Prijava

Ова тема може да се линкује у трансфер блама. Цела.

Мислим да би је ваљало закључати да се људи више не бламирају.

haha, kad bi to bio razlog za zaključavanje pola foruma bi bilo zatvoreno :)

Androse, tebe treba proterati iz Srbije zbog nepoštovanja majčice Rusije!

haha, kad bi to bio razlog za zaključavanje pola foruma bi bilo zatvoreno :)

Право збориш. Него ми је ова тема посебно бламирајућа, обзиром на све ово што се овде изјавило. Ал ајд.

Androse, tebe treba proterati iz Srbije zbog nepoštovanja majčice Rusije!

Е? А де сам ја то поменуо... Не, чекај... У праву си, све си у праву!

Mislim da Aleks Andros nema centar u mozgu za humor, ili barem ironiju i sarkazam.

Пусти замлату Андросе, њега су бановали што је рекао да су сви русофили будале, сад и тебе зајебава. :)

Нема ништа док се Војвода не врати.

Ovi iz Kurira su zaboravili jednu bitnu stvar: negdje na početku Italija će se priključiti nekoj od zaraćenih strana pa će kapitulirati prva.

A Švabe će jedva dočekati sranje i sjebaće komplet Juropu, pregaziti je ko plitak potok.

A Švabe će jedva dočekati sranje i sjebaće komplet Juropu, pregaziti je ko plitak potok.

Макар ће се знати ред.

http://velikanisrbije.com/public/images/velikani/Danilo.Stojkovic.jpg

TAKOE!

ARIŠES BLUT ZOL NIHT UNTERGEN!

Питање је да ли 3. светски рат већ почео. Није све у међусобном ратовању два или три савеза, тј у међусобном ратовању великих сила. Довољно је изазвати истовремено неколико мањих ратова углавном у сиромашним земљама, али земљама које имају велика природна богатства где ће велике силе да буду "миротворци", односно где ће моћи да демонстирају силу. У прва два светска рата главно жариште је било у Европи и северној Африци, а овде ће (је) Блиски и Средњи Исток, а можда и цела Азија бити на удару. Америка ће сигурно покушати да изаове Русију и Кину да уђу у рат, тако што ће покушавати да нападне Иран или Северну Кореју. Америку ће ипак скупо да коштају све те ратне игре јер су Русија и Кина нису слабе као деведесетих, сада су војно много јаче од Америке, а и економски су их сустигли (Кина и престигла). Америци и НАТО-у не гине пропаст уколико уђу у неке веће сукобе јер би значио њихов крај. Како Америка и њени сателити много воле да ратују, пропаст им не гине. Ми смо своје одратовали. Више нисмо интересантни великим силама. Чим Америка буде још мало слабија, а Русија и Кина још јаче и наши политичари ће почети сами да се окрећу ка Истоку, а то је шанса да за једно десетак година прво вратимо Космет и отерамо Шиптаре у Јадранско море, а после и да радимо на распрачавању БиХ и прикључивању Републике Српске Србији. За десетак година ће и Мило Ђукановић бити у сваком погледу немоћан, тако да би тада требало размислити и о анексији Црне Горе и припајању Великој Србији.

(Могу да мислим како сад евроГЕЈци преврћу очима док ово читају.)

Bruce
haha, kad bi to bio razlog za zaključavanje pola foruma bi bilo zatvoreno :)

Вала баш.

ЏелА
Androse, tebe treba proterati iz Srbije zbog nepoštovanja majčice Rusije!

ХАХАХА! ТАКОЕ! НАС И РУСА 200 МИЛИЈОНА! А НАС, РУСА И КИНЕЗА 2 МИЛИЈАРДЕ, БРЕ! ПА НЕКА КРЕНЕ ЗЛОЧИНАЧКА НАТО СОЛДАТЕСКА НА ОВАКВУ СИЛУ!

Питање је да ли 3. светски рат већ почео. Није све у међусобном ратовању два или три савеза, тј у међусобном ратовању великих сила. Довољно је изазвати истовремено неколико мањих ратова углавном у сиромашним земљама, али земљама које имају велика природна богатства где ће велике силе да буду "миротворци", односно где ће моћи да демонстирају силу. У прва два светска рата главно жариште је било у Европи и северној Африци, а овде ће (је) Блиски и Средњи Исток, а можда и цела Азија бити на удару. Америка ће сигурно покушати да изаове Русију и Кину да уђу у рат, тако што ће покушавати да нападне Иран или Северну Кореју. Америку ће ипак скупо да коштају све те ратне игре јер су Русија и Кина нису слабе као деведесетих, сада су војно много јаче од Америке, а и економски су их сустигли (Кина и престигла). Америци и НАТО-у не гине пропаст уколико уђу у неке веће сукобе јер би значио њихов крај. Како Америка и њени сателити много воле да ратују, пропаст им не гине. Ми смо своје одратовали. Више нисмо интересантни великим силама. Чим Америка буде још мало слабија, а Русија и Кина још јаче и наши политичари ће почети сами да се окрећу ка Истоку, а то је шанса да за једно десетак година прво вратимо Космет и отерамо Шиптаре у Јадранско море, а после и да радимо на распрачавању БиХ и прикључивању Републике Српске Србији. За десетак година ће и Мило Ђукановић бити у сваком погледу немоћан, тако да би тада требало размислити и о анексији Црне Горе и припајању Великој Србији.

(Могу да мислим како сад евроГЕЈци преврћу очима док ово читају.)

Нисам евроГЕЈац, само циничан. Рецимо да сматрам да је политичка ситуација прилично слична Орвеловој "1984", према томе, никаквих великих ратова више неће бити, полако се формираСветска Влада. Енде.

Русија и Кина нису слабе као деведесетих, сада су војно много јаче од Америке

Jači od Amerike ? Nemojte da ze zezamo, zajedno nemaju vojnu silu koju ima Amerika

а после и да радимо на распрачавању БиХ и прикључивању Републике Српске Србији.

Nećemo, vi Srbijanci uvek najviše najebete, nebitno na kojoj ste strani. INDEPENDENT REPUBLIC OF SRPSKA!!!

Ne znam da li ce bit rata, ali ako bude mi cemo najebati sigurno. Ајм позитив. Ајм ејч ај ви позитив.

Jači od Amerike ? Nemojte da ze zezamo, zajedno nemaju vojnu silu koju ima Amerika

Nije sve u vojsci. Kinezi drže kompletnu privredu Amerike u šaci....

Prvo kažeš:

Америка ће сигурно покушати да изаове Русију и Кину да уђу у рат, тако што ће покушавати да нападне Иран или Северну Кореју.

a već sledeća:

Америци и НАТО-у не гине пропаст уколико уђу у неке веће сукобе јер би значио њихов крај.

Znači da oni svjesno idu u propas?

A šta vi mislite, jel Tito prodo svemiski program Jugoslavije u zamjenu za ključeve Atlantide?

Нисам евроГЕЈац, само циничан. Рецимо да сматрам да је политичка ситуација прилично слична Орвеловој "1984", према томе, никаквих великих ратова више неће бити, полако се формираСветска Влада. Енде.

Мало сутра ће се формирати светска влада којом ће управљати Америка и масони. Мало сутра ће Руси и Кинези дозволити да реч Америке буде важнија од њихове. Те глобалистичке глупости неће проћи.