Prijava

Marcipan ja sam zapravo veoma ozbiljan. Radim kao novinar i nema te sile da bih uopšte počeo da radim u novini u kojoj sam trenutno da ne poznajem pravopis jezika. A od ovih ''urbanih'' sa B92 mi se stomak prevrne.

Da, zato ih i nazivam ološkinjama. Dugo viđam takve izraze, naročito na portalima tih jezički korektnih, i ne mogu da se naviknem, a da upotrebim takve izraze - ni mrtva! :)

Počeli su neki feminsti da se bore preko jezika za rodnu ravnopravnost, sada i kod prezimena žena, da se ne izražava svojina, pripadnost žene muškarcu kroz prisvojni oblik prezimena. To mi je već simpatičnije, ako se uda pa zadrži prezime da ne bude zabune. Zamisli, napišu "Klintonovka", mada viđala sam. Da li tebi, kao novinaru, to zvuči čudno? Meni da. :)

samo devojke koje ne briju noge.prava stvar.

Kol'ko ste ispromašivali na ovoj temi, ljudi moji.

Evo, ja ću sada da pročitam ceo uvodni post, uopšte nisam mislila da se o tome radi.

Za žene:
U slulčaju da je neki frajer dobar, poprilično lep i zgodan, a vi napaljene do te granice da razmišljate da isto veče date mu pičke, koju osobinu mora da iskaže ili nešto da uradi, da vam se zgadi i da postane toliko seksualno neprivlačan, da odustanete?

Da kaže kako ga majka još uvek kupa.

Zamisli, napišu "Klintonovka", mada viđala sam. Da li tebi, kao novinaru, to zvuči čudno? Meni da. :)

Zvuči mi čudno, mada bi u principu trebalo da bude Klintonova :)

Zvuči mi čudno, mada bi u principu trebalo da bude Klintonova :)

Još gore! :) Klinton! Helena Bonam Karterova, pa bolje odmah "Karterić", i gotovo! :)

hahaha, kakav kombo brejker od teme
ne znam, ali ima dushu

Da ne skine čarape pre seksa..
Da skloni plišanog medu sa kreveta,
da uredno ispresavija i složi svu garderobu pre nego ...jel'te..
da daje ime svojoj "alatki" i govori u množini, kao, "on i ja"..
da predloži da me prvo veže i zalepi usta ...

da predloži da me prvo veže i zalepi usta ...

I mene ovo loži. :)

alo bre, što spemujete temu???!!! smarate!

definitivno bi me odbilo ako bi u toku tog muvanja krenuo da se hvali kako je zajebao neke drugare, ili da ih ogovara i pljuje. takvi ljudi mi automacki spadaju u govna, a govna smrde i ja se sa njima ne jebem...

Jedno je dogovor oko te teme, a drugo da on to traži bez prethodnog razgovora.

da, vecina ljudi ispromasila temu... kao ne bi jebali dobru picku ako pocne da prica bosanskim naglaskom, il ne bi jebale nekog super frajera zato sto ne zna za vukajliju, a one nalozene, sio mu ga djura.

recimo evo da se izjasnim i ja nakon otvaranja teme, kad sam vec izgledao vasa lupanja.

recimo, ne bi mogo kad bi mi rekla da je iz centralne afrike.
nisam rasista il bilo sta, al recimo kaze ti da je dosla iz bocvane. brate ne bi mogo da ga gurnem ako je sansa 25% da ima sidu pa ni preko kondoma, jebi ga.
stajalo bi mi u podsvesti to.

sada jos i carape da se skidaju pre opstenja.vuce cug odole,treba jos i na pluca da dobijem zbog snosaja.

nisam rasista il bilo sta, al recimo kaze ti da je dosla iz bocvane. brate ne bi mogo da ga gurnem ako je sansa 25% da ima sidu pa ni preko kondoma, jebi ga.

isto bi se povuko i da kaze da imala decka otud ili tako nesto...

A, da li bi se izgotivio sa simptaičnom albino crnkinjom?

ne verujem da postoji simpaticna albino crnkinja.

izgotivio bi se sa crnkinjom koja je iz evrope ili amerike, ali bi malo teze islo iz afrike, jebi ga...

Šta ispromašivali, ne sudite o tuđim frustracijama, to je veoma individualno. Možda je neko naivan i ne može da prepozna normalne.

definitivno bi me odbilo ako bi u toku tog muvanja krenuo da se hvali kako je zajebao neke drugare, ili da ih ogovara i pljuje.

Možda se neko loži na to, kao što se neko loži na ekstremno ružne fizički. Zapravo, ako gledaš američke filmove, tamo su skotovi uglavnom prelepi i sve se ribe lepe za njih. :)
A ovaj Celt otvorio temu ali niko nije tačno odgovorio, alo, pa nije bilo ponuđenih odgovora za zaokruživanje!

ima razlike izmedju "tacno odgovorio" i "ne razumeo temu".

ma ja sam rekla za ove što 4 strane unazad raspravljaju koji je pravi srpski naglasak, ko da smo a jezičkim nedoumicama!

jbg, ja ne mogu da se jebem sa govnetom ma koliko dobar frajer bio, i ne pričam to napamet...

Зар није Боцвана ко Јужноафричка република, оно, Енглез, Холандез и екипа, социјално, здравствено и тако то?