Prijava

Sad, ja kapiram da si ti pripadao ovoj drugoj grupaciji ugnjetavane, neshvaćene dece, koja su unutrašnjost kante za smeće videli više nego sale za fizičko, baš zvog toga što ovi zli i nasilni nisu gotivili Bizetića, ili su ga mrzeli jer se njihovi mlađi burazeri plaše gmaza i cmizdra kad ga vide. I razumem to što braniš svoj stav. I ne osuđujem te. NISI TI KRIV.

Је л' ти стварно верујеш у то што пишеш? Некако ми се чини да си ти тај који има страх од канти за смеће, а не ја. ББ шоу јесте прост хумор, али је пролазио код великог броја људи. То што ти ниси волео, многи јесу, Јбг, нису сви "продуховљени" и не припадају "одабранима" као ти. Није ми само јасно откуд ти то да су се "угњетавани" ложили на ББ шоу? Па највеће силеџије и кримоси у мом граду су се својевремено ложиле на те форе.

бб шоу је јебао баш зато што је био најсоц соц програм икада.

Па највеће силеџије и кримоси у мом граду су се својевремено ложиле на те форе.

Ovo objašnjava Džerijevo "ne znam nikoga ko ima više od osnovne škole, da se ložio na BB". Objasnjava i moje "takođe ne sećam se da je iko koristio "fore" iz BB šou-a , a da je izrastao u pristojnu, jednom rečiju, normalnu osobu"... Dakle, istina.

Ja samo kažem da smo ugnjetavali specijalce koji su se ložili na te stvari. Niko od nas nije postao krimos i siledžija. Naprotiv. Gospoda.
A obično ugnjetavani postadoše krimosi i siledžije.
Tako to ide.

Ne krivi mene. Krivi Borisa.

Ko je gladao BB show i još se ložio na to verovatno sad ushićeno gleda Kursadžije dok sa uživanjem jede stiropor.

TucanKamen
Ko je gladao BB show i još se ložio na to verovatno sad ushićeno gleda Kursadžije dok sa uživanjem jede stiropor.

...чекајући Годоа на Ђитлеровом брвну од 500 милки.

http://vukajlija.com/doris-bizetic/641984
moj skromni doprinos za divu ovakve vrste muzike

I ekstatično lupa dlanom po nozi....

jedva čekam da je gledam u nedelju u 14h na prvom i da je podržim, ajeaaa

TucanKamen
Ko je gladao BB show i još se ložio na to verovatno sad ushićeno gleda Kursadžije dok sa uživanjem jede stiropor.

Ja sam gledao. Kad sam imao 4 godine...

Људи, је л' се и вама чини да је Дорис Борисова миљеница и да се друга сестра осећа запостављеном? Изгледа ми као да је мучи то, плашим се да би могла да пукне сваког тренутка и учини нешто Дорис.

Kao pokretač teme, zamolio bih moderaciju da naziv teme preimenuje u "Klub ljubitelja Doris Bizetić-Nygrin", pošto se vidi da smo veoma sarkastični, što vređa neke članove s visokim moralnim načelima.

Стеван

Људи, је л' се и вама чини да је Дорис Борисова миљеница и да се друга сестра осећа запостављеном? Изгледа ми као да је мучи то, плашим се да би могла да пукне сваког тренутка и учини нешто Дорис.

+111 ovu drugu niko ne jebava za suvu šljivu...
Doris i Rule objasnili ko je Anita 5:00-6:00
http://www.youtube.com/watch?v=HCPWlEYMOm4

klip iznad koji sam postavio, Doris objašnjava šta je skype, valjao sam se od smeha
otprilike od šestog minuta
kuj ne zna šta je skajp nek pogleda, jebem li mu lebarnik lolo

jebote, preko 900x... ojebala je i gangam stajl
pa, samo ja sam pogledao spot preko 700x jer sam njen vatreni fan
jebo zvezdu i partizan, DORIS u ♥

Manijaci decxkko što ste preko interneta dirali Doris dok je tražila muža? Sram vas bilo...

ni na jednom jutjub klipu gde je ona nema komentarisanja... krivo mi ču da puknem
jebote, jaka zvezda a nema komentarisanja na klipovima