetija došlo do povećanja sponzorskog pula ŠBVS.
Miralem vezan. Đoni otišao na službeni put do Goraždevca po talente za U18. Dok se gazda ne vrati nemam pravo da pregovaram u ima kluba samo za svog štićenika.
Prijatno.

Podsticaji će biti jednokratni ali zato hoću 5% od svakog budućeg transfera. Jel more tako?

Dam ti 10% ako središ neku vip galeriju za mene i moju paščad.

Evo, jedna ženka Šiptara, baš sam skoro nabavio iz okoline Ženeve:
http://vipyjet.files.wordpress.com/2013/01/modele-shqiptare-foto-flamuri-shqiptar.jpg
Ime: Zeljda Rahidi
Nadimak: Šiptar Mamba
Skilovi: hajteh špijunaža recepata za sljadoljed i krivotvorenje dokumenata za azil
Omiljeno oružje: Sekač za burek
http://static.limundoslike.com/originalslika-11332326.jpg

Луксе, ову ја одма' узимам да ми буде секретарица у савезу, наравно, ако Господин Скочковић није заинтересован.

Druže Skočko ako mogu da dam svoj skromni doprinos radu Saveza. Po pitanju transporta smatram da bi se valjalo konsultovati sa Švabama, oni su ljudi ipak iskusni u tim pitanjima i znaju kako maksimalno iskoristiti postojeću infrastrukturu. Mislim, ako oni nisu dovoljno ljudi transportovali onda niko nije lololo

Гонзо, закаснио си, Господин Скочковић је већ у Немачкој на преговорима са Ангелом Меркел и њиховим министром инфраструктуре и саобраћаја. Договара инвестиције, побољшање капацитета саобраћајне мреже и најекономичније коришћење исте.

SKOČKA ZA ĆOKIJA!!1

Елем, што се тиче регистровања клубова, за то је потребно следеће:

-по две слике (оне ко за личну карту) и матични изводи за људе у управи клуба, све запослене у клубу (кафе куварице, домаре, чистачице итд.), као и за сваког новог борца кога хоћете да региструјете
-потврда неког стручњака за те архитектуре и грађевине одавде свукајлије (Вита нпр.) да спортски објекти испуњавају услове за одржавање спортских приредби
-по две расне Шиптарке (начи препичке, могу и Бугарке да прођу, оне као са ТВ Балкан) за осниваче такмичења Запату и мене
-на то додати две гајбе ваљевског за мене и за Запату које већ пије, такође и по десет мића најквалитетније паје коју ће да узгајају ваши остали робови
-Скочку лопову, као прецеднику Шаћири савеза Велике Србије симболично флаша ракије, не млађе од двадесет година

Pojačanja u Škendija Bakljavi.

http://vukajlija.com/forum/teme/49879-saciri-borbe?strana=7#post_2261654

Imate pozdrave od Angele. U povjerenju: kaže da su joj dokurčili ptariši i da će Savez dobiti jednokratnu pomoć od 150 miliona eura za dovršavanje onog Mrkinog koridora 'CE SKADAR NA BOJANI DESET' a za kusur da sebi nabavim novih igrača.

Elem, vidite gore da sam osvježio svoj tim i doveo trenutno dva najbolja stručnjaka.

I da.

U skladu sa nepisanim propisima koje sam sam lično propisao, predsjednik saveza, u daljem tekstu Skočko Tole, donosim
___________________________________________________________
_______________________ODLUKU_____________________________
DA ADEM JAŠARI, iako mrtav, MOŽE BITI ISKORIŠTEN ZA ŠAĆIRI, S OBZIROM DA JE NAJGORI ŠIPTAR OD SVIH.
Pouka o pravnom lijeku:
OTKOPAJTE GA I IZBODITE VILAMA.

Pečat.
Skočko Tole.

Yeah upravo krecem u skauting Bugara pa cu sigurno da nadjem vise od 2 bugarke tako da pisi tamo da se podmireni sto se tice toga :D A registacija kluba ide malo kasnije samo da zavrsim skauting.