Prijava

Gde vam je tu logika? Kad bi se to uvelo, u roku od deset minuta o tome bi bila otvorena tema na forumu, svi bi saznali, i onda bi svako sa svog duplog naloga mogao da vidi da li je nevidljiv drugima ili nije.

Valdemar
Gde vam je tu logika? Kad bi se to uvelo, u roku od deset minuta o tome bi bila otvorena tema na forumu, svi bi saznali, i onda bi svako sa svog duplog naloga mogao da vidi da li je nevidljiv drugima ili nije.

Ovo je samo predlog. Ako se ikad uvede - ne mora nas niko da obavesti ;)

Bezze. Koja je poenta pisanja defke, komentara, posta ili bilo čega ako niko ne vidi.
Banuj govno trajno pa posle godinu dana ili manje nek dodje sa duplog i kaže "Bindiću fin, čika moderatore odbanujte mi originalni nalog..

sunshine
Bezze. Koja je poenta pisanja defke, komentara, posta ili bilo čega ako niko ne vidi.
Banuj govno trajno pa posle godinu dana ili manje nek dodje sa duplog i kaže "Bindiću fin, čika moderatore odbanujte mi originalni nalog..

Ovako ondulatori mogu da vide njegove komentare, definicije, štagod, i da procene da je stvarno dobar (ako posle nekog vremena prestane da se proserava), i to na delu, a ne u obećavanju...

Ovako ondulatori mogu da vide njegove komentare, definicije, štagod, i da procene da je stvarno dobar (ako posle nekog vremena prestane da se proserava), i to na delu, a ne u obećavanju...

Šta on se treba da piše lepo, fino i kulturno tipa na ovoj temi ja sam taj banovani:

Super predlog Roberto :)
I ondak oni skontaju, čkode se rehabilitovo vidi kako je fin aj ga odbanujemo..
A ako on napiše:"Admin NAPUŠTE MI SE KURČINE LOLOLO.." ondak još nije rehibilitovan i sačekaćo još malo..

Banuj govno i tačka.

Ma ok. Šta god, može ga neko odbanovati, ili ne. To je već procena moderatora. PoJenta je prosta - dosta početnika koji su došli samo da bi širili neka svoja govna (a ne doprinose sajtu) budu odmah trajno banovani. Dobiju dečica mail koji ih obaveštava da su trajno banovani (valjda se dobija mail, još nisam bio banovan pa nisam siguran), ne mogu da se uloguju, POPIZDE, IZNERVIRAJU SE pa odmah naprave novi nalog iz revolta (sad ću ja njima da se najebem keve). Ovako, moderatori procene da od čovek nema nikakve koristi, tiho ga ograde, on možda nikad ni ne skonta da je banovan, već napusti sajt smoren jer ga svi ignorišu...

Komplikovano je i neizvodljivo mada ideja ima smisla. Jbg i da pise definicije uvek bi imao nula ovena, plus bi skontali svakako i to u roku od najvise jedan dan. Ja sam predlagao da se uvede da najveci ban bude dva meseca i ako posle toga napravi sranje samo mu produzavas po jos dva meseca pa dok se ne smiri a svako pojavljivanje sa duplog plus jedan mesec i to da vazi za aktivne autore koji pisu itd. A za ove sto prave postere sa privatnom slikom i slicno odmah trajni.

a jeeesteee vukajlija prepuna huligana, jadni napaćeni modovi, samo što im ne guraju baklje u bulje!

a jeeesteee vukajlija prepuna huligana, jadni napaćeni modovi, samo što im ne guraju baklje u bulje!

Ćuti bre Lemajo nemoj ljudima da daješ ideje lololo

реко вам јебач да не тупите курац.

да не буде оффтопик, не подржавам предлог! ни ја, ни мојих 20 банованих акаунта!

Ja bih pre uveo ban na IP adresu. ili tako neki kurac, da mu recimo ne otvara vukajliju uopste.

Gazimudo
Ja bih pre uveo ban na IP adresu. ili tako neki kurac, da mu recimo ne otvara vukajliju uopste.

Sva sreća pa ne može da restartuje modem.

EDIT: DUŠMANIN DA DOLAZИ

Ovo je samo predlog. Ako se ikad uvede - ne mora nas niko da obavesti

Nije informacija kornjača, nego ptičica, prhne pa sleti tu i tamo, i gotovo, svi znaju.

па постоји ваљда бановање ип-а! мени су после пар акаунта блокирали ип, али постоји корисна стварчица која се зове "хајд ајпи", наместиш ајпи из занзибара и боле те курац