Prijava

Sme Lemaja, samo ne sme svuda.

gde? ne sme na forumu, ne sme na posterima, ne sme na četu (tu se neki put provučemo kad ne gledate ili kada niste u fazonu da banujete ljude zbog najobičnijeg para sisa), ne sme u reakcijama... opisi ne smeju u defkama. da ja sada napišem DO JAJA defku, najsmešniju defku ikada, a da pritom koristim neke eksplicitne opise eksplicitnog seksa, obrisali bi je... tako da....

A ko pobedi u svađi, neka ga opet izoluju od izolovanih. :)

EDIT: I neka dobije tablet ili fon

Dobra ideja, al kapiram da Kajzena zabole piša, tako da...

kurac kurac kurac, kurackurac... kurac? kurac! kuuurac. pička!

Nema ovo neke logike da kao banovan autor bude nesvestan da je banovan - ljudi paralelno sa Vukajlijom imaju kontakt sa Vukajlijašima na socijalnim mrežama a mogu i otvoriti dupli test nalog. Npr. neko ko napravi neku pizdariju za koju sumnja da bi mogao pasti trajni ban, sa test naloga može da vidi da li može da čita svoje komentare i postove ili, u krajnjem slučaju ako zbog nekog misterioznog xyz razloga nema dupli, da kontaktira nekog preko Fejsbuka da proveri, i na taj način verifikuje je li banovan ili nije.

Dalje, ovo bi dodatno otežalo posao i zakomplikovalo moderatorima, koji se i ovako razbijaju od posla. :P A pored toga, ko će se setiti redovno svih banovanih autora, da uredno proveri da li su bili fini, tj. da prelista prethodnu aktivnost banovanih članova i da uporedi sa prethodnim stanjem? Prevelik je ovo posao. Možda bi i moglo da zaživi, ali da Ciklon ima braću blizance, ili da ga repliciramo nekako.

Dalje, neko ko je banovan, pretpostavljam da mu neće mnogo drviti jaje da piše fine komentare, to je ispod ponosa našem svetu. ;-) A možda bude i pisao fine komentare, pa kad ga odbanuju pobednički povikao "OPAAAA ZAJEB'O SAM IH", i krenuo da spemuje sajt. Ili bi ga drugi autori zajebavali da je bio pička dok je banovan pisao fine komentare. Ovo sigurno ne bi tek upalilo...

(Da ubacim opet realno), realno, nekome kome je stalo da ne popije trajni ban, neće popiti trajni ban. A ako mu nije stalo, jebiga, čemu onda sikiranje, dobrovoljno je igrao ruski rulet. Retko ko dobija momentalno trajni, uvek bude masa upozorenja, moljakanja, drugih šansi, titranja jaja. Čak i previše u nekim slučajevima.

Trajni ban neka stoji kako stoji. Ako bude mogućnost da se i ovo izbegne, tek će jama da se prelije. Treba li nam to?

Banovanom korisniku ne treba blokirati pristup vukajliji - treba sakriti njegove sadržaje od ostalih članova.

Ахахаха која глупост па трајни бан не постоји маћоре... сваки бан је ограничен ЛОЛОЛО ЛОЛО ГЛУПОООООО

Dobra je ideja, samo ne znam koliko je izvodiljivo, zbog sledeće stvari:
Kako bi to funkcionisalo za one koji nemaju nalog? Da li bi oni videli šta "izolovani" autor postavlja?

Ako bi videli, onda bi to bilo poboljšanje samo za nas, autore, i pitanje je da li bi se pogoršao kvalitet sajta.

A, ako se ne bi videlo, moglo bi da se desi sledeće: Šta ako se "izolovani" autor ne uloguje na vuku, nego gleda svoj profil iz off-a? Onda će videti da mu nema nigde komentara i postera, pa će opet praviti duple i smarati...

i da, izvini, ali čak i ako se njegovi komentari ne vide, šta će ga sprečiti da ipak otvori dupli?

edit: kurac.

Ахахаха која глупост па трајни бан не постоји маћоре... сваки бан је ограничен ЛОЛОЛО ЛОЛО ГЛУПОООООО

AHAHAHAHAHAHA PLACEM :D

Ma jebe mi se za trajne banove, nek se ponasaju pa nece morati da ih banuju, d end

LEMAJA, NEMOJ PROSTAČITI, ZAKLJUČAĆE OVU GENIJALNU TEMU!

PROTIV!

Banovanom korisniku ne treba blokirati pristup vukajliji - treba sakriti njegove sadržaje od ostalih članova.

Потпуна бесмисленост, као и цео предлог (јер Каизена једноставно боли рац, а и предлог сам по себи је бесмислен јер је тако нешто непотребно - лакше је лупити банију на тих пар профила и крај).... То би значило и да садржај аутора попут Бурзума, Царе, Самхаина и Јогурта нпр. буде недоступан (ако се ово односило на банију главних профила)....

Сизифов посао. А што рече Велики Медвед, шта са садржајем квалитетних аутора који су ето, трајно бановани?

Paun91
Сизифов посао. А што рече Велики Медвед, шта са садржајем квалитетних аутора који су ето, трајно бановани?

Stari sadržaji ostaju vidljivi. Sve što novo postavi je nevidljivo. Nije poenta u tome da je to posebna vrsta kaznene mere. To je jednostavno rešenje da čoveka skloniš sa sajta, a da ga ne iznerviraš. Posle nekog vremena ako skonta, možda se iznervira pa krene da pravi duple. Možda će se osećati kao teški retard što je bio u pećini. Ko zna. Možda bi neki psihijatri mogli da proučavaju kako budale reaguju na izolaciju.

dobar je predlog al ne valja...

dobar je stvarno al ne valja....

skroz dobar predlog al ne valja...

ne valja zbog ljuckog faktora, modovi bi se zabavljali propast ziva...ono iz cistog zezanja, ne zato sto su oni neki ne znam kaki, al iz cistog zezanja....

zamisli ban meni, ja upadnem pocnem da kenjam, sat, dva tri, pet a niko ni majku da mi opsuje...

a modovi koma...

Mislim da je predlog sa zatvorom na Vukajliji bio mnogo zanimljiviji.

трчала си улицом, случајно се саплела и пала му право на курац?