Prijava

jebale vas stranke (ko sto jesu), to nije tema.

Не кажем да нема, али ови су још кратко на власти и убеђен сам да не могу овако бахато да се понашају. Најгоре је од свега што је народ или апатичан или нема стрпљења. Много засрано да би преко ноћи било исправљено. Ово што је Цветковићева влада урадила, ово је уназадило Србију 30 година. Па као ЈУЛ-овци су били.

А што се тиче гитаре копију свирам и ја, јер сам мислио да нисам довољно добар гитариста да бих бацао паре на оригинал.

И не мисли да си исправан и бољи човек од мене јер ниси. То што ти мрзиш све странке, а ја бирам мање зло јер мислим да анархија није решење, не значи да си боља особа од мене. Ни мени није драго што таквом дежурном пљувачу иста гитара омиљена па ништа. Вероватно никад не бисмо могли да свирамо у истом бенду.

Je l moze neko da mi kobjasni zbog cega je LDP tako odvratna stranka na vaskolikim forumima Vukajlije? Primetih da je ne volite na ovoj i jos ponekim temama, pa me zanima.

ZATO ŠTO SU STVANI PVAĆENICI!!!!!!1

Ja ne volim njegov izgled i uopšte nastup u javnosti. Sav pogubljen, nikakav govornik, prepun para "poklonjenih".. Nekako ljiga na prvi utisak.

Ovo pričam nevezano za stranačku ideologiju, nego konkretno on.

Поред тога што су ставови који они бране, потпуно супротни мојим, што су једина странка која је била против овог важећег Устава, ЛДП ме нервира због тога што изгледа као клуб обожавалаца лика и дела Чеде Јовановића, тј. то је удружење Чединих полтрона који га за сићу промовишу док он лади муда у својој вили на Дедињу. Заклињу се у Ђинђића иако ни сам Чеда Јовановић не зна шта је уствари говорио и за шта се борио Зоран Ђинђић.

Безопасни су јер немају нити жељу да буду део власти, нити имају квалитетне и способне људе за спровођење било какве политичке идеје. Изгледа да је Чеди важније да буде стално у парламенту да нешто стално прича углавном у празно, него да буде део власти. Многи су дошли у ЛДП и брже боље отишли јер Чеда не прихвата ничије мишљење осим свог. А Ђилас је на добром путу да од ДС-а направи нови ЛДП, не због програма, већ због тога што само његови полтрони могу да буду чланови странке.

LDP je k'o Fulam, svakom ide na kurac bez nekog posebnog razloga.

Гангула стајл!

http://www.kurir-info.rs/nambija-medu-sljivama-gangula-stajl-hara-srbijom-clanak-703835

Маја Волк није баш позвана да говори о моралу, али је ово чланак који сасвим добро описује колико су многе дипломе умазане чварцима и кавурмом.

http://www.smedia.rs/spress/vest/2226/Moral-Kriza-morala-Maja-Volk-Vasilije-Kalezic-Nemoral-Drustvene-deformacije-Sunovrat-javnog-morala-u-Srbiji-Poznate-licnosti-nemaju-stida.html

ko je ta maja volk?slabo ja pratim te medije i to,al do pre par godina je nikada nisam video,a sada je svuda.sere kako treba da grickam neka sranja,zdravo,ovo-ono.,kako se jebala sa muzem i zasto se vise ne jebe.sparusena baba koja u 120oj godini otkrila da ima misljenje.

Sramota je zajebavati bolesnog, tako da cu zaobici Maju Volk u sirokom luku. Ja sam ufiksiro jednu drugu Maju. Procitah malo ovih diskusija, pa cisto da pitam, jel ste probali nekad sebe da zamislite kao stanovnika npr. Makedonije, Hrvatske ili Crne Gore (osim vas koji jeste stanovnici Crne Gore? Sta mislite, jel bi ste bili zadovoljniji?

ЛДП је ДС отвореног типа. Они отворено говоре и радили би оно што демократе мисле и раде. Претходна власт се може окарактерисати као веома неуспешна, а замислите шта би нам тек ЛДП урадио. Они су исто неки екстремисти к'о радикали, само што они иду у другу крајност. Тако једни негирају било какав злочин и тврде да је Вировитица срце Србије, а други све признају и за шта нас терете и за шта нас не терете и не би се никад противили никаквим окупацијама, бомбардовањима... Дали би свима све што траже од Србије. Ромима би скинули и бакрени кров са храма Светог Саве, само за Србе ништа не би учинили, јер они себе ни не сматрају Србима. А дражи су ми ови први реално. Боље да буде на власти неко ко је непријатељски настројен према комшијама, него неко поред кога би мог'о свако да уђе, узме и ради шта 'оће док се они пуцају у вену.

Sreto, moj si čovek!

Sreto, mislim da u istoriji političkog "analitičarstva" da li su u pitanju stvarni "stručnjaci" ili diskusije po netu, niko nikada ovo nije ovako lepo objasnio k'o ti.
+i*

Pazite, sve je jednostavno.

Da bi se napredovalo u nekoj stranci potrebno je imati određeni set osobina, koje ne bih sada da nabrajam, jer sve su uglavnom loše ili su dobre, ali ne u kombinaciji sa određenim lošim koje takva individua mora da poseduje. Ne mislim na neki nivo predsednika mesne zajednice ili čak i odbornika u opštini, nego na viši nivo od tog.
Tako da na kraju, kada se dođe do vrha piramide svake stranke, dolazi se do toga da su to najgori ljudi koji postoje, što su prilično dobro pokazali do sada.
E sada, pošto su to uglavnom i kandidati za najviše državne funkcije, dolazimo do toga da oni na kraju zauzmu najviše pozicije u našoj državi. Stranka nije bitna uopšte. Svaka u principu.
Mislim da osobine tipa, poštenje, marljivost ili tako neke slične osobine ne igraju neku ulogu u tom proboju.
Ljudi, svake četiri godine mi biramo poremećene kompleksaše, lažove, lopove, kukavice, bahate, pokvarene, umobolne, vlastodržce koje boli kurac za tebe, mene, nas kao narod uopšte i ne postoji ni jedan čovek u politici Srbije koji je dobar.
Na žalost, ja ne znam kako prekinuti taj začarani krug u koji smo upali i vrtimo se samo, jer oni će očigledno uvek imati odličnu bazu ljudi koji glasaju u ovoj zemlji, zatp što imaju taman dovoljnu količinu ambicioznih stranačkih vojnika željnih para i moći i onih glupih idealista koji guraju tu mašineriju nesvrstanih glasača i simpatizera te stranke, prvi zato što imaju onaj set osobina koji sam spomenuo gore, a drugi jer su budale, tako da se nikada neće skupiti jedna ozbiljna količina ljudi u ovoj zemlji, oko 80% da budem precizan, koja će im kolektivno svima reći "PUŠITE NAM KURAC" i to svakome od njih, nebitno da li je SPS, DS, DSS, LDP, KSHDGAGFAHADS ili kako god već da se zovu.

Срета-Штета
ЛДП је ДС отвореног типа. Они отворено говоре и радили би оно што демократе мисле и раде. Претходна власт се може окарактерисати као веома неуспешна, а замислите шта би нам тек ЛДП урадио. Они су исто неки екстремисти к'о радикали, само што они иду у другу крајност. Тако једни негирају било какав злочин и тврде да је Вировитица срце Србије, а други све признају и за шта нас терете и за шта нас не терете и не би се никад противили никаквим окупацијама, бомбардовањима... Дали би свима све што траже од Србије. Ромима би скинули и бакрени кров са храма Светог Саве, само за Србе ништа не би учинили, јер они себе ни не сматрају Србима. А дражи су ми ови први реално. Боље да буде на власти неко ко је непријатељски настројен према комшијама, него неко поред кога би мог'о свако да уђе, узме и ради шта 'оће док се они пуцају у вену.

+1000000000000000000
Ја кад овако нешто напишем, одмах се јави неки европејски дуПебрижник да ме напада.

Ако ћемо поштено СПС и странке које су са њима у коалицији су највећи манипулатори. Највећи део гласачког тела су пензионери који што због Милошевића, што због ПУПС-а гласају, а пошто је велики проценат наше популације изнад 65 година, јасно вам је откуд Дачићу и компанији преко 15% гласова. На изборима 2008. Дачић и Кркобабић обећавају просечну пензију у висини 70% просечне зараде у Србији. Од тога није било ништа. Као да се ништа није десило,2012. године СПС-ПУПС-ЈС обећавају пензионерима 13. пензију на крају године. Алцхајмер ради своје и опет геријатрија гласа за СПС и компанију. Иако су они ипак за мене мање зло од ДС-а, ја сам веома тешко и прихватио да је СНС направио владу са њима и УРС-ом. Нека и остане УРС, нека нема ни ДСС-а у влади, али само да нема СПС-а и компаније. Понављам мање су ми зло од ДС-а, али далеко су од доброг.

Многи млади, поготово високо образовани људи бојкотују гласање, а самим тим омогућавају да једне те исте странке, које увек имају одређен број гласача, уђу у парламент. Ствар је у томе да у Србији нема идеалних политичара, али кад дођу избори да би свако требало да размисли ко изгледа као најмање зло, да изађе на изборе и да гласа. Сигуран сам да је излазност прошле године била већа да би Двери ушле у парламент, а можда би и радикали прешли цензус. Можда се не би формирала другачија влада, али би било више различитих опција.

А и увео бих закон да старији од 65, може и од 70 година немају право гласа. Стар човек само чека помоћ од других, није више способан да сам мења ствари, није више радно способан, према томе треба му ускратити и право гласа. Не може глас пензионера да има исту вредност као глас младог (образованог) радно способног човека.

КАЦАМ ФАШИСТА!

mnogo ste napisali, nisam čito, ali da reknem nešto i ja.
onog trenutka kad neki ajde sad da kažem 'eminentn'i stručnjak u nekoj oblasti uđe u politiku, postane neki kuracministarodbronik nebitno šta, po difoltu mu primarno zanimanje postaje političar, pa tek onda ono za šta je završio te škole ili nije završio te škole.
otkrio sam toplu vodu, fala na pažnji.

Ljudi, svake četiri godine mi biramo poremećene kompleksaše, lažove, lopove, kukavice, bahate, pokvarene, umobolne, vlastodržce koje boli kurac za tebe, mene, nas kao narod uopšte i ne postoji ni jedan čovek u politici Srbije koji je dobar.
Na žalost, ja ne znam kako prekinuti taj začarani krug u koji smo upali i vrtimo se samo, jer oni će očigledno uvek imati odličnu bazu ljudi koji glasaju u ovoj zemlji, zatp što imaju taman dovoljnu količinu ambicioznih stranačkih vojnika željnih para i moći i onih glupih idealista koji guraju tu mašineriju nesvrstanih glasača i simpatizera te stranke, prvi zato što imaju onaj set osobina koji sam spomenuo gore, a drugi jer su budale, tako da se nikada neće skupiti jedna ozbiljna količina ljudi u ovoj zemlji, oko 80% da budem precizan, koja će im kolektivno svima reći "PUŠITE NAM KURAC" i to svakome od njih, nebitno da li je SPS, DS, DSS, LDP, KSHDGAGFAHADS ili kako god već da se zovu.

Apsolutno se slažem.Ja neću glasati dokle god su na sceni govna koja su 20 godina u politici počev od Borhana pa sve do Tome.Svi do jednog su bili na vlasti i svi do jednog su dokazani lopovi.Kad se pojavi neko nov a da to nisu jebene dveri onda ću da glasam.I sreto slažem se za LDP isti su kurac oni i radikali

Кад видим ко све има ову диплому Мегатренда, мени ће бити најдраже кад завршим факс својом муком!