Prijava

A vidi ove dve kako igraju gube se nešto, a ceo studio smoren jebote, čak i decu vata transfer.

Saša Filipović, jebogaotac, Tabloid vodio na BK... El živ taj lik? xD

Haahahahahah jebote

Ovi Bizonetići su suvo zlato Srbije, treba ih konzervirati u ogromnu kocku pleksiglasa.

Мислим да и сад води нешто на телевизији војводине.

Iz mog iskustva to je.............osobina

AHAHAHAHAHAHHA AJEBOTE NIJE MI DOBRO!

A GLE ŠTO IH ŽIKA GLEDA AAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHHAHAHAHA

ŽIKA OSTO BEZ TEKSTA

Ostavite Borisa Bizetića. On je pre 30-40 godina i bio muzička veličina, sa Rokerima s Moravu je pravio haos širom bivše Jugoslavije. I dalje tvrdim da je dobar kao kompozitor, tekstopisac, pisac, komičar, ali ne i pevač. Da su ove njegove novije pesme otpevali neki bolji pevači sa drugačijim aranžmanom, zvučale bi mnogo bolje. Trandžomon nije, ako aludirate na Slavujku. Ja opravdavam njegovu kreaciju Slavujke kao simbol prostakluka koje preplavio Srbiju sdevedesetih. Da, novokomponovane gospođe su bile iste kao Slavujka. Obuku skupu garderobu, uglavnom da se ništa ni sa čim ne slaže, a kad progovore - katastrofa.

Anita i Doris nemaju ni T od njegovog talenta, to je ono najstrašnije.

aahahahhaa al ne možeš poreći da mu je pjesma šabanska na kvadrat... HAHAHAHHAA

IZ MOG ISKUSTVA TO JE..............OSOBINAAAA

jebotebog ahahahahahaha

Pa jeste mu pesma šabanska. Malo je mator za priču o bivšim devojkama. Nije mu 30 nego 60 godina.

jebote, doris bizetić postade kontroverzna ličnost...

Vučica21

Čekaj, i to je vama ok? Ajde zezanje do neke granice ali da se pređe granica i vređati osobu koja može da radi šta hoće i da piše i peva šta hoće i na kakav način hoće i kako joj odgovara zato što joj novac to omogućava, to je van svake pameti.

može da radi šta hoće i da piše i peva šta hoće i na kakav način hoće

ERGO, i MI možemo da pišemo šta oćemo o kome god oćemo, pa tako i TI pišeš šta oćeš kako god oćeš.

ende.

na kraju boris bizetic bog muzike i humora.
paralelni univerzum.

Doris trazila ban od 4 dana, osladilo joj se. A mozda hoce i da se dobro spremi za to gostovanje.

Ostavite Borisa Bizetića. On je pre 30-40 godina i bio muzička veličina, sa Rokerima s Moravu je pravio haos širom bivše Jugoslavije. I dalje tvrdim da je dobar kao kompozitor, tekstopisac, pisac, komičar, ali ne i pevač. Da su ove njegove novije pesme otpevali neki bolji pevači sa drugačijim aranžmanom, zvučale bi mnogo bolje. Trandžomon nije, ako aludirate na Slavujku. Ja opravdavam njegovu kreaciju Slavujke kao simbol prostakluka koje preplavio Srbiju sdevedesetih. Da, novokomponovane gospođe su bile iste kao Slavujka. Obuku skupu garderobu, uglavnom da se ništa ni sa čim ne slaže, a kad progovore - katastrofa.

Trol ili specijalac? Nadam se trol. Mada imam običaj da pogrešim.

Jbt, al se primate, pa de iskulirajte jednom takve umne kreacije i kasnije im više neće biti zanimljivo. :D

SPECTACULAR GLORY
OF THE HUMAN KIND
I’M GONNA RENT THIS STORY
HOPE YOU DON’T MIND
SCAVENGER OF HUMAN SOOOORROOOW
SCAVENGER

Бушидо, које си годиште? Ако имаш преко 25, немој да ми причаш да ниси гледао ББ шоу и да ниси користио форе одатле. Бебевизија, а касније и ББ шоу су се прво приказивали на Политици и Пинку који су до 1997. могли да се гледају само у Београду. А ако си млађи, логично је да не познајеш музичку сцену Југославије 60-тих, 70-их и 80-тих. Време Бориса Бизетића је прошло оног тренутка кад га је Митровић шутнуо са Пинка. До тада је био актуелан јер прост хумор пролази код велике већине људи у Србији. А Рокери с Мораву су били нешто шокантно у оно конзервативно време, али је то карикирање естраде било јако популарно. За оно време јесте, сад то није. Пре тога је био поп певач, није да није био популаран, писао је и за Микија Јевремовића и за друге извођаче.

Дорис је покушала да се бави музиком, неће бити проблем ако одустане. Проблем ће бити ако настави да пева и даље. Нека компонује, нека пише песме, нису сви композитори и текстописци обавезно и добри певачи. Ови њени текстови су углавном бесмислени, тако да ако се и бави писањем песама, боље да пази како их пише.

Ne znam nikoga ko ima vise skole od osnovne, a da je koristio fore iz BB soua. Bas da vidimo sta ce Busido reci, plasim se da se konacno autovati.

није да није био популаран, писао је и за Микија Јевремовића

Hahaha! Plač.

Бушидо, које си годиште? Ако имаш преко 25, немој да ми причаш да ниси гледао ББ шоу и да ниси користио форе одатле. Бебевизија, а касније и ББ шоу су се прво приказивали на Политици и Пинку који су до 1997. могли да се гледају само у Београду.

Dakle ponovo sam fejlovao. Nisi trol. Iskren si u svom razmisljanju.
Zato ne mogu da ti sudim. Jednostavno :pravi stav i facu Robina Vilijamsa kad se obraća Dejmonu u Good Will Hunting: NISI TI KRIV.

Nisi jbg.

Da , stariji sam. Imam 26 godina. Ali zaista BB šou mi je uvek bio fejl. Čak se moj mlađi burazer koji je 90' plašio Bizetića i plakao kada prebaci neko program na PINK (što se retko dešavalo). Vrištao bi i kmečao.
Takođe ne sećam se da je iko koristio "fore" iz BB šou-a , a da je izrastao u pristojnu, jednom rečiju, normalnu osobu. Znam par iz razreda da su gotivili, ali se kod mene u razredu za to dobijalo preko pičke.

Sad, ja kapiram da si ti pripadao ovoj drugoj grupaciji ugnjetavane, neshvaćene dece, koja su unutrašnjost kante za smeće videli više nego sale za fizičko, baš zvog toga što ovi zli i nasilni nisu gotivili Bizetića, ili su ga mrzeli jer se njihovi mlađi burazeri plaše gmaza i cmizdra kad ga vide. I razumem to što braniš svoj stav. I ne osuđujem te. NISI TI KRIV.