Prijava

Riho, smorio si medjeda.

koliko budala ima na vukajliji, boKte.

Pazi samo kad im das laganu temu za HEHE-dokolicu i razbibirigu, lagan razgovor, pa i takva tema zna da im takne u sujetu. Mos mislit kolika je ta sujeta kad tako sitna stvar moze da je dodirne cak. I samo zamisli koliko su to sitne duse i mali ljudi u stvarnom zivotu kad internet i ovako neopipljive stvari mogu da im znace toliko da popizde? Ja bi njima svima svakog dana birao deficnicije. Modovi, sazalite se - vama lako - njima leba.

Na drugu stranu sto je gomila ljudi nije ni ukapirala o cemu se radi na temi.

Citam dva posta glavnog. Kako je covjek vidio sa kim ima posla ovdje i odustao od postovanja. Vokasi je dao lijep komentar. Dzoni Kurajber takodje.

Ova nova tema, glasanje za naslovnu je pun pogodak. Tacno se posprdao moderator sa ljudima, jer raja odavde nije za bolje. Eto sad imate temu za galsanje, isto ko na beoviziji, jer dobra vecina nije iznad tog ranga.

Najjace mi je sto ti isti ljudi, kad se otvori tema o politici i vodjenju drzave prvi su da seru. Ma vi ne umijete na internetu da se ponasate ko ljudi, dje nista ne mozete da dobijete, a mogu mislit koji ste gmazovi u pravom zivotu. Metar drva - glas, takvi ljudi. Mrs u kurac.

Dobro, opet se može smatrati da ti je tema prilično dobra jer je makar malo nešto pokrenula iako je otišlo u nekom drugom pravcu. Dokačilo se i onoga čega je trebao.

Mada meni nikada neće biti jasan taj fenomen "naslovne". Kao da će čim je mod stavi, stajati tu naredne četiri godine.

Da, tema je uspela. Makar je dokaz da se ipak nešto dešava i da ima ljudi koje ipak dotiče situacija ovde... A i verujem da je navela nekog da malo razmisli i promeni stav na koju god stranu...

Ma vi ne umijete na internetu da se ponasate ko ljudi, dje nista ne mozete da dobijete, a mogu mislit koji ste gmazovi u pravom zivotu. Metar drva - glas, takvi ljudi.

Ubaci nešto za potpalu pa dovodim i Babu iz Oglađenovca! lolo

Koldfild probaj sa hepo kockama. Al' pazi da se pertle ne zapale, one su jedine vani.

Koldfild probaj sa hepo kockama. Al' pazi da se pertle ne zapale, one su jedine vani.

A ko je u čijoj guzici? Ne uspevam da pohvatam šta si kome hteo da kažeš. Probaj sa upotrebom padeža, korisna stvar.

evo, da i ja odgovorim provironu mada mislim da ne bih trebao ali ko ga jebe, na Vukajliji se ionako svaka stvar zaboravi poslije tri dana. biće ovo u pomirljivom tonu, takav sam i inače (da ne kažem pička).

optužuješ me da sam loš autor i da ne možeš da vjeruješ koliko imam odabranih (u odnosu na neke druge autore). istina, kažeš da mi je vladanje primjerno i da je vjerovatno to razlog velikog broja odabranih.

ne biram svoje definicije i ne bih ulazio u motive moderatora koji su ih izabrali. i ne tvrdim da sam dobar samo mnogo volim da pišem. o svemu i o onome o čemu razmišljam i o onome što mi se dešava.

pretpostavljam da si već pročitao sve moje definicije čim iznosiš sud o njima. stariji sam od tebe i vjerovatno imam više životnog iskustva, možda sam i više stvari čuo i doživio. šta hoću da kažem, nas dvojica smo dosta različiti i ne očekujem ni da se pronađeš u pisaniju koje svakodnevno izbacujem ovdje. ali, ako tvrdiš da si pristojan, osnovno načelo pristojnosti je puštanje drugih na miru i razmisli o tome.

EDIT: što se tiče teme ostajem pri ranije izrečenom stavu, uz puno poštovanje kolfildu iako on misli da se zajebavam. svako svoj posao, četeri čatuju, komentatori komentarišu. kada se komentarisanje zabrani prestaću da komentarišem.

Kakve guzice?

Kakve pertle?

Sve to da li je neko dobar ili loš autor i tako to šta je za odabranu je subjektivno mišljenje.
Evo ona predložena defka od Frnkija, ono sa garažom nekom, meni ništa spec, a dosta ljudi kaže da je do jaja. Jebiga, meni nije. I sada je odaberu i ja treba da pišem ispod kako je sranje, a verovatno nije. Samo se ne sviđa meni.
Ovo pravilo ne važi samo kod onih generalno sranje defki, ali te su jako retke, baš nikome da se ne svidi.
Uostalom, kao što sto puta rekoh, odabrana stoji jedan dan i neće ostati nekoliko godina. Moderatori su različiti ljudi, imaju različit humor i pojam onoga što im se sviđa i biraju tako, što je dobro, jer ne bih voleo da gledam stalno jedan te isti, određeni tip defki na naslovu, nego neka se meša malo.

Aj sada autori tamo na pisanje, čitanje i komentarisanje, jer to je poenta boravka na ovom sajtu, a vi modovi neki katanac ovde da stavite jer to vam je dužnost!

a vi modovi neki katanac ovde da stavite jer to vam je dužnost!

sad im je pauza.

Aj sada autori tamo na pisanje, čitanje i komentarisanje, jer to je poenta boravka na ovom sajtu, a vi modovi neki katanac ovde da stavite jer to vam je dužnost!

+1

sad im je pauza.

Nakon što pojedete krofne koje vam Kaizen deli za užinu :)

EDIT: I fruktalovog soka!

upravo sam jako popizdeo, jer su dve jako dobre defke koje vredi pročitati, potisnute igrama reči i ležećim policajcima i tako nekim kurcima i obrisaću ovaj post uskoro, samo da vam se izjadam na brzinu

Pročitaće se. Ne brini. Ležeći će svakako biti obrisan.

naravno da će se pročitati. mi koji komentarišemo ih uvijek pročitamo.

Ako se komentari ukinu počeću da histerišem

Pročitaće se. Ne brini. Ležeći će svakako biti obrisan.

Da, preko njih se teško prelazi. LOLO
Odo' da definišem..
(Zezam se, ne pišem ništa još...)