Prijava

2000 poena minimum. Ionako sam izgubio volju da ih pravim, posle dva minuta 30 novih sranja izgura ga na sedmu stranu. Pokušavao sam da spemujem sa glupostima ali taj loše proračunat potez niti je upalio niti mi je doneo bilo kakav vid satisfakcije. Siguran sam da neće biti prihvaćen, no da pokušam. Režija...

I sto poena bi bilo dovoljno.

2000. Minimum minimuma. ta ti je to, 30 solidnih definicija.

Preljevaće defke onda. 500 poena i 6 meseci staža.

30 *одабраних дефиницја...

da imam 2k pluseva bio bih za, ovako podržavam samo granicu od 1k kao što je bilo za rekacije jedno vrijeme. ali realno i 100 bi bilo dovoljno.

Preljevaće defke onda. 500 poena i 6 meseci staža.

6 meseci staža, a za to vreme ne mereš pisat dedke.

2000. Minimum minimuma. ta ti je to, 30 solidnih definicija.

Ti stvarno misliš da neko ko napravi poster Jovana VI-2, pušila je svima, može da na 30 defki skupi 2000 poena? :)

Може и 100...мада ће онда почети пуно да пишу дефке, боље месец дана на сајту и 100 поена.

za defke i nije toliko strašno, njih ionako niko ne čita.

али ПРЕЉЕВАЋЕ ДЕФКЕ ја не верујем да се цео сајт примио на ово као изговор. па чему служе модератори сем да бришу оно што не ваља? од постера до аутора...

Preljevaće defke onda. 500 poena i 6 meseci staža.

I isto da se metne i za reakcije.
I da prva 3 dana registracije ne mozes da pravis definicije, a da treba da ocenis minimalno 10 odabranih definicija dnevno, da vidis kako se pise.

али ПРЕЉЕВАЋЕ ДЕФКЕ ја не верујем да се цео сајт примио на ово као изговор

Done, problem je što defke i sad preljavaju, a ne napiše ih se više od 150/200 dnevno.

Stvarno, kad malo bolje obratiš pažnju shvatiš da bi i 100 odova bilo sasvim dovoljno :) Do 2000 bodova nakupio bi dovoljno staža i ideja za kvalitetne postere.

Ima da kipi od

Davajte mi pljus da mogu da pišem postere, ejteri jbm vam sve, opaaaaaaaaaaaa!

па да се смањи посета основаца и средњошколаца, дакле 3/4 чланова погађа

Preljevaće defke onda. 500 poena i 6 meseci staža.

Ово би било до јаја, али није у интересу Кајзена коме су главни приход постери и њихов квантитет, а не квалитет... Нек направи посебну секцију ''КВАЛИТЕТНИ ПОСТЕРИ'' и ту да постере објављују само КВАЛИТЕТНИ аутори, дакле 500, евентуално 1000 поена минимум.

njah, najbolje bi bilo da se na sajtu odobri samo pet postera dnevno za sve autore pa ko prvi postavi ceo dan mu stoji poster...

знам цкм ал модови су ту да би брисали срања, то им је ваљда основна функција...