Prijava

nije perun, on je isto što tor u nordijskoj mitologiji, svarog je faca numero uno.

moja omiljena mitološka ličnost je Bog.

@ Rocky Gde ih samo nadje?

U ovoj poslednjoj Slovenskoj mitologiji što je izdala laguna, pominju nekakvo trojno božanstvo...

Bog.

Dosadan je.

Kappa je isto gotivno mitsko biće, navodno živi u rekama i močvarama gde davi ljude i sisa im krv kroz čmar, stoga i naziv "čmar-vampir".

... JAPANCI ...

Valda Japanci imaju i onaj mito o postanku kroz neki bukake.

Cura koja da ti plaća piće, ne priča mnogo, zna da pravi pitu, i daje pičke na prvom sastanku.

Kappa je isto gotivno mitsko biće, navodno živi u rekama i močvarama gde davi ljude i sisa im krv kroz čmar, stoga i naziv "čmar-vampir".

... JAPANCI ...

Jao, za Kappu sam čula, ima i neku čantricu na glavi, i mož da je zezneš ako joj se pokloniš, jer onda ona mora da se pokloni tebi pa joj se prospe voda iz čantrice a onda je bespomoćna.

kizo
Bog.
Dosadan je.

ali mnogi ga se plaše još uvijek, zanimljivo da se ljudi plaše imaginarnih bića.

Misli se na ovog hrišćanskog? Što dosadan, baš je baja, ako ništa drugo, ima smisao za humor.

Svemoćan jebo ga kru. Mudati rakuni nisu.

Videćemo da li ćeš pričati tako kada te isprebijaju i išamaraju mudima dečko.

Svemoćan jebo ga kru. Mudati rakuni nisu.

Al' su zato na drugi način obdareni. ;)

šta će mi muda od kojih ne vidim kurac? jedino što bih sa takvim mudima ubio paru kao donor sperme, ipak se plaća na količinu hehe
pa na hrišćanskog i mislim, zato napisah Bog, velikim slovom. to je ta neke fora kojom se služe da pokažu kako je zajeban pa pišu velikim slovom.

Dobro, dosta spama bre.

Evo još jedan primer opasnih mitoloških klaberki: Valkire.