Prijava

Kinezi drže kompletnu privredu Amerike u šaci....

A ko je najveća mušterija?

VOSTANI SERBIJEEEEEE DAVNO SI ZASPALAAAAA U MRAKU LEŽALAAAA SACE PROBUDIII!

Док се Војвода не врати, од востајања неће ништа бити, Сербија ће и даље дубок санак снити!

(У, јбт, па ово се и римује!)

Oslobodićemo srpske teritorije, pa ćemo na njih da naselimo ovce. Ili mi da se razmaknemo, pa da budu tri čoveka po kilometru kvadratnom.

VOSTANI SERBIJEEEEEE DAVNO SI ZASPALAAAAA U MRAKU LEŽALAAAA SACE PROBUDIII

I donesi mi čašu vode, leba ti, mrzi me da ustajem, razbudiću se, a treba da ustajem rano.

Valdemar
I donesi mi čašu vode, leba ti, mrzi me da ustajem, razbudiću se, a treba da ustajem rano.

Значи нас су лагали! Није Косово Србија него је Валдемар Србија.
Скочко, зашто будиш, Валдемара, децхко? Ринта свакодневно од раног јутра за добробит Србије, а ти тако.

Валдемара за ПРЕЦЕДНИКА!
______________________________________________________________________
Малопре на неколико места сам видео неке приче, неки кажу и нове теорије завере, како су уствари Американци извршили нуклеарни напад на Русију и да није у питању метеор. Ево првог линка на који сам налетео.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/292673/Zirinovski-Kakav-meteor-to-su-Amerikanci

Danas sam napisao tako jeben post na ovu temu, i onda je sajt u tom trenutku pukao i nije prihvatio moj komentar.
Mrzi me sad opet da pricam opsirno. pa cu u kratkim crtama.

Kina moze da izazove finansijski krah amerika za sat vremena , kad bi htela.
Vojno najjaca sila na svetu je Kina. SAD i Rusija su tu negde, s tim sto Rusi zadnjih 30ak godina taloze svoj vojni potencijal,dok Amerika non stop negde ratuje, mirovno naravno.
Amerika ce u buducnosti puci ponajvise zbog toga jer je stvorila mnogo neprijatelja u svetu, opet mirovnim misijama jelte.
Ameri su se usrali od severnih kosookih. Da nisu , vec bi im bili na obalama i bombardovali iz vazduha. Kad su mogli da im prolaze izgovori " tamo neki napaceni narod je mucen od strane diktatora" , onaj klip od pre neki dan bi se opusteno mogao proglasiti jasnim pozivom na agresiju, sto realno i jeste.
Reakcije SAD jos uvek nema, jer se nadaju da ce severni kosooki prvo da se posibaju sa juznim kosookim,pa da oni ulete kad se ovi malo ispucaju.

Значи нас су лагали! Није Косово Србија него је Валдемар Србија.

Нисам ја Србија, него је Србија моја љубав, са којом сваке вечери у постељу лежем, и свако јутро уз ерекцију се будим.

JEBAĆE VAM KINEZI MATER!

Људи, шта је вама бре. Па рат је већ почео још откад, и то преко хране. има сви да помремо за десетак година ако наставимо да једемо ова говна што се продају. дакле, само пијац и преживећете!!

po meni,najveca pretnja dolazi od muslimana.pretpostavimo da ameri,rusi i kosooki krenu da sd rokaju medjusobno,ovi sacekaju mesec dva,pa svi kolektivno op,dobro vece,dzihad! Mada,verujem da ce nas vaditi kinezi ako do toga dodje. Ipak su oni nenadjebivi.

Gazimudo

ГАЗИМУНДО НОСТРАДАМУСЕ! :))))))))))))))))))))

Кад си већ споменуо Русе и њихов војни потенцијал, они нису као Америкнци ратовали последњих 30 година (не рачунајући оне сукобе у Чеченији) и логично је да Американци не могу да буду јачи од Русије. Кинези су најзајебанији играчи јер они никад нису били ратоборни, а мало по мало освајају цео свет.

Пре неко вече сам случајно налетео на вести "Гласа Америке" и била је прича о томе да НАСА још увек није у могућности да до 2015. године направи нову летелицу која ће да замени спејс-шатл и да ће до даљњег користити руске бродове. Како су Кинези кренули да владају светом, не би ме чудило да они први оду на Месец први пут после 1972. године.

Valdemar
Нисам ја Србија, него је Србија моја љубав, са којом сваке вечери у постељу лежем, и свако јутро уз ерекцију се будим.

Валдемаре, родоначелниче! :)))))))

Kina moze da izazove finansijski krah amerika za sat vremena , kad bi htela.
Vojno najjaca sila na svetu je Kina. SAD i Rusija su tu negde, s tim sto Rusi zadnjih 30ak godina taloze svoj vojni potencijal,dok Amerika non stop negde ratuje, mirovno naravno.
Amerika ce u buducnosti puci ponajvise zbog toga jer je stvorila mnogo neprijatelja u svetu, opet mirovnim misijama jelte.
Ameri su se usrali od severnih kosookih. Da nisu , vec bi im bili na obalama i bombardovali iz vazduha. Kad su mogli da im prolaze izgovori " tamo neki napaceni narod je mucen od strane diktatora" , onaj klip od pre neki dan bi se opusteno mogao proglasiti jasnim pozivom na agresiju, sto realno i jeste.
Reakcije SAD jos uvek nema, jer se nadaju da ce severni kosooki prvo da se posibaju sa juznim kosookim,pa da oni ulete kad se ovi malo ispucaju

Ja opet pitam, ko je najveće tržište Kinezima?

Sjeverna Koreja može za kurac da povuče Amere. Eto, tolko su se usrali. Sve ovo je vjerovatno da malo daju sebi na težini, jer SKoreji treba lova. Jbote, i Kinezi im uvode sankcije. Šta, usrali se Ameri od nuklerane probe Sjeverne Koreje? Nije to samo imati nuklerano oružje, treba ga imati čim isporučiti do SAD ili Japana ili JKoreje. mMisliš da država koja je pedeset godina bila u nukleranom klinču sa SSSR-om, zemljom koja je razvila najsofiticiranije balističke projektile, nema tehnologiju za odbranu od SKOreje koja je napravila prvi korak u nuklernu priču? I onda priča da je Kina najveća vojna sila. Dok god Kina nema mornaricu koja u sebi sadrži 10 nukleranih nosača aviona, svaki sa 80 vazduhoplova, sa pratnjom borbene grupe sačinjene od nekoliko pratećih borbenih brodova i podmornica. Amerika je jedina država koja je sposobna projektovati svoju moć bio kad i na bilo kom mjesu na zemlji ukoliko se za tim ukaže potreba. Nema nikavog šibanja između kosookih na korejskom poluostrvu. prije par godina kad je bila prva nuklearna proba SKoreje, istu priču su svi drvili ko i vi ovdje. Samo pokušavaju sebi obezbijediti bolju pregovaračku poziciju. Bar ja to tako vidim.

I što uopšte pričamo o ovome? Svjetskog rata nije bilo dok je trajao najveći antagonizam između dvije supersile kave svijet nije imo prilike da vidi. I zna se što. Neće biti ni ubuduće. I svi trebamo fino otići i dići spomenik nukleranom oružju u vidu dignutog kurca.

I svi trebamo fino otići i dići spomenik nukleranom oružju u vidu dignutog kurca.

Pročitah ti čitav post i samo mi ova rečenica liči na tebe. ĐE TI JE KAPS LOK JEBEMUBOGOVE??? ;)

Zanijela me geopolitička misao.

Jel moguće da postoje ljudi koji misle da postoji veća vojna sila od Amerike trenutno? Vi niste normalni, pogledajte samo vojne budžete top15 država. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditures

Ameri su 2012. potrošili na vojsku, tj za vojni budžet više nego što im je bio vojni budžet od 1946. do 1989. ili tako nešto.

Biće rata!
Rusi zamenuli obujke čarapama vojnicima!
Poljaci dobili nova sedla za konjicu!
Srbi na vojnoj akademiji uveli predmet "PP pojas - uticaj na moral i kako ga opleviti"
SLOVENI SE SPREMAJU!

DOK JE SUNCA I MAČEVA SLOVEN SE NE PREDAJE!

Амери усвојили доктрину да нема рата докле год се троши ко да има рата.

ОБАРАЈУ ВУКУ, РАТ ААААААААААААААААААААА