Prijava

Slovenci, Španci, Grci i mnogi drugi su napravili haos čim se naslutilo da je neko u vladi korumpiran.
Koji je problem ovog naroda, koji sedi kući, dopušta da ga vode, kradu i lažu polu-pismene budale i provodi slobodno vreme tako što gleda dnevnik, nervira se i psuje državu.
Polazna tačka u razvijanju hipoteze: Trebalo nam je 400 godina da se pobunimo protiv Turaka.

Нисмо ми пичке, само смо уморни. А и знамо да кога год да отерамо и доведемо, биће исто. Боље да нисмо ни терали Турке.

Mi jesmo pičke. Dozvolili smo pametnima da zaćute i beže iz države, a budalama da progovore. Svakog pametnog i normalnog državnika koga smo imali, bio je ubijen (Knez Mihajlo Obrenović, Zoran Đinđić, Dušan Silni, itd.)

Ми се бавимо астралном пројекцијом и учествујемо у протестима у Грчкој и Шпанији. За Словенију нас заболе.

Zoran Đinđić

Напусти сахрану. Јесте био паметан, ал је био издајник, баш као и ови после њега.

Заборавио си да ставиш знак питања на наслову теме.

Bio izdajnik jer je hteo da reši problem Kosova, koje je 10 godina pre toga bilo prodato?

неадекватан назив теме. ако су срби нешто, пичке сигурно нису, ако већ генерализујемо ово можеш да окачиш мачку о реп.

а ово друго има доста разлога, нпр. усто си 5 октобра мислио ево га онда курац и тако неколико пута мислиш ево га боље оно курац, онда упаднеш у апатију. друго, толико смо несложни традиционално да су стално свађе и борба за власт, треће кад се толик о запати корупција као овде тешко ју је искоренити рецимо упоредивши то са оном бандом у америци кад су једва нашли неколико некорумпираних пандура и судија па су једва успели да поапсе банду, начи свако добија парче колача и ћути и кења. а ови нови кад дођу, вођени старим примером узму и размишљају, ма ајд да ја узмем да се накрадем колко могу и онако су сви тако радили што да ја се цимам и онда одем и не добијем никакву озбиљну корист материјалну.

Šta je "izdajnik" u kontekstu ovog umovanja ovde, trenutno i sada?

David, to za korupciju je vrlo uspešno rešila Poljska.
Doš'o predsednik, okupio tim pouzdanih ljudi, raspustio sva javna preduzeća i raspisao novi konkurs.

Mislim da smo mi malo debilan narod. Ozbiljno.

Do sada bi se neko krvi napio ovima. Pa jebemti-sve-ti-jebem 1/4 veka je prošlo u ratovima, inflacijama i konstantnoj krizi. Kako bre da nigde nema kraja, kako???

Pa Nemačku su svi, ceo svet, svi zajedno, razlupali '45 kao zvečku, nije bre bilo kamena na kamenu. Plaćali su ratne odštete godinama...I NA KRAJU, POSLE 20 GODINA MI IDEMO TAMO KOD NJIH DA RADIMO JER SU DALEKO BOGATIJI OD NAS?!?!
Kako bre? Ko sve koga krade bre ovde??!

Knez Mihajlo Obrenović, Zoran Đinđić, Dušan Silni, itd.

Jebeš sve trojicu u vr` guzice. Prvog kontrolisalo namesništvo, drugog neću ni da komentarišem da me ne uhapse, a treći bio bliži Bugarima nego Srbima... Posle 1000 godina postojanja države svi smo svesni da nema svrhe boriti se za bolje sutra, to ostavljamo mladim nacijama kao što su amerikanci i šiptari...

Зашто су Срби пи*ке које цензуришу реч пичка?

Šta je "izdajnik" u kontekstu ovog umovanja ovde, trenutno i sada?

Издајник /издајник - izdajnik/ - српски архинепријатељ, подривач, политички противник, човек са апстрактном политиком. Човек ком је неко реко да је издајник.
Пример.
Обилић је издајник. Вук Бранковић је издајник.

A to ko je izdajnik, sama informacija da je Milošević proveo 10 godina u Americi pre nego što je stupio na vlast govori dovoljno. Onda se vraća ovde, razjebava Jugu, Ameri i Rusi kupuju sve što vredi po Srbiji za bagatelu. Povežite dva i dva...

Biljanu Plavšić vratiti na vlast!!!

Uglavnom apstraktan pojam, znači.

A to ko je izdajnik, sama informacija da je Milošević proveo 10 godina u Americi pre nego što je stupio na vlast. Onda se vraća ovde, razjebava Jugu, Ameri i Rusi kupuju sve što vredi po Srbiji za bagatelu. Povežite dva i dva...

+100000000000000000000000000
Jel' se mi znamo? :-)