Prijava

meni još uvijek odzvanja u glavi glupost od izjave da je đinđić bio sposoban srpski državnik.

Hahahah dobra tema, Srbi imaju krizu identiteta. Neki vicu nebeski narod, visa sorta, drugi vicu, govna picke :D Srbija tinejdjer :)

Змају, саће БојанБојанБојан да дође па да ти објасни како и зашто је он био велики и способан државник. лоло
Једино позитивно што је урадио, мада не сам, је што је успео да дигне народ из летаргије петог октобра. Али ту би га дебело издувао да му није било, пре свега Коштунице, а онда и Весића, Човића и тих писаца говора и људи из сенке.

Spbski politicari su ko kaizen.BOle ih kurci. A mi ne napustamo sajt. OCEMO GROBLJE!

meni još uvijek odzvanja u glavi glupost od izjave da je đinđić bio sposoban srpski državnik.

meni odzvanja samo onaj deo da je bio srpski lolo

И да

Kolfild

Hahahah dobra tema, Srbi imaju krizu identiteta. Neki vicu nebeski narod, visa sorta, drugi vicu, govna picke :D Srbija tinejdjer :)

+10000000000000

Je l mi neko izbrisao komentar ili...?

meni odzvanja samo onaj deo da je bio srpski lolo

cijenim kod tebe što suštinu neke tematike pogodiš sa samo par riječi :)

Pročitao sam ovo kao ZAŠTO ME SVRBI PIČKA :D

to mozda kasirka u merkatoru da doda uz pitanje da li imas pika karticu :D"zasto me svrbi picka da te pitam za pika karticu,a vidi se da si ubogi student koji je dosao da kupi jeftinije pivo".

Pročitao sam ovo kao ZAŠTO ME SVRBI PIČKA :D

Lolololololo