Prijava

Mene interesuje konkretno prodavnice odeće gde mogu da se kupe normalne farmerke, pantalone i trenerke. Pod normalnim podrazumevam ono što se nekad nosilo a ne ove dogužnjake iliti plitke. Koju god radnju da sam obišla videla samo te plitke.

Ау Вуче, ти почео и да се облачиш као жена...

Jesi li probala da izadjes napolje mozda?

Imaš u ulicu Mite Balije, preko puta tri kaputa ha-ha-ha!

Koju god radnju da sam obišla videla samo te plitke.

Koju god radnju da sam obišla.

radnju obišla

obišla

išla

Džeri, šta ovde nije jasno?

југодрво

угодрво

годрво

одрво

дрво

рво

во

о

"Fiteks" preko puta Arene. U onom redu gde su autleti. Znači preko puta arene. kapine su uglavnom stvari, ali opasno su jeftine i OK su.

Ау Вуче, ти почео и да се облачиш као жена...

Moram da vidim kako je u ženinoj koži. :)
Šalim se, ako neko stvarno zna gde mogu da kupim normalne neka mi bači ovde adresu. Hvala.
Hahahahaha idi bre Trućko u peršun. :)

Bul. Arsenija Čarnojevica 95a
Beograd
Srbija
info@fitex.co.rs
+ 381 11 212 06 06
+ 381 11 313 99 63
+ 381 11 212 00 17

Fitex

Fala Kurajberu. :) Ubačena prva radnja u spisak.

Inače u tom redu imaš još pet čini me se butika na dva sprata, kao autleti fazon, sportska oprema i to, pa procunjaj malo, ali Fiteks je najjeftiniji, jer Kappa i jeste jeftinija marka, a vredi svaki dinar po meni, plus ne furaju se puno na taj novi neki fazon.

Џони, знаш ли неку продавницу где има обућа да се купи? Ја сам све обишао и ништа нормално нисам нашао.

Inače u tom redu imaš još pet čini me se butika na dva sprata, kao autleti fazon, sportska oprema i to, pa procunjaj malo, ali Fiteks je najjeftiniji, jer Kappa i jeste jeftinija marka, a vredi svaki dinar po meni, plus ne furaju se puno na taj novi neki fazon.

Odlično! Baš ono što mi odgovara. Hvala ti još jednom. :) Skupljanje para u toku.

Ja sam prosli vikend porcesljao ceo NS i u svakoj prodavnici ista prica. Patike crne, zuti djon, zelene pertle, ljubicast konac kojim je prostepana.
Kao da obuvam uskrs, a ne patike.

А шта тек рећи за куповину осталих потрепштина? Пакао.

U depou kod Vuka imas sve stvari. Mozda nisu originial, ali su jeftine i traju.

Је л' зна неко да ли има неких продавница које продају торте и колаче?

Imaš ođe Vučice

http://youtu.be/cnB9jK2brpU

mislim da još radi.

Питај ову лево. Немој да те завара то што пише да је сниматељ звука, она је сад певачица која уноси ретро ветрове на нашу естраду. Колико сам схватио, радо комуницира са људима путем свог фејсбук профила, тако да сам убеђен да ће ти дати пар корисних савета.

Допуна: Каизене, не шљака ти линковање!!1 Ову слику сам линковао: http://img167.imageshack.us/img167/2148/sekepu5.jpg