Prijava

K'o što rekoh meni akcenti ne smetaju, izuzev novosadskog, ali ono kako se mlate ovi iz centra, mada i to se navikne čovek, nije toliko strašno, ali pored one dve mane, dakle idilopoklonstva Barniju Stinstonu i nepoštovanju prema biljkama, nervira me katastrofalno kada vidim da neko kopira knjige, a ima para da ih kupi i kao original.

Retko sam viđala da spoljašnjost nije u skladu sa onim iznutra. Rumen u licu, rumeno i srce.

mi ne pricamo srpski,vec novosadski.gari!

nepoštovanju prema biljkama,

Mene biljke smaraju, ubijem se u pojam sa silnim cvećem koje moja keva gaji u stanu lololo

nervira me katastrofalno kada vidim da neko kopira knjige ukoliko su kvalitet.

Sreća pa je po domaćim fakultetima literatura budibogsnama :)

Dobro, na tehničkim fakultetima je do jaja... bila pre 50 godina. Na ekonomskom i srodnim su knjige već dosta savremenije, jako lepo urade prepev poznatih svetskih autora, jedino što ne umeju da prevedu baš najbolje stvari kao što su 'nouhau' pa ostave kako jeste, pune im knjige nouhaua.

Retko sam viđala da spoljašnjost nije u skladu sa onim iznutra. Rumen u licu, rumeno i srce.

mislis ono...seljacko rumenilo,seljak u srcu i dusi

Kakve veze ima, dijalekt je drugačiji i to je to.

Tačno drugačiji je, samo što se za jug i sever Srbije oduvek znao naglasak i to mi ne smeta. Tako govore desetinama godina i tu nema popravke.
Ali u Beogradu se od pre 5-6 godina pojavio totalno nakaradan i neispravan naglasak. Smeo bih se usuditi reći - hrvatski. Tako nekada nije bilo, tako je u Beogradu od skoro. Da stvar bude još crnja tako se govori na televiziji.

Сад сам нешто размишљао, шта би ме одвратило, и схватио сам да не би амабаш ништа. Људи, не говори се о некој медиокритет риби, коју ћемо сви имати евентуално, већ о јебеној рибенџи, са својом пешчаник фигуром, затегнутим телом и лепим лицем. Какви нагласци, политички ставови, трте-мрте, све бих то трпео (да ме хоће нека толико лепа лоло), к'о што мислим и да би већина постера на теми, да у ту ситуацију дође.

Smeo bih se usuditi reći - hrvatski.

A ja ću da se usudim to da ti aminujem. Dosta bre više 'daunloadanja', 'frendova' i 'tvitanja'.

Ali u Beogradu se od pre 5-6 godina pojavio totalno nakaradan i neispravan naglasak. Smeo bih se usuditi reći - hrvatski. Tako nekada nije bilo, tako je u Beogradu od skoro. Da stvar bude još crnja tako se govori na televiziji.

Minže usudiću se da kažem da je to zaista manjina u Beogradu. Druga je stvar što ta jebena manjina ne silazi sa TV-a i iz medija.

E ta manjina se vidiš nalazi na pravom mestu da vremenom stvori većinu.

mislis ono...seljacko rumenilo,seljak u srcu i dusi

Da, holesterol, visok pritisak, šta raditi sa takvim srcem.

Grujane mene jeza uhvati kad ogledam vesti na B92 (ili HRT3, kako ti lakše). Mamu im bre jebem kada čujem ono sociološkinja, advokatkinja i ostala sranja povraća mi se. To bre nikad nije postojalo u srpskom jeziku i sad su se oni našli pametni da izmišljaju jebem im li seme nepismeno.

Mamu im bre jebem kada čujem ono sociološkinja, advokatkinja i ostala sranja povraća mi se. To bre nikad nije postojalo u srpskom jeziku i sad su se oni našli pametni da izmišljaju jebem im li seme nepismeno.

Ološkinje!

Ako bih morala da izdvojim nešto što bi me definitivno odbilo od bilo kakvog Apolona, to je zloba i ono "sitna duša". Podlost koja se vidi na licu takvih osoba je nemoguće jasna i viče"bež' od mene!"
Neka je lep i zgodan i obdaren i bogat-teraj to u krasni kad je skot, zloba na dve noge, ili sadista (u svakojakom smislu).

Da, holesterol, visok pritisak, šta raditi sa takvim srcem.

deb'o,al' srecan.

Njami njami srečno srculence :)

Ološkinje!

Marcipan ja sam zapravo veoma ozbiljan. Radim kao novinar i nema te sile da bih uopšte počeo da radim u novini u kojoj sam trenutno da ne poznajem pravopis jezika. A od ovih ''urbanih'' sa B92 mi se stomak prevrne.

Kol'ko ste ispromašivali na ovoj temi, ljudi moji.

nepoštovanju prema biljkama, nervira me katastrofalno kada vidim da neko kopira knjige, a ima para da ih kupi i kao original

ako ga vidim da kida bilo kakvo cveće ili drveće

хистерично заљубљена девојка

O čemu mi ovde govorimo? Vidiš lika u gradu od čije pojave ti se noge same šire, i onda ti on kaže "Znaš, ja kopiram knjige.", i ti kao nećeš da se jebeš s njim? Daaaaj...
Kakve su to priče?
A i kakve tarzane vi srećete? Šta, šetate i on se zaleti i očupa jednu granu usput?
Histerično zaljubljena devojka? Haha, ovo je tek niđe veze.

Budimo realni, ako mi se svidi neki lik, onako fizički, jedino me može odbiti manjak higijene (koji ja ne mogu da procenim ako ga merkam sa udaljenosti od 5 metara), ako je baš dlakav k'o majmun, ako se ponaša seljački i odmerava sve ribe u kafiću npr. , i ako, kada prozborimo, ne može da sveže tri prosto proširene rečenice. Jebi ga, mislim da su pametni ljudi kreativniji u krevetu, neću legati s nekim ko ima čime a ne zna kako da iskoristi to, već radi po sistemu "samo udri".