Prijava

sve one imaju grudi.

Сисе*

Al samo si ti ukrala moje srce rejvenko.
<3

Nisam ocekivala tolku facinaciju prav' da ti kazem. Ne znam da li ste svesni, ali na Vuki ima dosta zena, sve one imaju grudi.

Jeste, ali nisam lud da jebem dvaput isto.

Vukajlijaši u teranju.

Све то стоји, ал оно, де ти је самопоуздање? Да тако несигурно скинеш пажњу од себе је просто забрињавајуће. Ниси ваљда од оних људи који кад уђу у просторију пуну људи прво у под гледају?

Dobro de, priznajem, zlobno sam se smeskala dok sam kacila tu sliku. Bilo je interesanto neko vreme, modovi su bili azurni i obrisali celu zavrzlamu, samo si se ti nasao da ispratis sve do tancina. Stokeru.

рејвен, си заинтересована за неко дружење, кад будем у сирбистану? знаш, ја сам гастарбајтер и имам велике новце, хехехе

Ima neko tu sliku? Dajte je na pevete. Zanima me.

Рејвн што је најгоре ја нисам истоковао, већ само пренео туђе стоковање лоло

Nemoj sad da se vadis, kao nisam ja, to je moj drugar.

Slika nije nista specijalno Rale, nisi nista propustio.

Hteo bih licno da se uverim. Dakle, ako postoji jos uvek prosledite je do mog pevetea, ako ne, jbg.

Мрс. Рејвен је сисата готичарка. хехе

Ne znate vi deco ni šta su sise ni šta je gotičarka, a o sisatim gotičarkama ne vredi ni da vam pričam - one su za vas kao deda mraz...

o sisatim gotičarkama ne vredi ni da vam pričam - one su za vas kao deda mraz...

Jooooj, jeste! Jednom sam od jedne sisate gotičarke završio paketić. I nije bilo loše, onako...

jes vido, kažem ja lepo :)

Svaka tema sa sličnom tematikom je zaključana, samo je pitanje kaće ova.

Elem, ja mislim da je Rejvenka Sisata gotičarka. I slavko je sisata gotičarka.

Ako je Rejven sisata gotičarka, ja sam Nik Kejv.

Чекај сад, на Вукајлији стварно има жена? То није само мит који су протурили ликови да зезају нас што женско нисмо видели?

Где су бре те жене, што ме не стартују и не напаствују?