Prijava

Ko kog da je na vlasti vodiće istu politiku. Nema tu neke filozofije. Neće sad dođe neki Gusti i kaže, e ajmo u rat, bole nas kurci. Udri Makedonce, što njih?. Pa ružno pričaju i liče na cigane. Neće ništa slično biti.

Nismo mi pičke, nego se mrzimo međusobno i večito smo podeljeni

To što se Ružica bogati na muževljevo ime i sarađuje sa ljudima koji su ga ubili, to je druga stvar

u krajnjoj liniji, šta koji kurac i mi ovde kenjamo? el nećeš da budeš pička? nemoj. što reče gandi "budi promena koju želiš da vidiš u svetu". buni se, talasaj, bori se, ne dozvoli da te uhvati apatija, gde vidiš nepravdu - ti progovori, i tako to...

Lože se na Bosance

isto, zašto je uvek rat rešenje? zar ne može diplomatijom, mirnim putem i mudrošću da se dođe do rešenja? totalno smo retardiran narod, samo bismo ratovali...

perinho
To što se Ružica bogati na muževljevo ime i sarađuje sa ljudima koji su ga ubili, to je druga stvar

И сам је сарађивао са људима који су га убили. Није џабе Амфилохије на његовој сахрани рек'о "Ко се мача лати, од мача и страда".

Ne radi se samo o tome, radi se o slici tog političara koju moj burazer drži na zidu sa crnim florom u uglu kao što je njegov deda držao Titovu. Radi se o kultu krompira - sve što je dobro nama je pod zemljom. A Sunđer Bob uradi nešto pozitivno i odmah ga za nagradu izbace iz stranke. Tu su problemi, gde se prvo gleda svoja guzica pa onda komšijina pa tek na kraju kad gladni narod počne da grize kvake na skupštinskim vratima gleda se i okolina.

isto, zašto je uvek rat rešenje?

Nekako navikli na to. Ali mnogo smo sitni danas da bi bilo kome pretili ili bilo šta slično. A diplomatija nam je takođe tanka.

da, šta bi sa tim jeremićem, što ga izbaciše? nisam pratila...

edit: pa to ti kažem soče, zašto da bilo kome pretimo? strategija bato, ne sila...

Mi jesmo pičke. Dozvolili smo pametnima da zaćute i beže iz države, a budalama da progovore. Svakog pametnog i normalnog državnika koga smo imali, bio je ubijen (Knez Mihajlo Obrenović, Zoran Đinđić, Dušan Silni, itd.)

da,da,dusan silin-djindjic.to je to.biljana srbljanovic bi ovlazili,vesna pesic ne bi,ne moze.

Pa nije im se sviđao, kao ni njegovo mišljenje. Demokratski, jelte

http://www.vesti-online.com/data/images/2011-08-17/172127_terazije5_ig.jpg
Док не буде поново вако на Теразијама, али овог пута са политичарима разних боја и курсева можемо ми да се просеравамо сад ко је крив и због чега летњи дан до подне. Да смо пустили крв петога октобра сад би све било мало боље ...

neki izvori kažu da je ugrozio popularnost Žutom, pa da ne bi prošao ko Boris sklanja ga na vreme...

Bruce

neki izvori kažu da je ugrozio popularnost Žutom, pa da ne bi prošao ko Boris sklanja ga na vreme...

au jbt, al se žuti mrav razmahao...

čim si izjavio da je đinđić bio veliki državnik sam si sebe diskreditovao u svakoj sljedećoj društveno-političkoj raspravi.

krupovrbaski zmaj, to je tvoje misljenje

Друга ствар ... шта кој курац апсимо Слобу и дајемо га на тацни тамо некима горим од себе??? Ако није добар скидај га и беси га за криву врбу овде ... а не да се повлачи по свету ко циганска мечка ..
И не само Слобу. Још горе ... људе који су гинули да би овај народ опстао у најтежем периоду .. најлојалније генерале ... бркамо патриотизам са национализмом и фашизмом ... лично мислим да су сви политичари у задњих 25 година криви за тренутно стање .. само и искључиво политичари ..

Ни мало ми се не допада назив ове теме, док ми се сама тема допада.
Иницијатор читаве приче није ни помислио да ће ово читати и неко ко је несрбин.
Ја сам, рецимо, и отворио ову тему, јер ми је назив био сувише провокативан и није указивао на бесмислену трпељивост и ћутање српског народа, већ ми се учинио као малициозна провокација.
+ за тему, - за назив.

. лично мислим да су сви политичари у задњих 25 година криви за тренутно стање .. само и искључиво политичари ..

Pa normalno. Mada, i mi kao narod znamo biti malo tvrdoglavi, ali ne u tolikoj meri da iskrojimo sve.